VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaPomoc oko ventilacije
LEGACY

Pomoc oko ventilacije

16 odgovora1,529 pregleda
DemijanISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#1
Dimenzije boxa:110x110x200 cm e sad,mislio sam staviti jedan ventilator od hladnjaka iz auta na sam vrh da izvlaci toplinu i dva kompjuterska ventilatora od 120 mm na dno,svaki s jedne strane da upuhuju svjez zrak... moze li me netko sto prije iskritizirati ako ovo nebi valjalo,dok jos to nisam ugradio? xD hvala :mrtva_banana:
StonerLEGENDA

dec 2008.

#2
baci neku sliku kako si to zamislio i kakav je to ventilator za auto dal za hladnjak ili ato ??? uglavnom ti ventovi su ti jako bu ni ...
DemijanISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#3
ok,probat cu u paintu napravit pa cu postat za dan dva...

dec 2008.

#4
bas neki dan razgledavam bauhausom i naletim na akciju ventilatora za kupaone po cijeni od 100kunica a izgleda ovak . ugradio sam ga u box i mogu reci da sam zadovoljan.srce ko lud a i nije toliko bucan a i uspio sam temp u boxu smanjiti
DemijanISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#5
heheh,evo ja sam bas danas ujutro isao u trgovacki centar,i vidim(skoro pa nemoguce) evo bas ovaj isti ventilator...ali nekih 110 kn.... kazes dobar je,a? uzeo bi taj,ali neznam bi li bio dovoljno jak da progura zrak kroz aktivni ugljen... inace,izvlaci 100m3/h
DemijanISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#6
hmmm,napravio sam skicu u paintu,ali neznam kako da uploadam..... moze pomoc? ili da mi se netko javi pa mu posaljem preko maila da on posta?
deny23ISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#7
Idi na www.imageshack.us i upload i copy/paste code sto vam oni pokazu odje na forum.

dec 2008.

#8
evo slike box-a od demijana
DemijanISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#9
hvala marko... evo molim onda samo da mi kazete ako ce mi biti ok ovaj vent da progura zrak kroz aktivan ugljen i to je to... pozdrav svima : )

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se