LEGACY
Pistile braon prerano
22 odgovora3,928 pregleda
Eneski
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
EneskiISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#1
Ljudi,treba mi vase misljenje.
Budovi su 4 nedelja cvetanja,a pistile vec postaju braon,da li je to prerano?
Nalaze se pod 250w hps,a 99% sam siguran da nema prisutnih muskih cvetova,tj da pistile nisu oprasene.Sta mislite da li je to mozda normalno za neke sorte da pocnu sazrevanje ranije,da li vam se nekad dogadjalo,ili je to problem koji ce uticati na finalni rezultat?
Ah,da
U pitanju su Alaskan Ice i Mataro blue.
Hvala.
Headonist
AMBASADOR2.227 REP21%
→ Legenda
Eneski
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
EneskiISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#3
Postovao bih slike ali nikako ne mogu da provalim kako,nemam nigde onu attachment opciju
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Kushonja O.GAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#4
http://imageshack.us/
od stresa pistili znaju posmeiti prije vremena ...
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#5
Ako nemas dobru cirkulaciju zraka
ili ako ti je previsoka temperatura
moze biti jedan od uzroka
i baci slije
Eneski
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
EneskiISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#6
Hej dobri ljudi,crche mi grafichka kartica pa prodje malo vremena dok nisam kupio novu.
Ne verujem da je problem cirkulacija zraka jer ventilator stalno duva preko njih,a plus toga je grow box dok im radi sijalica potpuno otvoren tako da imaju svezeg zraka koliko hoce,
E sad ,tih dana je bilo 35 u hladu,znate i sami,pa je mozda to uzrok,jer ventilator ne hladi prostoriju,on samo cirkulise vazduh,ili su mozda osetljive na direktno duvanje ventilatora,sto mi je nekako malo verovatno.nemam pojma.
Ja cu svakako gledati boju trichoma,medjutim,problem je u tome sto su one znatno usporile razvijanje cvetova otkako su pistile pocele da se suse(kao kad se primicu kraju),i ako tako nastave,cvetovi nece dostici ni pribliznu velicinu koju bi trebali,
a trichomi ce sazreti,to nije sporno.
Evo da probam da ubacim fotose..
Gore:Mataro Blue
Dole:Alaskan Ice
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#7
wau jako ljepe slike :)) menni slicno moje izgledaju ali su domacice :)
i meni su dakako pustile braon psitile pre rano, jer je biljka zapravo jako mala a hedovi su se poceli kreirati :S
Eneski
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
EneskiISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#8
Ljudi,znam da to nije tema,ali svakako ima veze sa ovim,
Gde za ime boga kupujete te male mikroskope o kojima svi pricaju,Vezano za ovaj problem sto me muci mi bas treba jedan.Ja imam samo neku lupu,ali ona definitivno nije dovoljna.Ne vidim nish.
Jel to uopste ima kupiti negde na ovim prostorima,ili se i to mora naruciti s neta?
Narucivanje mi se bas ne isplati jer treba da platim postarinu 15e za mikroskop od 18e.
Precackao sam net za radnjama koje bi to mogle imati u Srbiji i nigde nista,Nikad culi.
Kako ste ga vi nabavili?
caooo
ENTUZIJASTA345 REP36%
→ Poznavalac
caoooENTUZIJASTA
jul 2009.
jul 2009.#9
jeftinija varijanta... tipa tog od 18e... za pare koje koshta radi vrhunski...
http://www.mikroprinc.com/proizvodi.aspx?sub=pp&pg=C1070&pid=12501
a imash i skuplje i naravno bolje mikroskope po knjizharama, kao recimo ona u kosovskoj... nekih 3,5k ili 4,5k dinara su bili kad sam ja pitao mada jako lepi mikroskopi...
Eneski
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
EneskiISTRAŽIVAČ
jul 2009.
jul 2009.#10
Hvala ti puno,to je taj sto trazim.Ovako bi platio postarinu skuplje od samog mikroskopa.
Eneski
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
jul 2009.
1 / 12
jul 2009.
avg 2009.