VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaHITNO!! !trebam pomoc
LEGACY

HITNO!! !trebam pomoc

18 odgovora872 pregleda

apr 2010.

#1
znaci ovako.... uzgajam jednu biljku u pc boxu i narasla je i pocela dodirivati zarulje, te se malo sprzili krajevi gornjih listova...., da sprijecim to objesio sam utege, tek toliko da malo spustim grane... i pogledam opet pukla stabljika.... o sredini... ne skroz.... neg se napravio manji rascijep..., bojim se da bi se mogla pocet suait... pa ako ko ima ikakav prijedlog da spasim dok se jos moze.... hvala!!!!

apr 2010.

#2
znaci ovako.... uzgajam jednu biljku u pc boxu i narasla je i pocela dodirivati zarulje, te se malo sprzili krajevi gornjih listova...., da sprijecim to objesio sam utege, tek toliko da malo spustim grane... i pogledam opet pukla stabljika.... o sredini... ne skroz.... neg se napravio manji rascijep..., bojim se da bi se mogla pocet suait... pa ako ko ima ikakav prijedlog da spasim dok se jos moze.... hvala!!!!

apr 2010.

#3
samo je uspravi na neki nachin i samo tje zarasti, nema da brinesh i jebi je redovno, ako ne jebesh jebo si jeza!

apr 2010.

#4
samo je uspravi na neki nachin i samo tje zarasti, nema da brinesh i jebi je redovno, ako ne jebesh jebo si jeza!
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#5
IZOLIR TRAKA, najkorisnije oruzje u arsenalu growera :sun2: sretno
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#6
IZOLIR TRAKA, najkorisnije oruzje u arsenalu growera :sun2: sretno
ecoAMBASADOR

apr 2010.

#7
napravio si nenamjerni supercrop :) ,nebu joj nista ak nije skroz pukla,prebolit ce ona to ai uzz..
ecoAMBASADOR

apr 2010.

#8
napravio si nenamjerni supercrop :) ,nebu joj nista ak nije skroz pukla,prebolit ce ona to ai uzz..

apr 2010.

#9
hvala!!!!!

apr 2010.

#10
hvala!!!!!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se