VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaProdajem!
LEGACY

Prodajem!

55 odgovora3,422 pregleda
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#1
Prodajem profesionalni ph metar za vodu (Sera ISFET ph meter) novi doe oko 1 700 kuna ja bi svoj prodo za 700 kuna ako je netko zainteresiran nek mi se javi na privatne,i da btw pla anje je pouzeem!poatar doe donese paket i vi mu platite i to je to,metar ide na dvije baterijice kao ato idu u sat i netreba mu nikakva dodatna oprema samo umoia u vodu i odma poka~e ph,zatim ga ugasia i obriaea i to je to!
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#2
SERA PH METER £209.00 Electronic instrument for precisely measuring the pH value in fresh and saltwater. The handy sera ISFET pH meter is ideally suited for owners of many aquariums, breeders and the specialized trade.

mar 2009.

#3
Mo~e na 2 rate? Ko pita ne skita.
badger badgerENTUZIJASTA

mar 2009.

#4
ak modje spam jedan... prodo bi i ja cfl 200w plave boje naruceno s hidroponike (32,5evra) prodajem. znaci samo hrvatska (jel nezelite opet carinu placati) 200kuna + poatarina. na pm naravno. ps. ak smeta post otvorim ovu temu. pis.

mar 2009.

#5
vidi lukavog mladica nasao engleze i funte da daje kao primjer:icon_lol: sto ne nadje neki kineski site ili mislis da ih englezi prave
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#6
Neznam zaato mislia da su kineski,jbt nabavio sam original proizvod jbt,koji ***** serea zabezveze,nije nikakva kopija aaljem sliku ako treba paa vidjet da nije sira,ni sara,ni sare nego original sera isfet ph metar za profesionalnu uporabu,nemoraa srat samo zato ato nemaa para da kupia...peace!!!
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#7
Oprosti ato sam popizdio al nije uredu od tebe da sudia o tome ko ata pravi i btw njema ka je firma a ne britanska,samo sam pokazo cijenu otprilike,ne ka~em ja da je ravno tolka cifra ali mora bit pribli~na zar ne???
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#8
Nisam tu doao valjat ljude ni niata takvo,nego moram prodat jer mi trebaju pare,da im nije tako hitno nebi ga prodo nikom vjeruj mi,predobra stvarica,odem do bilo koje lokve umoim poka~e mi ph u sekundi,nagrabim vode i zalijem biljke i super,odli na stvar i za spuatanje ph i ostalih pizdarija,a ako se nekom neda stalno troait lakmus papire ili kupovat onaj serin ph tester set od 300 kuna mislim da sam sasvim urednu ponudu dao???zar ne,i uz to ako ko ~eli imam i hps za rijeait od 150 watta,~arulja,kompletan balast,priguanicu i propaljivau,samo spojia i deri!dao bi obadvoje za 120 evra!btw hps je iz predobrog reflektora i nije nikakav ru ni rad,nego viae "dr~avni" ako shva ate
bongashLEGENDA

mar 2009.

#9
Taj pH metar je zbilja profi ali za akvariste ... Mo~da ea ga prije prodat na nekom 'akvarijskom' forumu. P.S. I bez vrijeanja molim ...

mar 2009.

#10
Ovo je dobro.Trenutno sam sebi rekao da sam budala.
rasta-mareISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#11
Ja prodajem jeftino hedove americkog stafordskog terijera :)))))))))

mar 2009.

#12
Neznam sta nekuzis? ili ocito ne razumis rije "dr~avni":sun2:

mar 2009.

