LEGACY
DWC Hydroponic system (video tutorial) by: Tropico
34 odgovora2,227 pregleda
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#1
Pozdrav ekipa!
:thewave:
Kako napraviti dwc hydroponic system jednostavno i ekonomi
no!
tu i tamo ima par fejlova u mom stilu a glavni krivac je marijana koja mi se mota po plucima i glavi.
Popis "namirnica" potrebnih za ovaj video nalazi se na ju tub kanalu u opisu!
http://www.youtube.com/watch?v=HyomQHj8Ybk&feature=youtu.be
Pohvale, kritike i prijedlozi uvijek dobro doali!
Komentirajte nas na JubiTu kanalu i tako to :)
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2012.
okt 2012.#2
Ma svaka
ast !!! Respect do neba i nazat za tvoj doprinos forumu !!
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#3
Pred kraj filmicha prestaje zvuk i slika. Isprike moje, neato se tu shebalo...Ali to je to u biti...nista dalje pametnog reka nisam :D!
@haze
Ty!
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
admiral
POZNAVALAC1.068 REP52%
→ Ambasador
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#7
[*]Biljke rastu br~e nego u zemlji
[*]Vea kontrola hranjivih vrijednosti koje biljka uzima
[*]Vee koli
ine uroda u odnosu na zemlju
[*]Manja potroanja vode (meni manje bitno)
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#10
Zna sa da ce netko pitati, ali sa bija tu ma
sino...:icon_lol:
SKup po
etak ali dugorocno gledano isplativ.
Treba imati skilla, prijasnja iskustva sa growom i sl.
Kona
na aroma kanabisa uvelike ovisi o gnojivia koja se koriste u procesu
Zahtjeva puno viae rada.
esto motrenje na ph i ec.
Dakle, ja jos nisna krenija sa uzgojem na hydroponski nacin...ovo ZA i PROTIV sam is
upa sa neta kako u zadnje vrijeme sve vise citam o tom nacinu uzgoja.
Kako budem radija na ovom podrucju tako cu i updejtat video uradke ;)
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2012.
okt 2012.#11
Da li saksija sa biljkom dodiruje vodu ako dodiruje koliko dodiruje?i kako bi bilo jos u box da je stavim?:D
Nixa86
LEGENDA9.119 REP41%
→ Zmaj
Nixa86LEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#12
Bravo tropy dao si mi morala za hydrom jos davnih dana,a ovo je zaista slag na torti ,skidam kapu ;))
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
okt 2012.
okt 2012.#13
Da u tome je i bit....korjen triba biti u vodi...voda jedno do pola posude a i zz manje
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2012.
okt 2012.#14
Zato te i pitam,nije mi bas najjasnije bilo posto nisi objasnio na snimku :) hvala
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2012.
nov 2012.#15
Jel mi moze neko reci kako se zapravo zovu ove saksije "otvorenog tipa" ? :)
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#16
to su obi
ne kante....a mogu se kupiti u ~eljezarijama koje mixaju boju za unutrasnej zidove ili u bolje opremljenoj poljoapoteci!
13 REP26%
→ Istraživač
okt 2012.
1 / 18
okt 2012.
dec 2012.