LEGACY
Pomoc oko ventilacije
10 odgovora1,447 pregleda
valentin25
ISTRAŽIVAČ104 REP36%
→ Entuzijasta
valentin25ISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
Evo imam box 1.2X1.2X2.8.Sljedeci tjedan stavljam hps 400w pa me zanima kako spojit ventilaciju.
Doma imam 4 pc ventilatora i jedan obican manji.
Dal se od toga da spojit sve potrebno da dobro funkcionira ili trebam kupovat jos nekaj?
hardbluesman
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
hardbluesmanENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#2
mislim da ti je za taj prostor 400w premalo, tebalo bi 600w minimalno,da ne pri
amo da ti treba ventilator koji e poprili
nu koli
inu zraka izbacivat,a pc ventovi ti nisu najsretnije rjeaenje za toliki box,trebao bi ti karbonski filter da ti ne smrdi 100m oko kue i tako,pro
itaj malo po forumu,imaa temu konstrukcija growbox tamo ea sve vidjet!
pozz
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#3
A bas je jucer za brzinska pitanja otvorena nova tema.... I opet postate nove teme, koje su vec prozvakane!!!
Rijamu Duva
AMBASADOR4.490 REP85%
→ Legenda
Rijamu DuvaAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#5
druze bogami ce ti bit malo 400w za to, kazem to zato sto ja imam 400w na 90x60x160, imam 400w MH i HPS, te imam 600w HPS sa balastom koji stoji sa strane ... pa cu MOZDA za cvjetanje staviti tu od 600w ako mognem kontrolisati temperature, ako ne onda cu cekati kraj ljeta pa drugi grow kad budem radio sa super skunkom fem.
... ti bar nabavi kakav veliki kvalitetan reflektor da ti usmjerava svjetlost prema dole ako ces ici na 400w
maj 2011.
1 / 6
maj 2011.
jun 2011.