VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaGrowshop Slovenija
LEGACY

Growshop Slovenija

34 odgovora9,197 pregleda

mar 2009.

#1
oy,bomboshanti,ajd vi meni recite u koj growshop da odem si kupiti sta mi treba.. recite mi neki dobar growshop u sloveniji,sto blize uz granicu sa hr,al da ima sve,ukljucujuci i sjeme. ajd fala

mar 2009.

#2
u mariboru ... googlaj ..nesmijem reklamirat!!

mar 2009.

#3
posalji privatnu poruku xD hvala
Che*LEGENDA

mar 2009.

#4
ljubljana...bio osobno..cak su dva ,jedan od drugog nekaj sitno za prehodati... :) samo ne znam kak ces prek granice..kad ti skuze to sve sigurno ce te htjeti detaljno pretraziti ....

mar 2009.

#5
ma nek traze,nece nac nis ilegal : ) ionako je to za povrce za osobnu upotrebu,pa nek se oni j*** ; )

mar 2009.

#6
jedino lampe ne bih preporu ivo uzimat, jer se one najte~e skriju a ako ih otkriju, onda e sku~it i nastavit sa detaljnom pretragom, a bio sam osobno na slo grani kad su mi frendu skidali gae u kuici jer je krkan zaboravio bong na zadnjem sicu... pretra~ili i mene, al nisu dirali gae:) o autu ne moram ni govorit... Zato, lampe bi uzimo u hrv, a sjemenke lako potrpaa u gae + gnojivo stavia u neki tetarpak soka...to je najsigurnije, ko ih jebe...
rasta-mareISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#7
Zasto brate rizukujes??? Mogli bi smo organizovati na forumu neku nasu anonimnu banku semena,ili razmenu izmedju nas clanova foruma....moze se to odraditi a da se tesko provali....bar kada je seme u pitanju,jer se moze slati u paketima semena od bilo kojih drugih kultura legalnih....proba licno i to iz Holanda...spakovao mi ortak paket,profi kutija iz obicne cvecare iz holandije i u njemu seme lala,ruze,jos nekog njihovog cveca.....normalno i 10feminiziranih:)) niko nije otvarao kutiju nigde.....pre 2godine....

mar 2009.

#8
Dobra ideja,samo da se rije sjeme prekrsti u neato drugo,i obriae spomen na tu rije za razmijenu.

mar 2009.

#9
je,dobra ideja ovo za sjeme,al previse rizicno,bilo bi puuuno lakse da se poznajemo licno... evo,ja upravo dogovorio sa jednim shopom narudzbu,sutra stize komplet 400w hps, homebox,gnojivo za coco i vent... znam,znam,nisam trebao sve to jer ima i u hr,ali jbg,nemam auto,nemam para za prijevoz u druge gradove i nemam strpljenja(izgubio ga prije godinu dana)pa eto s*****o sveukupno oko 500 eura i sad sam miran,samo jos coco kocke trebam nabavit,a cak bi htio one growbagove,al nemogu s hidroponike posto su iz srbije,tak da neznam sta cu.jedva cekam da sve to stigne,pa onda polako kukuruz u vis.bar nece bit GMO ; ) eh,da imam i jedno pitanje,ako ste ikad narucivali pa su vam slali preko HP express, zasto meni nikad paket ne stigne doma? rekli su mi da ce mi paket stici doma,a ako me nema da ce me decki nazvati i da cemo se dogovoriti za termin,al meni uporno dolazi onaj zuti listic i ful me pere paranoja kad god moram ic po paket da ce me plavci docekat : ( pozz
GeluISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#10
to ti je normalno.ja sam pitao poatara zaato mi on ne donese paket,a on je rekao da nesmije i da moram po to doi.dok ti otkupno pismo uvijek mo~e donesti..to ti je neko novo pravilo...otkupni paket-ti moraa po njega,a otkupno pismo-oni donose
rasta-mareISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#11
To da napraviomo skracenice....ili posebne sifre....a najlakse je preko privatnih.....:sick:

jan 2013.

#12
Jel prodaju sjemenje jos uvijek slovenci ?
dk1litkAMBASADOR

feb 2013.

#13
Malo kasno ali bolje ikad nego nikad. Prodaju!

feb 2013.

#14
Ispri avam se ako je ovo glupo pitanje, ali zanima me jel mogu negdje u sloveniji osobno kupiti sjemenke u duanu, a ne da ih se naru uje preko neta. Tra~io sam na par mjesta prek neta, i tam gdje sam vidio da postoje trgovine ih nema, samo sam ih naaao u online trgovinama... Unaprijed hvala!

feb 2013.

#15
Imaa u centru Maribora i u centru Ljubljane shopove . Nemoa promaait :)
s0vaAMBASADOR

feb 2013.

#16
verovatno imas postara-kurira koji je lenj pa ga mrzi da ti nosi na vrata vec samo ostavi paket u posti i napise na papiric u izvestaju da nisi bio kuci i da je ostavio papir da ga sam podignes u posti....idi u postu i pozali se da ti postar ne donosi pakete pa kad ga pritegnu njegovi da vidis kako ce da dolazi ;) (barem je kod mene bila takva situacija) evo ja sam nasao za manje od minut 5 grow shopova sa adresama i informcijama...

dec 2015.

#17
pozz,dali ima saznjanja dali jos rade gore navedeni shopovi sa sjemenkama?
HomericaISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#18
Bio sam poatar i poatar u hrvatskoj nosi pakete do te~ine1kg koji se ne moraju platiti a koji se pla aju na adresi ti ostavi papir da pokupia paket u roku od5dana otkad ti je stigao taj ~uti papir na adresu......................bez opisa paketa....................... 10WW+10gratis od nirvane

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se