#13
uu 4 al se iznervira bem ti ph metar e svi izginemo zbog ph metra:icon_lol: nisi shvatio ato sam ti htio rei engleske cijene su uvjek najvece stavi njema ku pa ea vidjet razliku dobro si me nasmijao sa ..ako nemaa para da ga kupia.. :rofl: legendice kad sam ja imao profi ph metar ti nisi ni znao da voda ima tvrdou a da uzimaa vodu iz baruatina jer je ok ph nema baa smisla jer nikada ne znaa ato ea pokupiti od microbakterija i sli nih stvari koje ne paau naaoj biljci budi dobar i ne nerviraj se budi pametan i mjeri ppm vode koju skupljaa tako ne moraa se izvinjavati jer mene nisi uvrijedio samo si sebe izgorio
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#14
ata kao ph vode u akvarijima i kod biljaka je druk iji,de nebudite smjeani,nai mi ti najni~u cijenu i postaj ovdje i vidjet ea da sam ja joa uvijek daleko prejeftin za takvu finu spravicu!probaj ako nevjerujea ja nemam ata drugo da ti ka~em,ja sam tra~io cijene okolo i naao sam to i eto,bubnio tu i dobro ako se nekom tra~i za 30 kuna jeftinija cijena nek izvoli!peace
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#15
btw nisam doao da se prepirem niti iata takvo,samo mi trebaju pare,da mi netrebaju nebi nikad prodavo taj ph metar jer mi je predobar!a sad vi sudite i mjerite il ata god o ete I couldn`t give a fuck more...u~ivajte ao

mar 2009.

#16
prestani da postaa post za postom kao djanky u krizi pri aa nerazumljivo i ne kapiraa baa najbolje ko ti je rekao da je voda ista i ata lupaa gluposti??? ako ti ne odgovaraju komentari ti idi nedje drugo da prodajea jer svaki proizvod koji se prodaje stavlja se na upit bilo dje u svijetu ato nebi na naaem forumu bilo isto ajde smiri se ... i itaj ato ti drugi piau ne sluaaj svoje tripove ako ea pravo nema te budale koja e kupiti tako osjetljivu polovnu stvar :lock:
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#17
Ok nemaa beda ja u prestat pisat ko junky a smiri se i ti,sto se mene tie nemora nitko da kupi,ja pitam ako tko ~eli a sad,nemaa ti ata viae da se petljaa ako neea da kupia ti i dobro,ako neznaa dal je to prava stvar i dal je potpuno funkcionalna nemoj nametat svoje mialjenje drugima i super,ja se tebi ne pletem u tvoj posao,pa nemoj molim te ni ti srat po mom ph metru koji itekako valja,a ako hoea napravit u video i demonstrirat kako se s njim radi pokraj vutrinog ekrana pa ea ti ostat posran i dobro,guraa nos ama baa svagdje a nitko tebi nije niata loae napravio ni reko,i btw gdje su one njema ke cijene i gdje je ta velika razlika u cijeni koju si spominjao,ako ve ~elia ispast pametan onda bar nai primjer a ako nemoa,onda se molim te najljepae nemoj plest zabezveze ako neea da kupia...eto sve od mene ato u ja tebi re...u~ivaj i smiri se malo,svi smo mi tu isti i nemam ja razloga srat zabezveze tu,pozzdrav,opusti se malo zapali koju :p

mar 2009.

#18
ti bas odlijepio xD ajd ba smirite se svi, mislim da prije svega trebas postovat svacije misljenje... uvijek ti ima i onih protiv i onih za, malo se sredi i ti i malo postovanja prema ostalim... a ne tak odma poet pljuvat po nekima sam zat sto se nekom nes ne svidja... peace!

mar 2009.

#19
ne citiraj postove 4 koji su iznad tvog stvarno si prsa ka zve ka zabolje me da tra~im tvoje ph metre po netu kad neko hoe da prika~e najvee cijene prikazuje engleske cifre u funtama i to znaa i ne pravi se naivan proizvod koji prodajea uglavnomljudi prodaju kada su pred izdahom ja dimim sasvim dovoljno ato nisam siguran za tebe mnogo se nerviraa :icon_lol:a meni je vrlo simpati no kako to radia uvaj ~ivce trebae ti a ja ti se izvinjavam ako sam ti upropastio prodaju preko foruma ali ipak ovo nisu oglasi pa imamo pravo da komentariaemo bi kulj dont vori bi hepi:pat: jes znao da je ato je zelenije to br~e pliva ?

mar 2009.

