LEGACY
CFL 55W i vegetacija
12 odgovora2,170 pregleda
preglednik
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
preglednikISTRAŽIVAČ
nov 2007.
nov 2007.#1
Eto ubo jednu za probu (150kn Bauhaus ZG).
http://images.99114.com/upfile/pro/20060928/1039093281.jpg
Kazhe 6500K boja jel to ok za vegetaciju ?
Svjetli ko ludo :)
Pozz !
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#2
dobre su te, samo su preskupe ako je to cijena sto si napisao. Koliko lumena bacaju?
Jose
ENTUZIJASTA205 REP1%
→ Poznavalac
JoseENTUZIJASTA
nov 2007.
nov 2007.#3
to su one kineske u zelenim kutijama? sta nisu te puno jeftinije od 150 kn?
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#4
Chint? Nisam pogledao sliku jer nemam bash tjedan dana slobodno da mi se to otvori :))
Malo se visoka cijena
ini za tu lampu ali boja je OK.
preglednik
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
preglednikISTRAŽIVAČ
nov 2007.
nov 2007.#5
Ne pishe kolko lumena :(
A nisam nigdje u ZG vido tak jake shtedne zharulje, ima po 24w od Osrama po 20kn.
nov 2007.
1 / 7
nov 2007.
nov 2007.