VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaGrowbox za 3 biljke(neonke)
LEGACY

Growbox za 3 biljke(neonke)

60 odgovora22,870 pregleda
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#1
box za malo para ili za uzgoj majki i klonova(bez mirisnih protivmjera(skupe) poshto sam najavio report,chu i da ga napravim.... kako svi znamo je danas dan mrvih..svi su nestali na groblja...tishina u kvartu...taman vremena da se malo posvetim razmishljanju..kako to najbolje napisat...najprije malo inspiracije ~) pa chu da krenem lagano.... da samo u startu objasnim...shirina i dubina ormara su u startu 1m i 0.50m ,a visinu chu vama prepustit...neznam koliko imate mjest...ali minimalno 1.5 m.....(klonovi i majke mozhe i metar,isto vrijedi za Sog ili Scrog)
|{ 1 T @ENTUZIJASTA

nov 2005.

#2
evo svaka cast na pomoci i trudu (da zakopamo ratnu sjekiru ) :pivo inace imam i jedno pitanje, dal ima te dobre zemlje za kupit u agrarijama ili ? Enjoy !

nov 2005.

#3
Takodje ja imam pitanje ako moze malo jasnije da pojasnis te reflektore ili ih same slikas. Inace stvarno super detaljan tekst. Sigurno cu uzgajat paradjz u blizoj buducnosti. Imam onaj mali duguljasti italijanski.
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#4
dobre zemlje ima sigurno,samo pitanje je dali je dobra za nash paradajz?vjechina zemlje iz komercionalnog porekla(mercatore,pevec,vrtni centri)su za obichno cvjeche...imaju dugo rochna gnjoiva u sebi i vechinom puno toga...tako da vjechina zemlji ne odgovara za uzgoj... mozhe se sama zemlja mjeshati ali o tome chemo isto josh imati special topic...kad ulovim opet vremena... a ima 2 vrste zemlje...konzepirane(u nizozemskom proizvode)za uzgoj indoor konoplja. jedan on njih je PLAGRON....kojeg ja koristim...ima ga u 3 variante..ali najbolji je svakako Royality mix... a drugi je BIOBIZZOV ALLMIX.... upravo vodim jedan battlegrow sa shvabom jednime...imamo isti eqipment i iste chronic biljke..samo nam je zemlja razlichita...ja plagron on ALL mix...kad budemo gotovi vam javim rezultat zemlje.... nazalost do sad nema te produkte u ex jugoslaviji....ali od 1.1. che imat www.adria-garden.com barem jednu vrstu uvjek za naruchit... LP SM
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#5
kad ga ti budesh,dobit ches superspecial growroom:)za GOLDMEMBERS FORUMA:)ima da ti mutant naraste:) juwel reflektor T8...u raznim duzhinama...moje 120cm posto su 36 watt lampe... slika ti je od 18watt..ali isti su samo krachi.... Lp SM
gang manISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#6
ma to care...o tome sam ti ja prico da bi napravio..e stvarno hvala...i jos jedno pitanje mozda je gore odgovor naveden ali ja sam ocito glup da to nemogu shvatiti... dali je dovoljna onakva vaza kao na tvojoj slici da biljka naraste cca 1m?

nov 2005.

#7
svaka cast! ::super
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#8
taman takve su za biljke do meter -1.30 i imaju 8 litara..... p.s.nije stvar u ormaru...nego morash najprije izabrat 3 zhenke iz sjemenki koje posadish....posadi minimalno 10-15 komada...kad narastu 30 cm poshalji ih da cvataju..izbaci sve osim 3-4 zhene..i onda imash dobar box...sa dobrim grasom...
too_liquidISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#9
Svaka chast na ulozenom trudu Smokemashine HR...svaka chast! :pivo
gang manISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#10
neznam dali si moderator..ali evo prijedlog da budes...bio bi red ipak si profic.. a stari kolko se to zaljeva..ne mislim sada u kolko sati i to nego jel dovoljno da to zalijes kad primjetis da je suho a ne ono svaki dan pa da dode ko cokolino onako meko??
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#11
kad narastem chu postat moderator,to mi je zhivotna zhelja ::histerija ::histerija ::histerija nesmiju se prevodnit biljke...kad izsushe onda ih treba zaljvat...ali najbolje svaki dva tri dana pomalo... ::super
gang manISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#12
e vjeruj nekad ides na jetra s tim tvoim forama ali posto si car i vjerujem uvijek napusen oprosteno ti ~) .... evo vidim da si moderator... a da ne skrenem s teme jel ono na 2 slici sta se vidi staklo ili nema nista?
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#13
nisu fore,vech smisao zhivota ::super nije staklo,otvoreno je....maknuo sam poklopac(vrata).. nemozhe staklo,jel se vidi onda sve...a kako ches objasnit nekome zasto ti 18 sati gori u prostoriji svjetlo???nochima? ::zidoglav p.s.ako si radish za sebe,koji k.....onda ne kupish za 20 euro 10 skunk sjemenki i imash superjeben grass...skunk isto raste kao obichna biljka...ali rezultat je vrhunski...???
gang manISTRAŽIVAČ

