LEGACY
problem sa liscem u zavrsnoj fazi cvetanja pomoc!!!
26 odgovora4,578 pregleda
46 REP92%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#1
- biljke su u fazi cvetanja 2 meseca i 13 dana
pre par dana su se pojavile zute fleke po listovima i vrhovi badova su poceli da se suse ...
to se desilo u fazi kada sam promenio gnojivo tj pojacao PK, a smanjio N... lici mi na poremecaj ph ili prejakig gnojiva... ali nemam ph indikator pa ne mogu da budem siguran... molim za pomoc... steta da propadnu posle dosta truda ... voleo bih da mi se da neki konkretan odgovor posto sam iscitao sve linkove vezane za poremecaje i i dalje nisam siguran ...hvala unapred :samoja
- evo i slika : 1113.IPB
nenash
POZNAVALAC665 REP7%
→ Ambasador
nenashPOZNAVALAC
avg 2012.
avg 2012.#2
Na ovom linku u dijelu o pregnojavanju imaa list biljke sa sli
nim "bronzanim" flekama.
Marijuana Plants Problems - Yellow Leaves, brown spots, nutrient shortage etc.
Ja ti nisam neki stru
njak ali vjerujem da e ti iskusniji rei da je flushah vodom sa korigovanim ph.
Sreno.
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#4
Previsok ili prenizak pH blokira nutrijente:
JA sam to pronasao na ovom sajtu.... Evo i link: https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/9123-raspored-hranjenja-ph-nutrijenti-voda-flora-feeding-schedule-soil.html
usrname
AMBASADOR2.080 REP17%
→ Legenda
usrnameAMBASADOR
avg 2012.
avg 2012.#5
Na vutri je slika oateenja od Thripsa krivo potpisana spiderima. Bilo bi dobro ispravit, da neko ne krene u borbu protiv spidera, a ima thrips.
Izvor: Cannabis Plant and Pest Problem Solver - Pictorial
Pozdrav
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#6
Onda ubaci post i quote-aj moju sliku s opisom u taj thread. Mozda mi je fakat promaklo!
46 REP92%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#7
hvala puno pokusacu sa flushingom pa vam javljam kako napreduje ... inace sad se vec vrhovi svih grancica suse :( nadam se da cu uspeti da je vratim u zivot ...
46 REP92%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#8
flusing odradjen biljka i dalje :sick: ph je bio 6 sada je ok ali se zutilo nastavlja istom brzinom ... :(
3 REP6%
→ Istraživač
jul 2015.
jul 2015.#9
Molio bih pomoc. Imam jednu lepu biljcicu ali su joj cvetovi vec dugo suplji, nisu puni nego bukvalno mogu da gledam kroz njih, inace je u fazi cvetanja duze od 2 ipo meseca. Unapred hvala
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#10
Premalo informacija....vjerovatno slaba rasvjeta ali bez detalja niata od savjeta...
A za sliku da i ne spominjem :)
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
jul 2015.
jul 2015.#11
Nemojte zezat covjeka.
Normalno je da ti listovi vutre zute kad ti je na kraju cvijetanja, ona kad je gotova sama ubije to lisce. Samo deri vodu i beri gotovo je to.
27 REP54%
→ Istraživač
avg 2015.
avg 2015.#13
Zato sto je matora ima da odvaljuje! Ja sam imao priliku pre 12 godina da oberem biljku koja skoro nije imala vise lista...skoro se osusila na grani,mislim cvetovi...bila je 3 m visoka i imala je male hedove oko 3 cm ...kada sam srolao dzok molio sam boga da prestane da me radi i nikada je vise nisam pusio...drugarima sam dao pola malog dzoka i za voznju od 10km kolima sleteli 3 puta a vozili su neverovatnih 20 km/h ! Pitali su me sutra ,brate sta si nam ono dao jbt vidimo da ce mo sleteti i dok se nenadjemo u kanalu ne koci haha! A kum je na pecanju popusio sam jedan mali i kada je hteo da zabaci zajedno sa pecaljkom je upao u vodu koja je bila tu gde je pao duboka 70 cm...kaze kume lezim na dnu,otvorene mi oci,pecaljka mi jos u ruci a stopala mi na suvom....haha naj jaca prica! Kaze lezim i razmisljam udavi cu se u pola metra dubine a uopste ne pokusavam da ustanem!aaaahahahahaaaaaaa i napokon se skoncentrisem i nekako ali jedva napravim sklek u vodi...ali ne vredi glava je i dalje pod vodom ,ne mogu vazduh da uzmem...gotovo je samnom a plivam kao riba...kada sam poceo da gutam vodu osetio sam kako me neko uhvatio za noge i izvukao napolje...pitao me sta radis to budalo jedna,davis se u pola metra dubini...covek je video i kako sam pao a ja ne mogu da mu kazem,jbt al' sam se naduvao kao bulja aaaahahahahaaaaaaa (y)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#14
pretty, kakve veze ima tvoj post sa temom, covek ima biljku sa "supljim" cvetovima koja cveta nesto preko 2 meseca a ti opisujes svoje naduvane prijatelje. ajd u buduce samo malo uskladi svoj komentar sa temom ili konkretnim problemom. a problem sa liscem od clana koji je otvorio temu je iz 2012, tako da mi nije jasnio ni sto je ostala otvorena tema. imamo temu za probleme a ne da se dizu mrtve teme stare po nekoliko godina, zamolio bih clanove da obrate malo paznju na to
🔒 Ova tema je zaključana
avg 2012.
1 / 14
avg 2012.
avg 2015.