LEGACY
problem oko raspoznavanja pola, pls help!!!
14 odgovora960 pregleda
49 REP98%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#1
pozdrav od uzgajivaca amatera! posadio sam par biljki iz zezanja, i eto, zezam se snjima vez 4 i po meseca :icon_lol:
Ali imam problem, 3 od 4 biljki su mi sumnjive bojim se da su muske biljke...
evo slika vrhova biljki pa ako neko moze da mi pomogne, sve su u jednoj velikoj saksiji pa bih isekao muske zbog oprasdivanja i da zenke imaju svu zemlju za sebe:
br.1
br.2
br.3
br.4
ako slike nisu dobre, recite sta da slikam
pozz svima i hvala unapred, AzRael
griva
ENTUZIJASTA231 REP8%
→ Poznavalac
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#3
koliko vidim sve ~ene, iako na slici broj 3 ne vidim baa jer je sve mutno:sun2:
Slikaj ubudue izbliza ili vrh biljke ili mjesta di na stabljici di se grana i to ako imaa macro funkciju na fotiu. Vrlo lako ih je razlikovati. Ako imaa dvije dla
ice ~ena ako imaa neat okruglo ko bobica momak.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
avg 2009.
avg 2009.#4
kakvi retardi nesposobni,ni u google da ukucaju kad vec nisu sposobni na forumu da nadju
dobie pravilnik joa jednu stavku
jer ovo je bezobrazluk i lijenost za medalju
kako li karate kad nemate samopouzdanja da ka~ete da ovo je ~enka kao i na 100 000 slika na netu
a vidi gurua nju ejdz debilizma savjetuje bolje fotke da lakae poma~emo
shvatite viae da odgovaranjem na osnove debilizma samo odma~ete ionako nejakim umovima da se malo poguraju i shvate neato
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#5
Svima je jasno da je to bilo milion puta na forumu ali meni nije jasno zaato se ti pjenia, ako sam nemaa volje odgovarat na neko pitanje, koliko god glupo bilo, onda nemoj.
Eto ja kao filantrop s viakom slobodnog vremena odlu
io odgovorit na pitanje nekoga tko je lijen tra~it, ne vidim da e iata loae nastati od toga.
Istina, tema bezveze zakr
uje forum ali se zato mo~e kad autor lijepo doe i pogleda odgovore poslati na groblje i mir.
Djerosim
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
DjerosimENTUZIJASTA
avg 2009.
avg 2009.#6
@balcane
respect the other members(to pise u tvom potpisu)
da je neko drugi nazvao nekog drugog retardom ili debilom verovatno bi popusio bann,ali ti si balkane svemoguci moderator pa ti se moze,,,zasto jednostavno ne zakljucas temu i kraj,??pa to ti je na kraju krajeva posao.
:ohno:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
avg 2009.
avg 2009.#7
ma i jedan i drugi ste smorovi naja
i mo~da malo ja
i
forum gubi na svemu kada se podr~avaju takve gluposti ine ide dalje ne mrda
nema growera nema nikoga sem komercijale lampaaa i indijanaca
nema nikog da vam fino pri
a pa ste osudjeni na mene
ja ne trpim takve gluposti tj bezobrazluke
to ato vi mislite da pjenim to je vaa problem,viae pjenim po vama ako nasluujute film
reaenje bi bilo da po
istim sve idiote sa lica foruma i da sa
eka forum mlade nadam se normalnije
treba u
iti i pitati kada je problem krajnje konfuzan i rijedak
a vi mangupi ato znate koja lampa ide i koji ciklus svijetla treba vama banja da se pravite znalci
i da odgovarate na debilane koje sigurno znaju i google botovi
tako da ce se ubudue ka~njavati glupa pitanja i joa gluplji odgovori
i ne brinite nee se foum ugasiti bez vas
ako osjeate psihotraume budite ljubazni pa nas sami napustite
nije forum aa
ica vas ato stalno vise niti aa
ica nas ato ga vodimo
forum oni koji gaje zdravu travu za sebe a njih ne poznajemo ni mi ni vi
capishy?
p.s. aamane mislia da ja trebam da briaem tj da sklanjam sto poslije vaaih bljuvotina ?
e super ,sada znam kako u sebi skratiti posao
djerosime kada neko potkopava forum a ovih kulturnih nema onda imam ja jedan svoj pravilnik koji ti ne mo~ea da vidia
da te ne podsjeam da je forum u privatnom vlasniatvu i da je privilegija njegovo koriaenje a ne pravo
kada neko zloupotrebljava tu privilegiju ide kui na lalanje
ako neato niste shvatili budite slobodni
samo vam sledei put neu dati objaanjenje,nee vam trebati, i to mi je posao.
avg 2009.
1 / 8
avg 2009.
avg 2009.