VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaSlomljena biljka
LEGACY

Slomljena biljka

20 odgovora2,972 pregleda

maj 2009.

#1
Jedna mi se biljcica slomila dok smo ih primistali iz sitea,visoka je oko 6-7 cm,zakrpali smo je da stoji uspravno i spojili na mistu di se slomila,ima li sansa da ne uvene? Napravit cu dnevnik cin mi jos malo narastu da ne zamaram previse sa slikama.
Eva RainENTUZIJASTA

maj 2009.

#2
Bez slika cemo ti teze pomoci, zato objavi slike cim prije :) Da li je biljka samo malo napukla ili se bas onako dobrano rascijepila ? To ces vec znati sutra, jer vidjet ces ako je klonula, nema nista od nje. Biljka ti je jako mlada i stabljika joj je jos uvijek jako krhka, ne zelim prizivati zlo ali jako su male sanse da ce prezivjeti. Ako se jos uvijek bude drzala u jutro, uzmi vosak koji se koristi pri kalemljenju i nanesi ga tamo gdje se biljka prelomila i imaj na umu da ces morati biljcicu dobro fiksirati da se ne pomice nikako sve dok to ne zaraste

maj 2009.

#3
Slomljeni dio je uvenuo,al stabljika jos stoji,valjda ce i ona uskoro uvenut...Ostalih 8 raste odlicno,jos ih 9 triba niknuti.Desilo mi se nesto neobicno sa sjemenkama koje sam narucivao,carina je otvorila postu mora san u policiju sa starcima i pretreslo mi je stan,u policiji mi niko nije pokaza sjemenke samo su me ispitivali ko mi to salje itd. i nakon mjesec dana nadjen te sjemenke u sobi od staraca,bice nisu uopce ilegalne nego je sadit ilegalno,druga stvar je sta su mi poslali viska sjemenki.Narucio sam 3 feminizirane sjemenke black jacka od sweet seeds i poslali su te tri i jos 5 komada,i narucia san ice feminizirani 4 sjemenke,a u paku san dobija 6 komada.Jel se ikome to desilo??Cin malo narastu stavit cu temu u outdoor,pa da me mozete malo savjetovat.
ZOKIAMBASADOR

maj 2009.

#4
savet ti je da nesadis ove godine zbog problem sacuvaj seme tj. zameni starcima daj neko sa ulice a tebi uzmi to sto si narucio:) nemoj se zajebavati kad s ivec skoro pao mozes gadno najebati a to ti netreba . nejveca fora u ovam hobiju je strpljennje a tebi to treba sada.. pozdrav i nadam se dobrom urodu , darago mi je zbog tebe sto se sve tako lepo zavrsilo :)
orbitLEGENDA

maj 2009.

#5
frende, odjebi od uzgoja sad .. ako su oni tebi prekopali stan, i na kraju vratili sjemenke. . .sta mislis, dali su ti ih vratili u stilu "ajde, nismo mu nista nasli, neka sad sadi . . " ili "izgleda da mu je to prvi grow, vratit cemo mu sjeme i nakon kad posadi ga klepit" ?? pamet u glavu. . ja se nebi igrao . .
Eva RainENTUZIJASTA

maj 2009.

#6
Poslusaj savjete mudrih i iskusnih forumasa ^ Preskoci ovu sezonu za svaki slucaj :costumed-smiley-027

maj 2009.

#7
Brajkane primisteno je to jedva ja mogu nac a kamoli policija,a priko mob ne spominjen takve stvari pa iako me prate nece nista cut,vec bi pa da znaju di mi je box dovoljno su velike za past,a do box iden svako 3-4 dana...
ZOKIAMBASADOR

maj 2009.

#8
ja mislim da mu nisu vratili semenke nego da su mu keva i cale smestili pa ga samo malo uplasili .. ,moje miisljenje je da su keva i cale digli semenke otvorili i videli sta je unutra te su ga prijavil muriji da ga malo ovi uplase teoria je malo glupava al kako bi drugacije moglo biti murija nebi vratilia semenke,... CvitDima nije vazno dal si premestio ili nisi nas to neznanima i netreba ti nama da se prevdas mi smo samo hteli razumno odgovoriti a ti ako hoces da sadis sadi niko te nedrzi samo pazi malo... pozdrav :):bis:
orbitLEGENDA

maj 2009.

#9
frende, samo se pazi. . ako oni hoce nekog klepit, klepit ce ga. . u to budi siguran . .good luck

maj 2009.

#10
Ma znan,iman iskustva s policijon dosta samo nikad sjemenke nisan naruciva uvik sam mislija da su ti growshop siteovi neki scamovi,dok nisan naletija na ovaj forum,vec bi bija u celiji da me prate ili tako nesto...
gargamelPOZNAVALAC

maj 2009.

#11
da, a murja ide okolo i prekopava stanove kako bi pomogla jadnim roditeljima da uplase malo svoje milo dijetesce..... mislim da bi prije rija vratila sjeme..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se