LEGACY
Eh Ovo ne kontam
34 odgovora2,127 pregleda
hantraga
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
hantragaISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#1
Fino Po pravilima ubacim sjemenku i ovako izraste sad... Jeli treba ovako ili da je preokrenem ?
Slika:
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#2
Na slici se ne vidi kur.ca,al reko bi ti ovako napamet da pri
ekaa malo...:thumb:
hantraga
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
hantragaISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#3
Vidi se stablo i sjemenka na vrhu :d Gudra misli da se ratuje na otvorenom pa ostala sa oklopom :D
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2008.
apr 2008.#4
aj preokreni je da vidim kako to izgleda
biea prvi na forumu ko preokree klicu
:hehe:
hantraga
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
hantragaISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#5
Preokreno sad je sjeme dole klica gore :D Ako se nesh sjebe dobro se cuvaj :D
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
OkiyKiku
ENTUZIJASTA232 REP8%
→ Poznavalac
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#9
Haha..
Zar ne razumijea sarkastiku u balcanovom postu...:flamed:
M_wEeDmAn_88
POZNAVALAC654 REP6%
→ Ambasador
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#10
pa sad pred malo je covjek vec otvorio novi thread na ovu temu ! mislim da je bilo sve
receno , a znam da se i prije toga vec govorilo i pisalo o tome i da je SVE RECENO .
ne kuzim zasto se ovakve teme ostvaljaju na forumu ...em zauzimaju mjesta , em cine
forum tesko amaterskim , em nemaju smisla i koristi za nikog ,a najvise zbog toga jer
je tema ponavljana .
samo se nadam da se nitko nece naljutiti , u biti nema ni zbog cega .
ako vec nekog nesto zanima pa ima sticky PITAJTE SVE STO VAS INTERESUJE .
S postovanjem .
hantraga
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
hantragaISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#11
Ne zato sto prvi put pratim rast stabljike pa puno nejasnoca :lock:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2008.
apr 2008.#12
:punch: totalni :respect:
e super
sad joj odsjeci vrh da dobijea 10 vrhova
i stavi na 15/12
i pazi koga sluaaa na forumu
ima nas raznih :wave:
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#14
Unatoc svoj ovoj sprdnji meni se cini da mu je biljka jos uvik naopako posadjena.. :))
hantraga
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
hantragaISTRAŽIVAČ
apr 2008.
apr 2008.#15
Nije sad sam je polozio u semlju pa nek sama konta gdje ce i kako ce :D
necu se vise smarat sa ovim stalnim nadgledanjem sad cu zasadit sebi malu kubu na jednom mjestu pobacat sjeme pa sta nikne niklo i jest. Redovno obilaziti brinuti se o njima i to je to ovo u kuci drzati previse znatizelje ima pa stalno gledas kako ide pa te zabrinjava svasta nesto paranoja prava.
Ali zato ima ova vutra sto ja citav dan duvam luda samo tako i dobijes zelju da napises ovo stivo za citanje a smjesno je skroz hahahahahahahahaah
Joj sto volim ovo
Hvala Herbari sad ce mi konj narast hahahaahha
Bez rogova hahahahaha
loobi
ENTUZIJASTA317 REP29%
→ Poznavalac
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
apr 2008.
apr 2008.#17
Zato smo tu :bis:
bolje lolovi nego bolovi!!!:cow_yellow:
UNDERCOVER
POZNAVALAC913 REP35%
→ Ambasador
UNDERCOVERPOZNAVALAC
apr 2008.
apr 2008.#18
ovo je neato najjae ato sam ikad vidio...:respect: vriatim od smjeha!!:icon_smile:
apr 2008.
1 / 18
apr 2008.
apr 2008.