LEGACY
NLite (tm) lampe
10 odgovora1,880 pregleda
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
mar 2007.
mar 2007.#1
`ta mislite o ovim lampama. Ne izgleda loae.
http://www.spiritgarden.co.uk/cart/index.pl/catid_17
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
mar 2007.
mar 2007.#2
To su T5 high output fluorescentne sa specijalnim spektrom za biljke.
Nesto slicno kao envirolite samo malo bolje.
Skupe su dosta... nisam video koliko ali 1 od 200w je sigurno preko 100e(ako znas koliko je napisi) a za te pare mozes da nabavis skoro 2 HPS-a.
Za neki stelth growing mogu da posluze...
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
mar 2007.
mar 2007.#3
Ne znam di sam vidio, al' zapamtio sam cjenu, ~arulje su po 79,90 funti + priguanica oko 40 funti.
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#4
odavno se ne pominju ove t5, ima li ko kakvih iskustava i je li ovo ispod iz hidroponike to ili... ? `to ina
e mislite o ovoj prodavnici hidroponika?
http://www.hidroponika.com/?id=1b4962775a1100fe63e55897a747289a
mar 2007.
1 / 6
mar 2007.
nov 2010.