LEGACY
Problem s biljkom
20 odgovora1,686 pregleda
Vutra1990
POZNAVALAC632 REP4%
→ Ambasador
Vutra1990POZNAVALAC
maj 2020.
maj 2020.#1
pozdrav clanovi.
Prvi put se javljam iako vas pratim zadnji mjesec dana. Prvi mi je grow pa bi molila za savjet.
Imam grow box sa opremom unutra 4 biljke.Zasad su u vegetaciji 4 tjedna.1 je autoflower a ostale 3 su nepoznate.lampa je mh 250 w .Zemlja je plantella.Posto imam box na hladnom mjestu imam dodatno i grijalicu unutra.Temperatura po danu je 26 stepeni a noci 19 .Vlaga preko dana je 50 % nocu oko 65%
Nakon 3 tjedna pocela sam gnojiti sa biobizz za rast i sve su super izgledale.
E sad imam problem sa jednom listovi padaju .procitala sam da je moguce od prezaljevanja ili od premalo. Pa ako mozete izkusniji da mi kazete u cemu je problem i da li mogu kako spasiti biljku. Molim za savjet .:
Slike:
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
maj 2020.
maj 2020.#2
Pozz
Ina
e, ovo je tema za probleme.
https://www.vutra.org/threads/ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87.11083/
Meni one samo izgledaju ~edne.
Jedino, ove 3 ako su nepoznate...mogle bi biti muake.;)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2020.
maj 2020.#3
I meni djeluje zedna.
No,ja bih to ovako. Ako je posuda lagana ili laksa,ako na dubini kaziprsta kad ga zabijem u zemlju,ne osjetim vlagu. Zalio bi. Dodaj Bio Bizz Grow 1ml na 1 litru vode.
Litra ce ih ...ili osvjeziti pa ce dici lisce ili ce ostati 'uvenute'. Nece im naskoditi.
Drugo. Te velike fan listove sto su klonuli ...odrezi. Nece biljkama naskoditi a unutrasnji dio ce dobiti malo vise svjetla.
Trece... prebacuj na 12-12.
Automatiku nece smetati a ove ce se pokazati.
Za 2 mjeseca imas svoj dim.
Vutra1990
POZNAVALAC632 REP4%
→ Ambasador
Vutra1990
POZNAVALAC632 REP4%
→ Ambasador
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
maj 2020.
maj 2020.#8
Nebi ja nista rezo a pogotovo ne fan listove...zalij to pa se javi za par dana. Otvori dnevnik ;)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2020.
maj 2020.#9
Ok. Nisam ni ja mislio doslovno sve. Gornji red desna,npr. Na njoj bi sigurno skinio 3,4 velika. Na drugima koji smetaju.
Ne sve :) da nebi bilo zabune.
maj 2020.
1 / 11
maj 2020.
maj 2020.