LEGACY
LSD outdor vs skakavci ili tuča
28 odgovora2,937 pregleda
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
idoserPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#1
ovo nas je do
ekalo na sajtu...
znam da je padala tu
a prije par dana. tako da ozljede mogu biti od tu
e. tako mi i izgledaju. ali problem je ato smo vidjeli skakavce kak briju po biljkama.
udno mi je to da su svi novi listovi dobri i u super stanju. da sam skakavac prvo bi jeo mlade listove. da li zna netko neato viae o skakavcima i biljkama??? nadam se da je tu
a..
dupla-stotka
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
dupla-stotkaENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#2
:(((( kako ne volim da vidim biljku u losem stanju.. . :((
moguce da ti je od vremenskih nepogoda.. zato ja drzim u saksiji nedaleko od moje kuce... i kad vidim da nailazi lose vreme unesem ih kod prozora... vidi spasi je ako moze :)
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
idoserPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#4
komaaaaa!!!!!
100km od kue su mi, tak da je ne mogu svaki dan gledati, da bar mogu
ne mislim da je kiaa. nadam se da je tu
a. neki listovi su samo puknuti, kao razrezani.
Jga, idem tamo tek za 10 dana, nadam se da e izdr~at do onda. i opet je najavljena tu
a za ovaj tjedan.
ima netko neku preporuku za insekticide? nebi htio po njoj prskati niata neprirodno
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#5
Pa sto si ih coevce tako daleko zasadio.
Ako su vec tako daleko, kupi sledeci put pre nego sto krenes puzomor ili nesto ovako uradi. https://forums.vutra.org/threads/6861-Za-svakog-ko-ima-probleme-sa-puzevima-!?highlight=
A insekticid vidi jel ima da se kupi neki sto se ne spira odmah nakon prve kise.
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
idoserPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#6
manijak a ti si 100000% siguran da su insekti???? ako jesi to nije dobro
i da li ima aansi da pre~ive takav napad??? ova sorta je baa za outdoor i kao dosta je otporna. da ne reklamiram ovako u B's F LSD seed
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#7
Neato ih gricka...... Tu
a ne ostavlja male rupice po listovima ve roka na veliko.
A ato se ti
e LSD-a od Barney-a , to je Mazar x Skunk#1 i ne bi reko da je to baa idealna genetika za outdoor nikak.....
Pre~ivjet' e one, samo bi mogao imat generalne probleme s kukcima i sli
no.. Mo~da da ih zaatitia s
ajem od
eanjaka i koprive ako idea "bio"....
boz :sun2:
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
idoserPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#8
tnx Bozga.
mix
eanjak i kopriva ide obavezno. malo u joa pogledati kaj je dobro i da nema puno nekih kem.sranja
i tobasco oko nje mamu im!!!!
baa je
udna biljka.
ini mi se da su je i tu
a i napasnici omeli.
ima rupa na sredini listova, ato mi je
udno za napasnike. oni udaraju sa starne.. pa onda taj dio koji je samo kao razrezan u sredini lista. nije izgri~en.
mladi listovi joj rastu. nadam se da e rasti br~e nego e je ovi ~derati.
jednom mi je gusjenica sredila limun, ali ga je po
ela jesti od mladih listova prema starijima...pa mi je to malo
udno
drugi put u na sajt odnjet 5 kila zelene salate pa nek to jedu. i 2 big maca!!!
itao sam da je jako otporna sorta i da je jako
esta i pohvaljena kod outdoora. i lik mi je u aopu rekao da je dobra za van.
J ti kukce...nadam se da e izdr~at sve te nametnike do druge vizite...
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
maj 2011.
maj 2011.#9
Ako mo~ea nabaviti ulje od neem-a to je isto odli
no za zaatitu...
Svaka je biljka dobra za outdoor osim nekih tropskih sativa, ipak one sve rastu vani pod normalno, ali neke su viae otporne na kukce, promjene temp. i vlage, na gljivice, plijesan i sli
no..
Po meni Satori od Mandale je do sad najotpornija biljka za van od svih koje sam isprobao...
Sretno
boz :sun2:
idoser
POZNAVALAC789 REP21%
→ Ambasador
idoserPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#10
jel ima netko neku ideju koji to
no insekticid da kupim i da se mo~e nabaviti u HRu??????
tinitus
ENTUZIJASTA445 REP61%
→ Poznavalac
tinitusENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#11
Sta to "tropske" sative nisu dobre za out?! :signs054:
@idoser -
know your enemy
moras tocno utvrdit cega
tj. kojih nametnika se zelis rijesit ili preventivno zastitit
i onda djelovat ciljano,
pa kad znas s cim imas posla, informiraj se sta i kako.
i oprezno sa insekticidima tipa BioKill jer su jako stetni po okolis i ziva bica :mrtva_banana::mrtva_banana::mrtva_banana:
Strijela
ENTUZIJASTA382 REP46%
→ Poznavalac
StrijelaENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#12
Ne znam bas puno o ovim biljcicama, no ako vec sad ima aktivnih tvari, da nije neka zivotinja nasla, pa se puca svako malo??
Franzkafka
ISTRAŽIVAČ154 REP69%
→ Entuzijasta
FranzkafkaISTRAŽIVAČ
jan 2016.
jan 2016.#13
Zar stvarno niko nije imao iskustva sa skakavcima pa da nemoze pomoc? :((( grow proale godine mi je dobrano nagrabusio...poato je bila suaa skakavci nisu o
ito imali ata za jesti,pa su mi uzeli ljepotice na pik -.- uglavnom oderali su mi koru glavne grane na nekima ato je rezultiralo truljenje kasnije,a da ne spominjem da su mi redovno brstili lia
e topirali vrhove,ono je bilo strava za vidit dodjem u sajt i vidim hrpu liaa svaki dan na podu,pokusao sam koristit Neopitroid ali pomoglo je samo malo.Ljudi alternativaa???
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
jan 2016.
jan 2016.#14
u ovom dnevniku je bilo neke borbe (uspjesne) sa skakavcima pa pogledaj https://www.vutra.org/threads/rumble-in-the-jungle-pineapple-chunk-acapulco-gold-sour-diesel-white-widow.11835/
Franzkafka
ISTRAŽIVAČ154 REP69%
→ Entuzijasta
maj 2011.
1 / 15
maj 2011.
jan 2016.