VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaJel ovo manjak ili višak gnojiva???slike
LEGACY

Jel ovo manjak ili višak gnojiva???slike

10 odgovora2,437 pregleda
4herbsPOZNAVALAC

jul 2008.

#1
evo i slika: http://img366.imageshack.us/my.php?image=picture002ef1.jpg http://img366.imageshack.us/my.php?image=picture001yq1.jpg http://img366.imageshack.us/my.php?image=picture003sn5.jpg
BrenerPOZNAVALAC

jul 2008.

#2
Meni izgleda kao visak al pricekaj nekog strucnijeg da ti objasni! pozz
brendPOZNAVALAC

jul 2008.

#3
Ne koristim nikakvo gnojivo a imam po nekoliko istih takvih listova i nemam pojma sta je to.Mislim da je koren u zemlji naleteo na nesto sto mu ne odgovara ili mu je zafalilo nesto.Ipak mislim da mu nesto smeta u zemlji jer mi je biljka zdrava.

jul 2008.

#4
PA druze ako ti neznas dali si sipao puno prehrane ili malo kako mi da znamo??? Ako si cesto sipao onda je visak a ako nisi onda je manjak!! Obicno nedostatak K ima slicne simtome!! Ali ako je to samo par listova na biljci onda nemas potreba da brines!! Odseci to i gledaj ako pocne jos da se pojavljuje onda nam javi kako si i sta radio oko prehrnjivanja!
4herbsPOZNAVALAC

jul 2008.

#5
Pa iskreno da vam ka~em nisam prihranjivao ve dobrih 2 tjedna...a to se po elo deaavati kad sam lst-ovao biljku pa mi je pukla glavna stabljika pa sam ja to sve odsjeko i ostale su mi one dvije najdoljnje grane a onaj oate eni dio se sasuaio!Ina e biljka je u cvetanju nekih tjedan do dva pa bih ja htjeo pitat dali e to utjecat na veli inu vrhova ili da ja nastavim gnojit sa plantelom cvet ili da ostavim kako je i istom vodom zaljevam joa neko vrijeme???Ina e dvoumim se izmeu manjka kalijuma i viaka cinka jedno od ta dva je sigurno
doomerLEGENDA

avg 2008.

#6
to ti moze bit manjak vitamina, e sad kojeg : ) uz standardni n-p-k biljci ili zemlji moras davat i hrpu vitamina i elemenata (to je moje misljenje) tipa zasto se u hesi programu koristi supervit, s tim da supervit napumpa 20 vitamina i elemenata a sad moze ti jedan falit i biljka ce ti se pigat, pogotovo je problem u outdoor uzgoju ako nemas kemijsku analizu zemlje ili ako ne uzgajas vec na provjerenom zemljistu, zato i moras dovuc hrpu svoje kupovne zemlje na outdoor

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se