LEGACY
Žutenje novog rasta???
26 odgovora2,531 pregleda
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#1
Imam lemon skunk biljku koja je u plantellinoj zemlji za rasadu s perlitom i ostalim sranjima ali ipak poelo mi ~utit novi rast i to samo novi a stari listovi su zeleni i lijepi,sve internode su svijetlozeleno do ~ute boje i sad me zanima u
emu je fora ph zemlje je oko 6,5 zaljevam sa vodom iz pipe kojom je sni~en ph s ph minusom na oko 6,5 - 6,3 minimalno u biti idealni uvjeti,mislio sam da je nedostatak nekog elementa pa sam zagnojio bio ali nikakve reakcije,biljka raste malo sporije doduae ali raste i ju
er sam ju naaprico sa gnojivom za list samo jednom,gnojivo je sljedee:profert folijar razmialjo sam da isperem zemlju ali neznam koji ph vode da namjestim i dal da dodam peroksida u ovdu ili neato ajd mi molim vas objasnite jer nebi da mi krepa lemon skunk ljudi...pomozite
Evo i slika:http://img216.imageshack.us/gal.php?g=fotografija0174.jpg
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#2
Ako ti ~uti samo novi rast fali ti neki imobilni element: }eljezo. cink, sumpor, bor mangan... uglavnom neki od mikroelemenata. pogledaj si sastav gnjojiva jel ima sve to.
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#3
to me i hebe ato imam neko gnojivo i na njemu nepiae sastav osim duaika fosfora i kalijuma,a ovo lisno gnojivo sadr~i sve to skupa ali neznam koliko
esto smijem gnojit i dal se mo~e pregnojit biljka preko lista???
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#4
Ma ako ne piae nista drugo osim NPK onda valjda ni nema mikroelemenata jer sam 100% siguran da ima mikroelemente s tim bi se pohvalili. Nabavi neko bolje gnjojivo asap. Za folijarno gnjojenje neznam ali definiteivno nebi pretjerival s tim, samo znam da nema aanse biljku odr~avati hranjenjem samo preko lista jer nemo~e primiti niti frakciju hranjiva kao preko korjena.
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#5
onda sam osuenza neko ljuto gnojivo,a ja baareko da je ph
a jbt ajd fala puno!pozz
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#6
Ako ti je 6.5 ko ato ka~ea.... to je savraen pH, tu zemju i ja imam i super je, neznam ata drugo bi te moglo mu
iti
Gilgamesh
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
GilgameshISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#7
Ta plantella niata nevalja.
biljke su bile duplo manje nego
one koje su rasle u Terra magmi.
U tu plantellu su izmijeaali sve ~ivo,
a to cannabisu o
ito smeta.
Dok sam presadio biljke u terra magmu
odma su po
ele super brzo rasti i dostizati
ostale. Bje~o sam ujutro po terra magmu
da ih presadim ko da je smak svijeta.
Sad pogledaj koliko je velika biljka i koliko
zemlje ima. Korijen joa nije sve popunio,
niti je svu hranu potroaio, a ve problem.
Preporu
am da ju presadia u terru.
i ako budea presaivao tada napuni teglu
do vrha, viae zemlje ea imati = manje problema.
Da i koja je to voda iz pipe?
Ako je iz gradskog vodovoda, tada vodu
trebaa ostaviti da ostoji bar 24 sata, zato
jer se u njoj nalaze klor i flour, ato su
otrovi. Ja ne zalijevam sa tom iz vodovoda.
Ako je netko
itao knjigu
Prirodni Lijekovi -Kevin Trudeau zna o
emu pri
am.
Najbolje je da zalijevaa vodom
iz pumpe, bunara, kianicom ili mo~ea
kupit destiliranu i u jednolitrenu ili
dvolitrenu bocu ulijea 3/4 destilirane
i 1/4 obi
ne vode sa bunara.
:sun2:
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#8
evo sad bio nabro masu kopriva svje~ih pa u napravit tekuinu za zaljevanje i da vas pitam stavit u unutra grija
akvarijski i pumpu za kisik to e pomo jelda,kolko dugo da ostavim koprive u vodi???ajde savjetujte
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#10
Ima neato u tome ato ka~ea Gilgamesh za Plantellinu zemlju(BALKONIU). Nema ve~e to da je 5komponentna meni se
inila po sastavu pregnojena pa sam je joa razrjedil sa oko 20% pjeska i stiropora+ malo ju je bolje prozra
ilo i poboljaalo otjecanje vode. Sve super uglavnom sve sjemenke probile zemju i rastu savraeno. Zaljevam s obi
nom odstajalom vodom iz pipe.
Ak ti nastavi ~utjeti isperi zemlju sa 3 volumena vode pa vidi kako reagira.
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#11
jebiga ne jebe mene zemlja,nego to ato je taj lemonskunk jeben totalno...svai ***** mu smeta,imosamdomaica koje baciau pijesak pa
e rast jebote a ovaj,te mu ph treba te mu ovakva zemlja,te ova i ona gnojiva,imam feeling da je genetika toliko jadna u smislu opstanka da to svijet nije vidio.ali jbg po
eo sam vani gerila sajt,odnjeo 6 komada 4 churcha i 2 limuna i joa imam par churchova i limuna za odnjet i u rezervi joa 4 limuna sjemenke,i masu doma
ica koje treba zasadit negdje al nisam se joa odlu
io za sajt,danas sam kupio gnojivo koje sadr~i mikroelemente pa sam zagnojio sa tim i mislim da
e to rijeait problem a kako sam reko biljka je super rasla dokje bila pod lampom a kad samju odnjeo van i topiro valjda sam ju malo aokiro i otada je po
elo ~utenje,nadam se da
e se ispravit ili
u mjenjat ph vode i presadit u negdje vani gdje ima gomilu prostora za korijen,a baasam se nado na balkonu jednu odgojit!
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
apr 2009.
apr 2009.#12
Vjerovatno si s tim topiranjem zafrknija stvar,ako je ve
vani pa ata
e joj topiranje,lst i ostala
uda.Vani bar prostora ima pa neka raste kako joj po volji.Nadam se da
e dobro zavraiti :)
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#13
Ma evo danas sam ju pogledo,to je neki nutrient lock,samo neznam od
ega nisam ju ni gnojio bio,pomislio sam stvarno da nema dovoljno mikroelemenata,ju
er sam ju zagnojio s dobrim gnojivom ali niata,i dalje nekroza,sad mi ostaje da ju baa lije
im s posebnim onim dodatkom ~eljeza,da lijepo pozeleni liae,ili da ispirem zemlju i mjenjam ph vode koji je sad oko 6,5,ata vi mislite ljudi???
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#14
ajd ljudi koja je procedura s tim ispiranjem,kolko litara vode i jel ide ata od tog peroksida u vodu ili ostalih sranja,viae mi je pun ***** svega...jebote i lemun skunk i sve,ako budem imo takva sranja sa ostalim biljkama popizdiu naskroz,ajde da su barem stavili ovi iz greenhousa na sajt ata biljka voli,koji ph zemlje i ostala sranja al ne ljudi sjebite se dok sadite totalno!
apr 2009.
1 / 14
apr 2009.
apr 2009.