LEGACY
Provaljen sam!!
54 odgovora3,356 pregleda
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#1
Danas me je stara pratila do gra~e i sku~ila da grow box unutra... Naravno, teake rijei su poletile zrakom i atoata joa...:punch2: Tako da sam morao svoje dve tjedan dana stare curke skunkia prebaciti van na milost i nemilost prirode.... Jel ima kakve aanse da pre~ive i daju kakav-takav urod???
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
derataurPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#2
ajde bar nesto pozitivno,bolje ona da zna nego pandurija ,al naravno steta...na greskama se uci,tak da se iduci put vise pripazi.sretno sa curicama!
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#3
Istina, bolje nego murija u nekim segmentima samo... Nego, jel ima aanse da pre~ive? Barem da malo daju ploda! Vani je joa uvjek toplo za ovo doba godine... Mo~da se istegnu na kakvih 30 cm do kraja mj... U 3 dana su 5 cm porasle, tako da se nadam...
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#4
}elia mu sre
u u zimskom outdoru? Hrabra podraka, mo~da na hawaima:)
Pametnije drugi put, i vlasniatvo 1/1 po mogu
nosti;)
Ali imaju 2 tjedna, mogu
e da zima taman plod uniati. Mislim sretno, ali neko zajebe u idealnim uvjetima a ovo...
Ja bi rezao i smirio stanje doma, potruditi se da ne budea pod budnim okom roditelja...
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#6
Najgore je to, kaj sad imam ofenzivu... Zamisli kako je to imati jaaaako zadrtu staru koja misli da je marihuana najvee zlo koje postoji... Taman se prekrasno razvile. Uzeo iz pyramid seedsa jednu white widow i jednu ak-47. Kupio opremu za box, lampu 150w HPS, ventove, timer i sve sve sve... :icon_cry:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#7
A
uj, teako. Zavisi isto jel ~ivia u moskvi ili na hawaima...
To ti ne treba ni biti va~no, ata ona misli...
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
sep 2011.
sep 2011.#8
a da se vratite na temu malo :D neznan bili ti pomoglo da vani sklepas neki mini staklenik tek toliko da zadr~ava ovo malo topline...
e da znam da mozda nije pravi tren, al jel slucajno prodajes ventove s tog boxa ? koje imas ?
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#9
Vidim da se tu dobro zakuhtava van teme... Mislim da cu za sada pustiti ih prirodi pa da vidim kaj ce se dogoditi. Samo cu ih dobro gnojiti pa kaj bude. Nemam kaj izgubiti jbg. A ventove imam 2 x 6 mm, 1 x 12 mm, i jedan vent sa hladnjako m od 12 mm. Sve skupa sam ih platio ni 100 kn. Imas ih u svakom ducanu sa informatikom.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#10
da si ti nama exotican, ziv i zdrav... i izbegavaj ubuduce garaza grow (i sve u blizini gajbe) kada ti se stara vec tako razume u growing :)
zaista je upitno da li ces sta izvuci od toga, mislim, jos je prilicno mlada a za skunk je period cvetanja uglavnom 56~65 dana, tako da sve da je i sada procvetala morao bi je cekati bar do sredine 11 meseca... ako si na jadranu i ako je ona na otvorenom i ima maksimum sunca preko dana, mozda nesto al' jako nategnuto, ovako...
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#11
Upravo sam obisao curke nakon prve noci out i drze se dosta dobro s obzirom da je bilo 13°c vani sinoc. Nije jadran stari, kontinetala... Pikiram da ih stavim u staklenik jedan koji mi se smuca oko kuce. Mozda s time kaj dobijem?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#12
staklenik je druga prica, ali kazes oko kuce... jel' i koliko je sigurno, dva put ~ tri put razmisli jednom "sadi", vidis da te talicno krenulo. u svakom slucaju, sretno, kako god da odlucis.
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#13
Nista. Budem onda u stakleniku probao... Nije bas blizu kuce. Nekih 300 m. Preko jeseni je prazan a i nema nikoga tamo sada... Tako da. Hvala uglavnom.
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
sep 2011.
sep 2011.#14
staklenik ti radi na principu...ma zaboravija san kako se zove :D al ugl sunceve zrake ulaze unutra, a taj najlon/staklo sprijecava da se velik dio vrati nazad i na taj nacin zadrzava temperaturu
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#15
staklenik radi na principu EFEKTA STAKLENIKA, ako ti to ato zna
i... :D:D:D
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#17
Evo da vam onda dam opis situacije kako to napreduje... :icon_lol: Za sada su stare 8 dana. Veli
ine su trenutno oko 5 cm. Listovi su svaki dan sve vei, i po
ele su delati drugu turu listia.. Vrlo sam zadovoljan, s obzirom da je temp. vani ve oko 10'c ponoi, i dan traje oko 14 sati, ako i toliko. Uglavnom bdem vam javljo kaj e biti od toga svega... Tko zna, mo~da i bude za jednu rizlu! :banana_rasta:
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#19
Problem je jedino onda svijetlo... Hoe joj biti dosta dana od 13-14 sati?
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#21
Uh ova tvoja biljka je na obuci za komandosa , ako pre~ivi obuku svaka
ast , pratim .
zwerovski
ENTUZIJASTA233 REP8%
→ Poznavalac
zwerovskiENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#22
zanimljivo
sve sam procito lol
ajde baci slike kad uhvatis vremena :D
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#23
Evo, kad uhvatim vremena piknem koju sliku, ako budem znao kako ovdje, od zimskog outdoor uzgoja!! :iamwithstupid:
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#24
Evo dvije slikice da vidite kako curke napreduju.. Nisu baa najbolje slikane, ali bolje ne mogu. Imaju negdje cca. 10cm visine ve, a oko 2 tjedna su stare skoro... Zimski outdoor...:facesjump:
deda
ZMAJ26.868 REP
dedaZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#25
nije pesimizam nego hiperrealizam: mami reci, mama u ovoj epizodi se pobjedila, ali samo zato jer je zima igrala za tebe!
Exotic
POZNAVALAC1.390 REP88%
→ Ambasador
ExoticPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#26
ak ni zima nema aanse da pobjedi... Kako vidia po ovim slikicama mo~e jedino neka viaa sila uplest se da me sjebe ovaj put... Znai da netko provaliopet, a u to
isto sumnjam. S obzirom koliko se razvijaju a dan je sve krai, oekujem da e za 2 tjedna ve biti u cvjetanju... Barem je to moja prognoza... Nee biti baa neki urod, akmo bude uope, ali imam filing da e ga bit... Kako je ve netko rekao, to su komandos biljke sada!! :ninja:
sep 2011.
1 / 28
sep 2011.
dec 2011.