VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaPomoc oko ventilacije
LEGACY

Pomoc oko ventilacije

10 odgovora1,447 pregleda
valentin25ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#1
Evo imam box 1.2X1.2X2.8.Sljedeci tjedan stavljam hps 400w pa me zanima kako spojit ventilaciju. Doma imam 4 pc ventilatora i jedan obican manji. Dal se od toga da spojit sve potrebno da dobro funkcionira ili trebam kupovat jos nekaj?
hardbluesmanENTUZIJASTA

maj 2011.

#2
mislim da ti je za taj prostor 400w premalo, tebalo bi 600w minimalno,da ne pri amo da ti treba ventilator koji e poprili nu koli inu zraka izbacivat,a pc ventovi ti nisu najsretnije rjeaenje za toliki box,trebao bi ti karbonski filter da ti ne smrdi 100m oko kue i tako,pro itaj malo po forumu,imaa temu konstrukcija growbox tamo ea sve vidjet! pozz

maj 2011.

#3
A bas je jucer za brzinska pitanja otvorena nova tema.... I opet postate nove teme, koje su vec prozvakane!!!
gargamelPOZNAVALAC

maj 2011.

#4
kako prozvakane? pa ovo jos nije bilo.. bio je box 1.2x1.2x2.7, a ovo je za 1.2x1.2x2.8.. inace, ja mislim da je 400 ok za toliki prostor, jel rijetko tko ima bilje od zida do zida (svaka cast kome uspije....)
Rijamu DuvaAMBASADOR

maj 2011.

#5
druze bogami ce ti bit malo 400w za to, kazem to zato sto ja imam 400w na 90x60x160, imam 400w MH i HPS, te imam 600w HPS sa balastom koji stoji sa strane ... pa cu MOZDA za cvjetanje staviti tu od 600w ako mognem kontrolisati temperature, ako ne onda cu cekati kraj ljeta pa drugi grow kad budem radio sa super skunkom fem. ... ti bar nabavi kakav veliki kvalitetan reflektor da ti usmjerava svjetlost prema dole ako ces ici na 400w
dehhiherENTUZIJASTA

jun 2011.

#6
fi 100-150 kako ti odgovara, 220V, snaga od 30 do 40W, jedino vidi za decibele da budu sto manji xD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se