LEGACY
Prodajem opremu za indoor..
20 odgovora2,373 pregleda
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ
feb 2009.
feb 2009.#1
HPS 400W
MH 400W
Prigushnica+starter (philips) 400W
digitalni ph merach
poveci reflektor+nosachi
2X mehanichki tajmer
pumpa za vazduh
ako nekom treba,nek se javi..oprema je apsolutno nova,nekoriscena..
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2009.
feb 2009.#4
kratko i jasno.... sta vi kontate da otvorim temu zeleni OGLAsNIK ...pa da se svi oglasi postaju tamo ...
rjesite to na pp ako ima neko zainteresiran
:D
domino
ENTUZIJASTA251 REP13%
→ Poznavalac
dominoENTUZIJASTA
feb 2009.
feb 2009.#5
dude, sorry sto ti kvarim temu ali,
http://www.hidroponika.com/?id=092b3db9e4923bc2fa8aa2eac5352e35
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ
feb 2009.
feb 2009.#6
e,pa ja sam odatle nabavljao,dodushe tad je taj komplet bio nedostupan..ja imam onaj stucco reflektor,a ne nine fold..sve povezano..
zaboravih da napishem
plantela list
plantela cvet
jebiga,nabavio sve shto mi treba za grow,ostalo josh samo seme i da krenem..
i onda se ispostavi da je drug koji zna za celu operaciju,teshka pichketina,struja poskupela,a keva nema pojma shta ja ocu da radim u shupi pored kuce,pa je ceo plan pocheo da izgleda malo nerealan..eno mi ga stoji ceo spreman growbox 1.2X1.2 sa svom opremom tako bezveze,pa reko aj da stavim ovde oglas mozhda nekog zanima..
isto ide u paketu..
MariMahuna
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
mar 2009.
mar 2009.#8
a ato bi ti botani
aru to otvarao?
da treba bila bi
ako treba bice
samo si ti opuati oko uredjivanja foruma
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#10
nema ovde semenki,i bolje ti je to ne pitaj vishe jer ce ti neko od dezhurnih redara priushtiti komfor da osetish punu moc banhammer-a..
a shto se tiche opreme ni toga vishe nema tako da ova tema mozhe slobodno pod "zatvoreno"..
feb 2009.
1 / 11
feb 2009.
mar 2009.