LEGACY
HITNO!! !trebam pomoc
18 odgovora872 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
apr 2010.
apr 2010.#1
znaci ovako.... uzgajam jednu biljku u pc boxu i narasla je i pocela dodirivati zarulje, te se malo sprzili krajevi gornjih listova...., da sprijecim to objesio sam utege, tek toliko da malo spustim grane... i pogledam opet pukla stabljika.... o sredini... ne skroz.... neg se napravio manji rascijep..., bojim se da bi se mogla pocet suait... pa ako ko ima ikakav prijedlog da spasim dok se jos moze.... hvala!!!!
7 REP14%
→ Istraživač
apr 2010.
apr 2010.#2
znaci ovako.... uzgajam jednu biljku u pc boxu i narasla je i pocela dodirivati zarulje, te se malo sprzili krajevi gornjih listova...., da sprijecim to objesio sam utege, tek toliko da malo spustim grane... i pogledam opet pukla stabljika.... o sredini... ne skroz.... neg se napravio manji rascijep..., bojim se da bi se mogla pocet suait... pa ako ko ima ikakav prijedlog da spasim dok se jos moze.... hvala!!!!
apr 2010.
1 / 10
apr 2010.
apr 2010.