LEGACY
Problemi sa "djevojkom"
28 odgovora1,510 pregleda
33 REP66%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
Pozdrav. Imam cetri djevojke lsd u boxu su 12 dana,box je 70-50 i visok 160. hps 400 jedan ventilator koji puse u biljke i jedan koji izbacuje toplinu na vrhu boxa. Zemlja je plantela. Problem je samo jedna ona vec 5 dana ne napreduje dok ostale su je presle za duplo. Posto mi je prvi put molim vas za pomoc. Evo par slika. Hvala
http://imageshack.com/a/img834/2670/mnit.jpg
http://imageshack.com/a/img833/8063/nxio.jpg
http://imageshack.com/a/img545/131/twgt.jpg
http://imageshack.com/a/img706/8919/kik0.jpg
http://imageshack.com/a/img812/8103/g0vc.jpg
evo slike ostalih djevojaka i svih skupa u boxu.
http://imageshack.com/a/img20/8097/s3yv.jpg
http://imageshack.com/a/img18/8862/4f4j.jpg
http://imageshack.com/a/img836/6106/ofzc.jpg
http://imageshack.com/a/img9/4494/tahs.jpg
http://imageshack.com/a/img835/7205/rvah.jpg
http://imageshack.com/a/img845/7480/8gfc.jpg
http://imageshack.com/a/img547/8590/fetv.jpg
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#3
problem ti je u zemlji,Plantela (pretpostavljam Balkonia) ne odgovara canabisu,barem je tako bilo u mom slu
aju...ta zemlja je preagresivna,pogotovo za mlade tek izniknule biljke jer ih pr~i,ato se vidi i iz tvog slu
aja...presadi ih u kvalitetniju zemlju,ja ti osobno preporu
am mix 50% Teramagme i 50% Composane,drugi grow za redom radim takav mix i nisam imao veih problema,osim kad sam ih sam previae pognojio :P
stara baba
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#6
prijatelju imao sam isti problem sa
ak tri komada....jednu sam presadio, druge 2 sam pustio da umru,nisam imao posuda ni zemlje(nisu mrtve ali se pate)....nakon ato sam je presadio preporodila se...presauj...vjeruj mi! popraviti ce se za cca 4 dana.... ako je ne presadia po~utiti e te dobiti nekroti
ne fleke....sigurno... garant ti je zemlja bila vla~na ko vrag kada si je vadio iz vrece.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#7
i ja pomislih da je problem sa curom, a ono problem sa 4 cure :) kako zalivas, mislim da je tu previse vode u pitanju, kada se dobro nakvasi plantela dugo zadrzava vodu, pogotovo ako si dobro nabio kada si sipao u posude, zemlja ti nije prozracna i sigurno je stalno vlazna
33 REP66%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#10
to je jedna te ista biljka samo vise slika,ostale 3 su u redu. znaci sve su u istoj zeMlji. Sada je noc pa nemogu slikati,ali cim krene dan slikam i stavljam da vidite razliku. Hvala vam puno na pomoci. Znaci tu samo presadim u neku drugu zemlju. Problem sta u agrarijama kod mene nema teramagme i composane,a ni u okolnim gradovima. Temperatura je od 28-34 dan
Evo i slikica ostalih djevojaka po dve slike za svaku i jednu zajednicku ;)
http://imageshack.com/a/img20/8097/s3yv.jpg
http://imageshack.com/a/img18/8862/4f4j.jpg
http://imageshack.com/a/img836/6106/ofzc.jpg
http://imageshack.com/a/img9/4494/tahs.jpg
http://imageshack.com/a/img835/7205/rvah.jpg
http://imageshack.com/a/img845/7480/8gfc.jpg
http://imageshack.com/a/img547/8590/fetv.jpg
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#11
mislim da je ta jedna od onih "zguzvanih"...tako zovem te sa iskrivljenim liscem..one znaju biti sporije-pogotovo na pocetku...ostale bilje izgledaju normalno..iako je i ova do nje nesto sitnija od ostale dvije...ili je ta jedna naletila na neki komadic jaceg hranjiva u zemlji..pa ju je malo spalilo-iako je to jako mala vjerojatnost.
2. stvar je temperatura i vlaga..vidm da ti je temp 22°C -pod svjetlom-ne znamkoja ti je nocna temp???.a vlaga ti je prilicno niska 38%u trenutku slikanja a vidi se da je bila najniza 27% sto je jako malo za vege...one posude sa vodom nisu najbolje rijesenje...vise ces podici vlaznost ako u box stavis dobro napoceni rucnik ili par komada debelog kartona..meni je karton najbolja varijanta..
mozda da malo smanjis jacinu ventilatora...jer..vlaznost od 27-38% je preniska..
sretno.
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
jan 2014.
jan 2014.#12
pusti zemlju da se dobro osusi i da biljoza objesi listove od zedi pa ju fino zali cistom vodom,ako skoci i oporavi se kroz 3-4 sata,nemas brige prezivjet ce .....cemu trpanje gnojivom ovako male biljke dok imaju sto im treba...nadalje sumnjam da je zemlja jer evo ja growam trenutno s najlosijom zemljom sto se da kupit na trzistu (5kn 10l) i nemam nikakvih problema osim sto mislim da ne sadrzi deklariranu kolicinu NPK pa sam zamjetio da vec nakon drugog tjedna je potrebno pognojit biljoze sto i napravim sa podjednakim NPK,karikiram 6-6-6 i biljoze planu :)
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#13
box je 70-50 i visok 160. hps 400 bez CT-a predpostavljam jer ga nisi spomenuo..jedan vent koji izbacuje topal zrak a upuh nula bodova ni pasivni a ha..znaci imas problem sa temperaturom..logicki+ losa zemlja+previse vode.
malo se potrudi oko zemlje..nadi negdje nesta kvalitetnije.U svatove se bez kite neide :)
edit:
i jos si ju prehranjivao...ajde odma se upisi ovdije kod nekoga ;)
https://vutra.org/forum/60-mentorski-kutak/
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#14
da...ima previse mokru zemlju a prenisku vlagu zraka...
btw. ja nisam skuzila da je prihranjivao +ostale biljke ne izgledaju osteceno od viska gnojiva..zato sam pomislila da je to od onih "zguzvanih" koje tako krenu od starta.neke znaju,nakon 3-4-5prvih parova lista,doiti normalne listove..a neke ostanu zguzvane do kraja-znate na kakve mislim .ne?
stara baba
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
jan 2014.
1 / 15
jan 2014.
jan 2014.