LEGACY
problem s mirisom
10 odgovora1,518 pregleda
Enolagay
ISTRAŽIVAČ160 REP73%
→ Entuzijasta
EnolagayISTRAŽIVAČ
jul 2012.
jul 2012.#1
molim pomoc ,4 biljke auto bomba dvanaesti tjedan a mirisa nema,vrhovi izgledaju lijepo i zdravo.mirisa nema tek dok ih pritisnem osjecam slabi miris.prostorija je dosta suha,vec ih dva tjedna zalijevam cistom vodom. u cemu je problem ???
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#2
slike,slike cega 12 nedelja sta ni nemogu one da mirisu nesto jako
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jul 2012.
jul 2012.#3
I ja se pitao
ega ali je automatik, valjda cvijeta 7-8 nedjelja. Hebeno je ljeto za grow, vru
ina i niska vlaga. Samo zalijevaj i nemoj da presuai. Lijepe li se prsti ata nakon pipanja heda?
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
jul 2012.
jul 2012.#4
jao teakih problema, nema mirisa...
neki muku mu
e da prikriju mirise a on se ~ali ato ga nema... :icon_lol:
to sve ovisi o vrsti dru~e moj. neke miriau od malena, neke kad procvjetaju, neke miriau tek kada ih izvadia nakon par tjedana iz tegle.
moj Think Different je automatik i mirisao je na po
etku cvjetanja da se osjetilo na 10 metara od sajta, sad kada je zreo nema mirisa dok ne zabijea nos u vrhove...
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#5
to je ono ljudi neznaju pa se uspanice,i na kraju kad smota iskrivice mu facu rece al lepo mirise
grass
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
grassISTRAŽIVAČ
avg 2012.
avg 2012.#6
i meni je taj problem. imam 4 critical+.
itan po forumima da imaju jaki miris i puno smole. A meni ni jedno ni drugo. u 7 tjednu su cvijetanja. Jedino ako je problem u tome ato su uzgojene pod malo veom temperaturom 34 do 36 c i imam problema sa niskom vlagom, vrti se samo od 32% do 45%
jul 2012.
1 / 6
jul 2012.
avg 2012.