LEGACY
Jel ovo manjak ili višak gnojiva???slike
10 odgovora2,437 pregleda
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#1
evo i slika:
http://img366.imageshack.us/my.php?image=picture002ef1.jpg
http://img366.imageshack.us/my.php?image=picture001yq1.jpg
http://img366.imageshack.us/my.php?image=picture003sn5.jpg
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#2
Meni izgleda kao visak al pricekaj nekog strucnijeg da ti objasni!
pozz
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#3
Ne koristim nikakvo gnojivo a imam po nekoliko istih takvih listova i nemam pojma sta je to.Mislim da je koren u zemlji naleteo na nesto sto mu ne odgovara ili mu je zafalilo nesto.Ipak mislim da mu nesto smeta u zemlji jer mi je biljka zdrava.
28 REP56%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#4
PA druze ako ti neznas dali si sipao puno prehrane ili malo kako mi da znamo???
Ako si cesto sipao onda je visak a ako nisi onda je manjak!!
Obicno nedostatak K ima slicne simtome!!
Ali ako je to samo par listova na biljci onda nemas potreba da brines!!
Odseci to i gledaj ako pocne jos da se pojavljuje onda nam javi kako si i sta radio oko prehrnjivanja!
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#5
Pa iskreno da vam ka~em nisam prihranjivao ve
dobrih 2 tjedna...a to se po
elo deaavati kad sam lst-ovao biljku pa mi je pukla glavna stabljika pa sam ja to sve odsjeko i ostale su mi one dvije najdoljnje grane a onaj oate
eni dio se sasuaio!Ina
e biljka je u cvetanju nekih tjedan do dva pa bih ja htjeo pitat dali
e to utjecat na veli
inu vrhova ili da ja nastavim gnojit sa plantelom cvet ili da ostavim kako je i
istom vodom zaljevam joa neko vrijeme???Ina
e dvoumim se izmeu manjka kalijuma i viaka cinka jedno od ta dva je sigurno
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
avg 2008.
avg 2008.#6
to ti moze bit manjak vitamina, e sad kojeg : )
uz standardni n-p-k biljci ili zemlji moras davat i hrpu vitamina i elemenata (to je moje misljenje)
tipa zasto se u hesi programu koristi supervit, s tim da supervit napumpa 20 vitamina i elemenata a sad moze ti jedan falit i biljka ce ti se pigat, pogotovo je problem u outdoor uzgoju ako nemas kemijsku analizu zemlje ili ako ne uzgajas vec na provjerenom zemljistu, zato i moras dovuc hrpu svoje kupovne zemlje na outdoor
jul 2008.
1 / 6
jul 2008.
avg 2008.