VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaVodic Kroz Opremu
LEGACY

Vodic Kroz Opremu

10 odgovora22,462 pregleda
unknowerAMBASADOR

jan 2007.

#1
InqAMBASADOR

jan 2007.

#2
Koristite ovaj vodic kao pomoc pri snalazenju u "Opremi za unutrasnji uzgoj". Nisu sve teme linkovane ovde tako da ako neceg nema potrazite direktno na forumu. Pri unutrasnjem uzgoju najcesce se koristi box za uzgoj kanabisa. Klikni na sliku da vidis kako se pravi: Prva stvar za kupovinu ce biti neka vrsta osvetljenja: - Fluorescentne i neonske svetiljke su pogodne za razvoj klonova i vegetaciju ali mogu da posluze i za cvetanje. Klikni na sliku: - Metal Halide sijalice su najbolje za vegetaciju. Za vise informacija klikni na sliku: - Mercury Vapor sijalice su losija ali jeftinija zamena za Metal halide sijalice. Za vise informacija klikni na sliku: - HIGH PRESSURE SODIUM/HPS/Sijalice su najbolje resenje za cvetanje. Za vise informacija klikni na sliku: Poslednja vrsta rasvete koja se pojavila na trzistu su Led Diode. Za vise informacija klikni na sliku: NAPREDNIJA OPREMA: - Jedna od veoma potrebnih alatki je pH metar. Za vise informacija klikni na sliku: - CO2 plin biljke koriste za fotosintezu. Povecanjem njegove koncetracije u vazduhu povecava se i urod. Klikni na sliku da vidis kako to uradeti: - Temperatura u box-u moze biti problem kao i vaznost vazduha. Evo profesionalnog resenja: Imate problema sa nabavkom opreme? Pogledajte gde su ostali kupovali: oprema- izmena informacija http://forums.vutra.org/showthread.php?t=488 VODIC JE TEK U IZRADI !!! OVO JE PRIVREMENO DA NE BUDE PRAZNO !!! U FINALNOJ VERZIJI BICE SVE LEPO SA SLIKAMA I VISE LINKOVA !

feb 2015.

#3
Ne mogu slike da otvorim, pa ako bi mogao opet da ih postavis :)

feb 2015.

#4
tesko da ce ih postaviti, Inq je poslednji put vien(a): 10.09.2010 ;)

apr 2015.

#5
Pozdrav ljudi,dal bi mi neko mogao malo pomoci oko odabira,neznam sta bi mi bolje pokrilo box 120x120,apollo 10 337w ili 2 ufo 144w...?

apr 2015.

#6
ova tema je prakticno neupotrebljiva i bice zatvorena, potrazi adekvatnu temu o led rasveti pa pitaj tamo

🔒 Ova tema je zaključana