LEGACY
Ljubicasto lisce,pomoc!
20 odgovora3,372 pregleda
SlicK
ENTUZIJASTA480 REP70%
→ Poznavalac
SlicKENTUZIJASTA
sep 2014.
sep 2014.#1
Pozdrav,znaci ovako,biljka mi je u outdooru i u fazi cvjetanja je mj. dana,na dva vrha su poceli listovi biti ljubicasti i vrhovi nemaju bas nesto pistila samo su zeleni...Zaljevao sam je redovito sa plantellom cvjet sve dok je nisam potrosio,sad trenutno ne dobiva nista,danas il sutra idem po plantellu...
Slike:
http://postimg.org/image/b0i79ckgx/
http://postimg.org/image/6xr6a9qch/
http://postimg.org/image/hjb1m9wo1/
http://postimg.org/image/nvq6w3zq9/
EDIT: biljka je domaja inace
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#2
oe to kad malo zahladi :D
uglavnom,niata specijalno ,a i mo~da vu
e neke ljubi
aste korijene,koj bi ga znao
SlicK
ENTUZIJASTA480 REP70%
→ Poznavalac
SlicKENTUZIJASTA
sep 2014.
sep 2014.#3
To sam i ja mislio ali koliko sam danas vidio poceli su zutjeti malo,vidi se na slikama
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#4
i to je normalno :D
ljepota je to,ono... posadia neku sativ
ugu,pa ona onako ogromna zelena grdosija, po
me da mijenja boju liaa :D
pa se vidi sa kilometar,hahahahaha
Samuraj u čizmama
AMBASADOR2.074 REP16%
→ Legenda
Samuraj u čizmamaAMBASADOR
sep 2014.
sep 2014.#5
Nema mjesta paniki,normalna pojava pogotovo ako su jutra hladnija,nastavi sa planetelom za cvjetanje bit e to mrak trava,sretno,!
Game_Over
POZNAVALAC699 REP11%
→ Ambasador
Game_OverPOZNAVALAC
sep 2014.
sep 2014.#6
Sto kaze Venlo niska temperatura nekoliko dana i noci zaredom je ocito u pitanju. Evo na ovoj stranici imas i par slika za slican problem pa mozes uporediti sa svojim biljem.
https://vutra.org/topic/10144-uzgoj-2013/page-6
SlicK
ENTUZIJASTA480 REP70%
→ Poznavalac
SlicKENTUZIJASTA
sep 2014.
sep 2014.#7
Hehe onda u redu,jedino me muci sto su vrhovi koji su ljubicasti dosta manji i samo su zeleni bez pistila,evo za 15 min stavim slike
mičurin
LEGENDA14.246 REP92%
→ Zmaj
mičurinLEGENDA
sep 2014.
sep 2014.#8
Ako je "domaja",mogue da je oplodila samu sebe i mo~e se vrlo lako dogoditi da bude minimalni i cvijeta i pistila.To ti je kao kod incesta ;)
SlicK
ENTUZIJASTA480 REP70%
→ Poznavalac
SlicKENTUZIJASTA
sep 2014.
sep 2014.#9
Nebih rekao,vidi:
ovo je cvijet koj ima ljubicaste listove: http://postimg.org/image/7tvsg5zzp/
ovaj ima normalne: http://postimg.org/image/3m107eyk5/
a ovo je cijela biljka :D : http://postimg.org/image/rsbnijkol/
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#10
ma samo neka se deblja sada,odli
na je (su) :thumb:
ima da te panika uhvati kada se to po
me debljati :D
i sam sam imao takvih, a bila fina zelena ispo
etka :D
uglavnom,hehe https://imageshack.com/i/1fnosikirikij
SlicK
ENTUZIJASTA480 REP70%
→ Poznavalac
SlicKENTUZIJASTA
sep 2014.
sep 2014.#11
hehe lijepo,nadam se da cu uspjet do kraja,danas sam vec nasao 2 vrhica sa plijesni,odma uklonio,dobro je sta je u tegli tako da mogu premjestit di nema kise jer ovo vrijeme nije normalno...ovo mi je prvi out tako da jos ucim :D inace pokraj te domaje je i blue mystic koj je tek poceo cvijetat i duplo je veci od domaje :D
sep 2014.
1 / 11
sep 2014.
sep 2014.