LEGACY
Odredjivanje spola HITNO
22 odgovora1,899 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#1
Poz gerilo...evo moj prvi pokusaj...biljke su 9. dan na cvjetanju i mislim da imam dva muska ali bih htio biti siguran pa da mi pomognete...znaci sumnjam na 1. i 2. !3. se jos nije pokazala(nadam se da ce biti zenka)...a 4. ubacih da mi kazete sta je bilo sa ovom biljkom(nju sam izbacio ranije jos,jer je od pocetka bila losa,pretpostavljam genetika)!
Ako moze sto prije da mi odgovorite da izbacujem kuronje.Inace list na jednoj je dodirivao sijalicu jer je biljka izrasla za jednu noc preko 10 cm :) poslije gnojenja i nastavlja rasti :)...inace sve tri su u big toweru pod 5 cfl sijalica 2x 865 1500 lm i 3x 827 1550lm...velicina boxa je 0,1m2 visina 60+cm,ventilacija dobra,3 kompjuterska uvlace,jedan veliki izvlaci,vlaznost 50-60% u vegetaciji,sada je nesto manja.Temperatura konstantna 21-25...zemlja substral tera magna sa stiroporom...ph zemljista i vode nepoznat
1.
2.
3.
4.
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#4
Daj brale uslikaj to malo sa strane iz profila...
Nemoj se ~urit sa
upanjem dok nevidimo malo bolje....
24 REP48%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#5
pousavao sam,ali ne mogu isfokusirati sliku...ali jasno se vide jaja sa strana...kod obje biljke...i obje su vise od ove trece,vitkije,grublje nekako...uglavnom drugacije...iako su isto sjeme...tako da necu rizikovati i bacam to...nadam se da ce ova treca biti zenkica...taman imam mjesta za nju sada dovoljno...ako pokaze spol i bude zenka stavljam je u pot od 6-7 litara i guram do kraja
a kasnije ide feminizirano sjeme svakako,pa bi trebao izbjeci ove probleme...
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#8
Ti ve
bacija,hehe,nisan mislija baa odma ali ako je dovoljno veliko za prepoznavanje nema greake.
Koliko shva
am ostala je ova najzadnja i nekako najslabija...i mo~da malo nezrela za pokazivanje spola.
ma bit
e dobro,kad poka~e spol presauj u dobru zemlju.
I stavi joa koju:)
24 REP48%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#9
Lol..ja kao da tebi citam misli a ti meni namjere :)...ubacene su vec jos dvije unutra koje su bile na balkonu :)...ovoj puna paznjaako bude zenka,ako ne nastavljam sa ove nove dvije.
Ako sve tri ponovo budu muski..imam u rezervi jos dvije na balkonu :)
Ako sve propadne...idem ispocetka sa fem sjemenima.
Zivi bili
PS:Ostala je ova na trecoj slici...ova na cetvrtoj je davno bacena,jer je losa od pocetka bila!
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#10
Ma pomalo samo bez brige , i meni je moj prvi grow u tijeku pa znam kako ti je , od 3 biljke ostala mi je samo 1 ~enkica u boxu, jos nekih 5 tjedana do kraja cvjetanja , druga je bila isto zenkica ali je odjednom postala hermic pa je izba
ena, a prvu biljku ujedno najvecu i najlipsu radi moje brzopletosti i kolika san nubara bia izbacia sam je iz boksa jer san tek sad kad sam nesto napokon naucia i kad se sad sjetim vjerovatno sam calyx zaminija jajem haha , mada je po gradji i koliko je brzo napredovala vjerovatno bila muako , tako je upitno sta je bila :D , sad za koji tjedan ide feminizirani automatic i nemam vise briga zahebavat se nepotrebno :)) , sretno dalje u growu.
24 REP48%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#11
Ah i ja sam bio u nedoumici...zato sam i pitao.Mozda je bilo brzopleto,ali calyx je cupkav koliko znam, a ovdje dlacica nije bilo na klikerika kod prvih dvije.Za dvije noci cvijetanja su izrasle po 10tak santimetara, i presisale ovu trecu,pogotovo ova prva!A za male ili micro boxove,autoflovering je zakom...
LP
maj 2010.
1 / 12
maj 2010.
maj 2010.