LEGACY
problema sa listove
10 odgovora1,252 pregleda
halucinogen
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
halucinogenISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#1
zdrav imam jedno pitanje
znaci ovako uzgajam ICE i sad neki od nih listove su zavijene na kraju pa ne znam o cemu se radi ako mozi nekok da mi odgovori
hvala
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
maj 2009.
maj 2009.#3
a daj reci koja ti je temperatura u boxu---kazes dimenzije su 60x60x150- tu je vjerovatno jako vruce..skucen prostor a hps od 400w...(a to je valjda tvoj box :S )
pretpostavljam da sam maloprije vidjeo slike..ali nemam pojma gdje ...lol
halucinogen
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
halucinogenISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#4
promeni sam box sad je jako veci nego sta je bio i temperatura je ok
halucinogen
ISTRAŽIVAČ103 REP35%
→ Entuzijasta
apr 2009.
1 / 6
apr 2009.
maj 2009.