VUTRA
ForumUzgajanjeOpremaNLite (tm) lampe
LEGACY

NLite (tm) lampe

10 odgovora1,880 pregleda
EXARPPOZNAVALAC

mar 2007.

#1
`ta mislite o ovim lampama. Ne izgleda loae. http://www.spiritgarden.co.uk/cart/index.pl/catid_17
InqAMBASADOR

mar 2007.

#2
To su T5 high output fluorescentne sa specijalnim spektrom za biljke. Nesto slicno kao envirolite samo malo bolje. Skupe su dosta... nisam video koliko ali 1 od 200w je sigurno preko 100e(ako znas koliko je napisi) a za te pare mozes da nabavis skoro 2 HPS-a. Za neki stelth growing mogu da posluze...
bongashLEGENDA

mar 2007.

#3
Ne znam di sam vidio, al' zapamtio sam cjenu, ~arulje su po 79,90 funti + priguanica oko 40 funti.

nov 2010.

#4
odavno se ne pominju ove t5, ima li ko kakvih iskustava i je li ovo ispod iz hidroponike to ili... ? `to ina e mislite o ovoj prodavnici hidroponika? http://www.hidroponika.com/?id=1b4962775a1100fe63e55897a747289a

nov 2010.

#5
Anybody???
mkashISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#6
Meni ne radi link, ali mislim da je to jednaki rang ato ima Sylvania za akvaristiku i teraristiku. To ljudi znaju uzimati zbog jako dobrog spektra i luminacije..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se