#20
@balcan i ti znas zabiberit do jaja xD neje lose hahaha
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#21
Ajde joa jednom da ti ka~em,nisi ti meni niat upropastio,jer onaj tko ima para i kom treba e kupit,a ve mi je postalo mrsko da ti odgovaram jer se ponavljaa stalno samo mjenjaa temu,sad ne postaj dvaput zaredom,sad ne citiraj postove koji su iznad tebe,zvuia ko baba u menopauzi i de molim te nemoj to radit,ako mislia da ea imaa neke komentare na to ato prodajem super,zapravo mi je drago ato se "trudia" da ispitaa situaciju ali ka~em ti uope nije do tebe meni se ljudi javljaju na privatne i nemoraa viae uope da piaea,ako hoea zakljuaj temu a tko je zainteresiran nek se javi na privatne pa da se viae nesvaamo jer o ito ima neslaganja ovdje.pozdrav svima...peace balcan:smoke18:

mar 2009.

#22
kakvo crno neslaganje samo komuniciramo i evo vidia stalno neato novo nau imo sada znamo da imaa iskustva sa babama u menopauzi dok smo mi uskraeni (na svu sreu) ko ima para i treba mu sigurno nece kupiti od tebe podje u i shop ili naru i sigurnije i za slobodu i za kvalitet proizvoda onaj iz prodavnice nisu testirali u lokve i bare pis 4herbs and sej halo tu grenpa`s :costumed-smiley-027
4herbsPOZNAVALAC

mar 2009.

#23
He he he sviaa mi se balcan,znaa ga uterat,al jbg nek pla aju 1700 kuna onda, i samo da znaa s te stranice britanske koje sam ja cijene davo ima kit onaj koji moa odreeno puta koristit,onaj ato sipaa 4 kapljice te teku ine u 5 ml vode pa gledaa ph i sranja ostala,tamo koata 20 funti,a u baumaxu koata 300 kuna,zna i 20 funti je 160 kuna a 300 kuna je daleka cifra od 160 kuna,pa razmisli koliko bi taj ph metar koato u hrvatskoj,hehe...Pozz
3ananasa2ENTUZIJASTA

mar 2009.

#24
neznam nekako mi ovo nije balkanov stil :D to je neki iluminati preuzeo njegovo ra unalo... prije je bio puno lakonskiji(laconica brevitas) i brutalniji :D a bie da mu se svia 4herbs
bongashLEGENDA

mar 2009.

#25
LOL, ko' djeca su, itam i ne vjerujem. :vb_kez:

mar 2009.

#26
jea ... jeste culi za svizca ,,, antilope...lavove i sl. ovu temu cu od sada obilato spamat ... :S balcane jel se zabavljas?

mar 2009.

#27
Da li neko ovde prodaje semenke za uzgoj,imao sam problem oko narudzbe,naime nisu mi sigle iako sam ih platio!? neka mi se javi na pp!
ZOKIAMBASADOR

mar 2009.

#28
niko ovdi nista neprodaje mogao si bar pravila igre da procitas milim da ces dobiti ban zbog toga ili brzo na vutra org pravilnik pa ces kontati zasto mozda ti i prodje ovo joj joj joj... ahhhhh

okt 2013.

#29
Prodajem ( HITNO ) Growrite šator 120x120x200cm Dual Spectrum HPS Žarulja 600w GIB prigušnica 600w Vents VK125Q 355m³/h Hammered reflektor Analogni PH Mjerač Analogni Timer 9 Smart Pot Pitara od 38 Litara Sve u dobrom stanju,korišteno jedanput 2500kn 092/1639126

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se