VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaCFL 55W i vegetacija
LEGACY

CFL 55W i vegetacija

12 odgovora2,170 pregleda
preglednikISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#1
Eto ubo jednu za probu (150kn Bauhaus ZG). http://images.99114.com/upfile/pro/20060928/1039093281.jpg Kazhe 6500K boja jel to ok za vegetaciju ? Svjetli ko ludo :) Pozz !
mr.skunkAMBASADOR

nov 2007.

#2
dobre su te, samo su preskupe ako je to cijena sto si napisao. Koliko lumena bacaju?
JoseENTUZIJASTA

nov 2007.

#3
to su one kineske u zelenim kutijama? sta nisu te puno jeftinije od 150 kn?

nov 2007.

#4
Chint? Nisam pogledao sliku jer nemam bash tjedan dana slobodno da mi se to otvori :)) Malo se visoka cijena ini za tu lampu ali boja je OK.
preglednikISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#5
Ne pishe kolko lumena :( A nisam nigdje u ZG vido tak jake shtedne zharulje, ima po 24w od Osrama po 20kn.
doomerLEGENDA

nov 2007.

#6
Slabo ti je 55w ja mislim da sam u bauhausu vidio 80w za te novce, tj. siguran sam : D
mr.skunkAMBASADOR

nov 2007.

#7
Vidio sam neku reklamu za Pevec imaju philips tornado po 30 i nesta kuna one su jako dobre trose samo 23 w a bacaju 1450 lumena .

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se