LEGACY
devet meseci stara biljka i jos nije gotova
20 odgovora2,952 pregleda
dr_biber
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
dr_biberISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#1
Ovo nije normalno! Tek posle devet meseci pocela da cveta! Napominjem da je imala iste uslove kao i njena koleginica, koja je otkad "sprzena". jedina razlika je u tome sto ova devetomesecna ima malo vise peska u zemlji.......
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
okt 2007.
okt 2007.#2
ekaj, uslovi isti, O.K., a kad su stavljene na re~im za cvetanje? Da li su ista sorta i uopate, ista vrsta? Ako su iste po tim kategorijama, da li je u pitanju isti fenotip, tj. da li je jedna povukla na indiku, a druga na sativu (pod uslovom da je u pitanju neko nestabilizovano seme u nekoj F3, F4 ili nekoj daljoj generaciji)?
Ajde malo viae informacija pa da vidimo ata bi moglo da bude razlog, baa me zaintrigiralo.
dr_biber
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
dr_biberISTRAŽIVAČ
okt 2007.
okt 2007.#3
Obe semenke poticu iz iste kese skunka. Ova brza biljka koju sam vec sprzio, je rasla veoma u visinu 1.20M, imala izrazit miris jos od "malih nogu" veliko crvenkasto lisce i buzz, high "rad". Ova manja je narasla do 50cm, ima extra malo lisce tamno zelene boje, dosta je gusta i ima izrazito neprijatan kiseo miris, stond "rad". kada je velika prerasla kapacitet mog skromnog boxa za licnu upotrebu, visina:140cm; sirina 100 cm; dubina 80cm, izbacio sam je nepolje da procveta na letnjim danima. napominjem da je leto tek pocelo. U isto vreme sam izbacio i malu, reko ajd da procveta i ona. medjutim velika je procvetala a mala tek sad pocinje, te sam je vratio unutra. Neverovatno cvelo prolece bila na 24:0, leto na prirodnih 12:12 a tek sad pocinje da cveta.
Tripco
POZNAVALAC1.027 REP47%
→ Ambasador
TripcoPOZNAVALAC
okt 2007.
okt 2007.#4
Joa
udnije, ova koja je finiairala ima o
igledno sativa feno, a ova druga indika feno. Nije mi toliko
udno za nju ato nije procvetala jer je ona zapravo dobila produ~eni veg. period, poato u leto nije 12/12, to ti je bilo tek sad sa jesenjom ravnodnevnicom.
A ova sativasta ato je procvetala posle 24/0 u boxu, ona po svojim sativa genima sigurno nije mogla da se okine na cvetanje po
etkom leta napolju jer je tad bilo 16/8. Mogue je da ima neke ruderalis gene. Znaa, danas ti je skoro nemogue nai pravi Skunk#1, sve ti je to danas manje ili viae modifikacija originala. Tako pojedini breederi ubacuju ruderalis u sorte u nekoj generaciji (prilikom povratnog ukratanja) da bi ato viae ubrzali cvetanje i ako sorta nije stabilizovana do kraja (kakav je ovde o
igledno slu
aj), desi se da ti geni isplivaju kod pojedinih biljaka iako se po spoljnom izgledu i ne mo~e videti da ih ima.
30 REP60%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#5
imam biljku blubery u sedmom tjednu bez imalo masti a sve kao ydravo zeleno
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
mar 2008.
mar 2008.#6
U sedmom tjednu cega? Vegetacije? Cvjetanja? Kakve masti zelis na biljci? Pa nemoze bit u isto vrijeme masno i zdravo zeleno :icon_mrgreen:
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
30 REP60%
→ Istraživač
mar 2008.
mar 2008.#9
na 12 12 je vec 7 tjedana vrhovi debeli a suvi ko barut a imam i belu udovicu koja je isto toliki period na cvanju a nema vrhova pa kako to *****u seme
Stoner
LEGENDA5.558 REP6%
→ Zmaj
StonerLEGENDA
mar 2008.
mar 2008.#10
ha sve je moguce cije je sjeme od neke banke ili ovako iz nekog kupljenog paketa "skunk-a" ? . Napominjem po neznam koji put genetika je u principu najbitnija jer ako je genetika ok dat ce i u "mizernim" uvijetima neato a ako je loaa genetika odnosno genetika X to je uvijek lutrija od 3 mj. za koju nitko od nas nema ni vremena ni novaca ...
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
okt 2007.
1 / 11
okt 2007.
mar 2008.