nov 2005.

#14
ma to cere...skunk je i u pitanju bio..ali ja sam sve mislio da je sve isti postupak ko kod vutre... znaci za skunk trebam nistA? ~~
Smokemashine HRENTUZIJASTA

nov 2005.

#15
za skunk trebash sve najbolje....komplett opremu....
YodaISTRAŽIVAČ

jan 2009.

#16
E yo da te pitam kolko drzis svjetla sati upaljena svaki dan upaljena....od veg do cvjetanja(outdor grower sam pa nepitajXD)
ZOKIAMBASADOR

jan 2009.

#17
u jebote bas sam se istripovao ja kontam kako do sad nisam vido ovo a usvari jesam samo ovaj yoda me u pojam ubio ono postovi iz 2005 yodo u vegetaciji 18h dan 6h noc a u cvetanju 12h dan 12h noc kontas...

sep 2009.

#18
a koliko lampe moraju biti iznad biljke ? u centimetrima ?
Kushonja O.GAMBASADOR

sep 2009.

#19
hps-41.23cm do 60.21cm ovisno o ja ini , cfl i nonke 5.4-7.7cm

jan 2010.

#20
zanima me dali se u ovakvom boxu pod neonkama moze za te tri biljke odradit cvjetanje i dali bi stale unutra tri okorjele sativcuge i kako bi uspjele ili je bolje indike

jun 2010.

#21
zanima me jeli ova metoda jako glasna jeli se cuju ventilateri jako itd ? pocetnik sam :) unaprijed hvala
BlackBirdENTUZIJASTA

jul 2010.

#22
Mene zanima koljiko se grama dobije od jedne biljke,cisto od prilike
arapISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#23
pravi komplet lol

okt 2010.

#24
odlican box...jel moze jedan HPS od 75W da ispuni biljku kako bi trebalo,imam dva pa nzm jel jednu biljku ili 2...?
Odin_of_AsgardPOZNAVALAC

okt 2010.

#25
sve zavisi od povraine box-a, koliko ea lumena unutra stavit, a i koliko biljki...

okt 2010.

#26
pa jel moze jedan HPS 75 W za jednu biljku,meni nije potrebno vise ? ako ne moze dva bi trebalo da mogu...?
tinitusENTUZIJASTA

okt 2010.

#27
bolje dva, ali stavi ih blizu
Odin_of_AsgardPOZNAVALAC

okt 2010.

#28
sve zavisi od povraine box-a, koliko ea lumena unutra stavit, a i koliko biljki...drugi put...
Z&NZMAJ

okt 2010.

#29
Odine,crni Odine,pa vidia da ovjek pojma nema ata hoea rei...o ito nije itao temu o rasvjeti :) @ tinitus,pro itaj si temu o rasvjeti i ventilaciji i onda si izra unaj koliku ti povrainu mo~e taj HPS osvjetljavati,ali da ti odmah ka~em,bit e to vrlo mala biljka.
Odin_of_AsgardPOZNAVALAC

okt 2010.

#30
vidi ovog blese... :))....A ato drugo da ga pitam, Zlo, razmialjao sam 5 min. ato da odgovorim, i skontao da mogu samo ponovit...mo~da sam samo na kraju trebao stavit ???????????...? ..neznam koliko lu proizvode, jer sa tom siom se nisam zamarao, ali od oka, 150 W bi trebalo bit dosta za jednu bebu..baa idem vidit koliko, ali opet mu nemogu odgovorit dok mi ne odgovori na ovo gore...evo, trebala mi je min. da naem...
Z&NZMAJ

okt 2010.

#31
Tako je,u potpunosti se sla~em,150W je za jednu lijepu biljku i to govorim iz vlastitog iskustva,jer imam upravo tu lampu i nebih manje od toga nikome preporu io,ali sad smo ve otiali u :common053: :icon_lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se