LEGACY
Pogledajte i pomozite - nešto uništava listove.
20 odgovora1,481 pregleda
individualka10
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
individualka10ISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#1
Dakle dragi moji - HELP.
Na par listova se pojavilo ovo :
http://prntscr.com/15xg77
http://prntscr.com/15xge8
Ima puno tema i savjeta i ne znam di da tra~im odgovor ato bi to moglo biti - pa bi mi bilo lakae da mi neko ovako nabrzaka pomogne :)
Hvala puno
individualka10
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
marley trix
ENTUZIJASTA378 REP45%
→ Poznavalac
marley trixENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#4
izgleda kao da je nesto napravilo puteljak,bar ja tako vidim
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#5
nee tu nikakvo ispiranje pomoi, probaj kupiti neem ulje pa prskati biljke, ili kupi vreicu duhana Sauvage (taj je navodno 100% bez aditiva) pa ga namo
i na par sati u litru vode, razrijedi tu tekuinu sa
istom vodom u omjeru 1/5 i prskaj biljke...
individualka10
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
individualka10ISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#8
Hvala. Imam 4 biljke i dvije je napao...vecinu sam odsjekla...valjd ce bit ok
XsmokemashineX
LEGENDA6.270 REP13%
→ Zmaj
XsmokemashineXLEGENDA
maj 2013.
maj 2013.#11
To su dakako leaf mineri,ako vidis male bjele crvice koji kad se nahrane liscem pozelene i ispustaju neke sitne niti kao paucina tu vrstu neces ubit sa nem oilom,ja sam imo te bube i to je gore od svih buba sa kojima sam se suocio.
Ja sam imao Nem Azal i sprico sam 1 tjedno mjesec dana znci 4 puta u 1 mj sto je previse i nista se nije dogodilo.
Ali ima jedna caka kako ces ih sigurno maknit,mislim tako sam ih se ja rjesio,uzmi hidrogena i na 1l vode stavi 10ml hidrogena i isprskaj dobrano biljke i nestace,i rucno ih skidaj jer ih nemozes sve potamanit jer ostavljaju jajasca u liscu i prezive sve insekticide.
Samo znam nakon svakakvih pokusaja od Nema,koprive,feferonki,sapuna samo mi je hidrogen upalio.
A za Tiger Nem nisam siguran jer ga nisam koristio nikad.
maj 2013.
1 / 11
maj 2013.
maj 2013.