LEGACY
Computer Grow -Pitanje uvezi svijetla (neuobičajeno) :P
24 odgovora1,276 pregleda
Grower999
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
Grower999ISTRAŽIVAČ
jan 2013.
jan 2013.#1
znaci mislim ukrast znate one reflektore koji stoje ispred zgrada , samo prekinut kabel sa nekim rukavicama gumenim :P da me struja ne drmne i otrgnut taj reflektor sa senzorom , ja mislim da su inace 30w ali mogu ih ukrast par :P bili to moglo radit? sto ako nadem neki od 100w , jel bi mogao growat s time? molim neke odgovore
HVALA
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#2
frend nebi mogao grow-at s tim reflektorima ne igraj se sa strujom i nemoj krast!!! Nabavi si neke CFL ~arulje,imaa za 80 kn u trgova
kim centrima 5kom atednih naravno kineske al u svakom slu
aju bolje od tih reflektora cvikanja ~ica i lopovluka....:thumb:
BoRaiCho
AMBASADOR1.686 REP5%
→ Legenda
BoRaiChoAMBASADOR
jan 2013.
jan 2013.#4
Neko je vec nesto slicno pitao, pa cu isto reci (sto je receno i u prethodna dva posta, tako da mozes zakljucit) : Nemoj krasti, ne treba ti to u zivotu da te neko "taguje" za jebenu sijalicu !! Da ukrades milion $ pa mogu razumjet, ali lampu....Jeftinije bi te izaslo da skupis novce i sklepas boks i uzmes pristojnu sijalicu....
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#5
ne samo to..vec i ako mislish growat..tada bi trebao izbjegavat sve ostale ilegalne aktivnosti...cisto da nema nikakvog razloga da ti policija kuca na vrata tj. ulazi u stan..
vjerojatno si mislio na hps..jer se one koriste za javnu rasvjetu.. i za indoor uzgoj..
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#7
E kad sam ja bio mulac penjao sam se na bandere i skidao HPSice, nisam imao pojma da za njih trebaju priguanice, iako sam ih nalazio unutra. Sistem mi je bio zdrmati nogom banderu, svijetlo se ugasi i onda pentranje ko majmun. kao ato velim bio sam mlad i glup pa sam jednu donijeo doma i zavrnio je u sobu, haha kakav je to prasak bio i cijela kua ostala bez struje. Grower999 neznam koliko imaa godina kad tako razmialjaa, al bi ti preporu
io da se manea orava posla i vandalizma.
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2013.
jan 2013.#8
ma skuzila sam ja na shto on misli.ali je on pobrkao to dvoje...hebga.uostalom.krasti i demolirati..cccccc...ah ta danashnja mladezh..ni growat ne zhele poshteno :tuzan
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2013.
jan 2013.#9
ma mislim da smo mu rekli sta imamo, prvo to niie oprema za grow, ja imam takvu halogenku na ulazu u zgradu, pa kada pridjes vratima upali se svetlo da vidis interfon ili da mozes turit kljuc u bravu. a dodatno zgrada ima na ulazu video nadzor, i to nigde ne pise. sad nek izvoli doci ovamo da trga nesto sto je beskorisno za grow i plus da ga snimi kamera, eventualno istrci kucepazitelj i noge mu izlomi... svasta... a za nista :) a za bandere mu je No Jok lepo objasnio, tako da ako je pametan shvatice nasu poruku
Smoke_Weed
POZNAVALAC1.325 REP81%
→ Ambasador
jan 2013.
1 / 13
jan 2013.
feb 2013.