VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaEh Ovo ne kontam
LEGACY

Eh Ovo ne kontam

34 odgovora2,127 pregleda
hantragaISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#1
Fino Po pravilima ubacim sjemenku i ovako izraste sad... Jeli treba ovako ili da je preokrenem ? Slika:
choki123POZNAVALAC

apr 2008.

#2
Na slici se ne vidi kur.ca,al reko bi ti ovako napamet da pri ekaa malo...:thumb:
hantragaISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#3
Vidi se stablo i sjemenka na vrhu :d Gudra misli da se ratuje na otvorenom pa ostala sa oklopom :D

apr 2008.

#4
aj preokreni je da vidim kako to izgleda biea prvi na forumu ko preokree klicu :hehe:
hantragaISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#5
Preokreno sad je sjeme dole klica gore :D Ako se nesh sjebe dobro se cuvaj :D
choki123POZNAVALAC

apr 2008.

#6
Ha ata uradi...hiii...pa nisi valjda okreno...:ridinghorse:
OkiyKikuENTUZIJASTA

apr 2008.

#7
zahvali se balcan smoku...
hantragaISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#8
[bez sadržaja]
choki123POZNAVALAC

apr 2008.

#9
Haha.. Zar ne razumijea sarkastiku u balcanovom postu...:flamed:
M_wEeDmAn_88POZNAVALAC

apr 2008.

#10
pa sad pred malo je covjek vec otvorio novi thread na ovu temu ! mislim da je bilo sve receno , a znam da se i prije toga vec govorilo i pisalo o tome i da je SVE RECENO . ne kuzim zasto se ovakve teme ostvaljaju na forumu ...em zauzimaju mjesta , em cine forum tesko amaterskim , em nemaju smisla i koristi za nikog ,a najvise zbog toga jer je tema ponavljana . samo se nadam da se nitko nece naljutiti , u biti nema ni zbog cega . ako vec nekog nesto zanima pa ima sticky PITAJTE SVE STO VAS INTERESUJE . S postovanjem .
hantragaISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#11
Ne zato sto prvi put pratim rast stabljike pa puno nejasnoca :lock:

apr 2008.

#12
:punch: totalni :respect: e super sad joj odsjeci vrh da dobijea 10 vrhova i stavi na 15/12 i pazi koga sluaaa na forumu ima nas raznih :wave:
bongashLEGENDA

apr 2008.

#13
Zavija si ovika u crno. :clap: :nana: :clap:
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#14
Unatoc svoj ovoj sprdnji meni se cini da mu je biljka jos uvik naopako posadjena.. :))
hantragaISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#15
Nije sad sam je polozio u semlju pa nek sama konta gdje ce i kako ce :D necu se vise smarat sa ovim stalnim nadgledanjem sad cu zasadit sebi malu kubu na jednom mjestu pobacat sjeme pa sta nikne niklo i jest. Redovno obilaziti brinuti se o njima i to je to ovo u kuci drzati previse znatizelje ima pa stalno gledas kako ide pa te zabrinjava svasta nesto paranoja prava. Ali zato ima ova vutra sto ja citav dan duvam luda samo tako i dobijes zelju da napises ovo stivo za citanje a smjesno je skroz hahahahahahahahaah Joj sto volim ovo Hvala Herbari sad ce mi konj narast hahahaahha Bez rogova hahahahaha
loobiENTUZIJASTA

apr 2008.

#16
Ha ha ha... kakva LOLcina od topica :D
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#17
Zato smo tu :bis: bolje lolovi nego bolovi!!!:cow_yellow:
UNDERCOVERPOZNAVALAC

apr 2008.

#18
ovo je neato najjae ato sam ikad vidio...:respect: vriatim od smjeha!!:icon_smile:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se