LEGACY
problem pocetkom 4 nedelje cvetanja!!!
22 odgovora1,644 pregleda
23 REP46%
→ Istraživač
jan 2011.
jan 2011.#1
Zdravo svima,ja vec duze vreme pratim forum,i sluzim se savetima,i sad u prvom growu mi je sve islo kako treba do juce,a pocela je cetvrta nedelja cvetanja....jel moguce da se za jedno vece od 1 ili 2 biljke hemafrodita(koje nisam skontao na vreme posto nisam znao kako uopste hemafrodit izgleda,mislio sam da su ok,kad ono sipak)... oprasilo jos 7 u jednom boxu? i sad su sve u cvetovima,ali su se po cvetovima pojavile bobice,tj semenke razvile,tako deluje,i to se desilo za 24h...? molim za savet,sta sad raditi,baciti ih ili su pushljive :S
ovde postujem ovo,jer tamo gde sam prvo postovao niko nista nije odg.a delovalo mi je kao da je taj deo foruma zapusten i ne toliko posecen kao ovaj...hvala unapred,pozdrav svima!
Falcon
ENTUZIJASTA555 REP89%
→ Poznavalac
FalconENTUZIJASTA
jan 2011.
jan 2011.#2
Pozdrav i dobro dosao!
Sto se tice pitanja-moguce je,samim tim sto i sam govoris da je to vec 4-ti tjedan cvjetanja...inace se hermici znaju pokazat kasnije...ali do kraja drugog tjedna prebscivanja na 12/12(cvjetanje)predspol i spol bi vec trebo biti ocit,a sto se tice tvog pracenja sta kazes..daj nam malo slika..daj da se to vidi...tesko je i komentirati tih tvojih 24h sta ti kazes da si pratio i da je u tom roku izbacilo jaje pelud...cuj,po meni..jaja su se trebala vidjet jos prije...ali moguce je da,inace zna u roku 24-36h od pokazivanja spola..otvorit prvih par jajasca sto izbace nesto polena...nije to sve,to su tek prva jajasca...zato bacaj ih van boxa odma,a biljke(ako vec nisi)sto prije pospricaj vodom..da i to sto peluda ima u boxu se ne rasprsi kad se upali vent...tako ces bar nesto peluda sprijeciti da oplodi...a ove ostale zenske biljkice ,nemoj bacat,niposto..pa uzalud ti onda trud bio...pusljive su one i te kako..samo eto,sa mozda nesto malo manjom potencijom postu su oplodene al svejedno je to opet dosta dobro..(di vidis da pocne da raste menka,otkini odma...tako ces bar smanjiti broj kostica u plodu:))
numero uno
ISTRAŽIVAČ124 REP49%
→ Entuzijasta
numero unoISTRAŽIVAČ
jan 2011.
jan 2011.#3
ni slucajno bacati imao sam isti slucaj puno sjembi ali dobro puca!!!
Falcon
ENTUZIJASTA555 REP89%
→ Poznavalac
FalconENTUZIJASTA
jan 2011.
jan 2011.#5
Kolko sam ja primjetio...nisi ti posto na djelu di je forum "zapusten",nego na krivom mjestu,nedugo prije nego si i tu..al ajde:)..uz slike ces dobiti sigurno vise komentara,a mozda to sto ti vidis su suplji calyxi,popipaj pa ces vidjet..tesko je ovako nagadat
23 REP46%
→ Istraživač
feb 2011.
feb 2011.#6
evo slika:
http://img718.imageshack.us/img718/8708/72877397.jpg
http://img842.imageshack.us/img842/82/64185678.jpg
http://img718.imageshack.us/img718/3057/47077447.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/280/89650823.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/1143/92064028.jpg
http://img638.imageshack.us/img638/8956/58910438.jpg
http://img248.imageshack.us/img248/4228/27640784.jpg
a evo i ove dve sto su izbacene
http://img62.imageshack.us/img62/4063/95476377.jpg
http://img251.imageshack.us/img251/7685/22805171.jpg
http://img31.imageshack.us/img31/7185/92962554.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/2694/73898256.jpg
toliko za sad od mene,pozdrav svim ljubiteljima drage nam biljke :)
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Sensi*JanaAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#7
ima menkica al nista strasno,na vreme si izbacio muskice.Poslusaj Falconov savet i otkini menkice koje su se stvorile da biljka netrosi snagu bezveze.Bice to ok videces!Imala sam mnogo goru situaciju pa vutra nije bila za bacit.
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#8
nisu musku nego hermiji ... ja bi ti savetovao da izbacis te sto imaju muske i zenske polove a ove sto imaju samo semenke ostavi sta sad semenke jebiga nista strasno... jos bi ti preporucio da pospremas box da se nesiri polen dalje znaci pobrisi ga detaljno.. proveri i ove sto si ostavio u boxu da slucajno nemaju muske....
ps. jano chet jos ne radi tako i ako nakupis 50 postova nema nista od toga :)
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Sensi*JanaAMBASADOR
feb 2011.
feb 2011.#9
sorry,greska u koracima* hermiji*,al isti vrag nisu pozeljni u boxu!
ps. hvala za inf.Zoki ,trenutno imam malo vise vremena sto inace nije slucaj.
jan 2011.
1 / 12
jan 2011.
feb 2011.