VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaLjubicasto lisce,pomoc!
LEGACY

Ljubicasto lisce,pomoc!

20 odgovora3,372 pregleda
SlicKENTUZIJASTA

sep 2014.

#1
Pozdrav,znaci ovako,biljka mi je u outdooru i u fazi cvjetanja je mj. dana,na dva vrha su poceli listovi biti ljubicasti i vrhovi nemaju bas nesto pistila samo su zeleni...Zaljevao sam je redovito sa plantellom cvjet sve dok je nisam potrosio,sad trenutno ne dobiva nista,danas il sutra idem po plantellu... Slike: http://postimg.org/image/b0i79ckgx/ http://postimg.org/image/6xr6a9qch/ http://postimg.org/image/hjb1m9wo1/ http://postimg.org/image/nvq6w3zq9/ EDIT: biljka je domaja inace

sep 2014.

#2
oe to kad malo zahladi :D uglavnom,niata specijalno ,a i mo~da vu e neke ljubi aste korijene,koj bi ga znao
SlicKENTUZIJASTA

sep 2014.

#3
To sam i ja mislio ali koliko sam danas vidio poceli su zutjeti malo,vidi se na slikama

sep 2014.

#4
i to je normalno :D ljepota je to,ono... posadia neku sativ ugu,pa ona onako ogromna zelena grdosija, po me da mijenja boju liaa :D pa se vidi sa kilometar,hahahahaha

sep 2014.

#5
Nema mjesta paniki,normalna pojava pogotovo ako su jutra hladnija,nastavi sa planetelom za cvjetanje bit e to mrak trava,sretno,!
Game_OverPOZNAVALAC

sep 2014.

#6
Sto kaze Venlo niska temperatura nekoliko dana i noci zaredom je ocito u pitanju. Evo na ovoj stranici imas i par slika za slican problem pa mozes uporediti sa svojim biljem. https://vutra.org/topic/10144-uzgoj-2013/page-6
SlicKENTUZIJASTA

sep 2014.

#7
Hehe onda u redu,jedino me muci sto su vrhovi koji su ljubicasti dosta manji i samo su zeleni bez pistila,evo za 15 min stavim slike
mičurinLEGENDA

sep 2014.

#8
Ako je "domaja",mogue da je oplodila samu sebe i mo~e se vrlo lako dogoditi da bude minimalni i cvijeta i pistila.To ti je kao kod incesta ;)
SlicKENTUZIJASTA

sep 2014.

#9
Nebih rekao,vidi: ovo je cvijet koj ima ljubicaste listove: http://postimg.org/image/7tvsg5zzp/ ovaj ima normalne: http://postimg.org/image/3m107eyk5/ a ovo je cijela biljka :D : http://postimg.org/image/rsbnijkol/

sep 2014.

#10
ma samo neka se deblja sada,odli na je (su) :thumb: ima da te panika uhvati kada se to po me debljati :D i sam sam imao takvih, a bila fina zelena ispo etka :D uglavnom,hehe https://imageshack.com/i/1fnosikirikij
SlicKENTUZIJASTA

sep 2014.

#11
hehe lijepo,nadam se da cu uspjet do kraja,danas sam vec nasao 2 vrhica sa plijesni,odma uklonio,dobro je sta je u tegli tako da mogu premjestit di nema kise jer ovo vrijeme nije normalno...ovo mi je prvi out tako da jos ucim :D inace pokraj te domaje je i blue mystic koj je tek poceo cvijetat i duplo je veci od domaje :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se