LEGACY
1. grow autoflower, day 17. problem
14 odgovora1,586 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
Molim iskusne growere da pogledaju sliku i daju svoje mialjenje.LIstovi kod jedne biljke po
inju se suaiti!!
Zemlja- Compo Sana + bio granule(slika) (tegla 10l)
Biljka zaljevana vodom iz vodovoda PH 7,2.
Temp u boxu od 25-27 C
Vlaga cca 45-50
Ventilator 30 cm + 2 manja 12 cm
Rasvjeta CFL 250W
Starost biljke 17 dana.
Hvala
džafa
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#3
ako imas komposanu ne znam cemu te granule tako rano, il uopste... spusti ph ispod 7
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#4
.....visok PH, na kolko je lampa udaljena od biljka?.........
22 REP44%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#5
Posadio sam u teglu od prvog dana ,rupe napravljene! Jedna biljka sa jednakim uvjetima odli
no raste i neato je vea!.
Lampa je udaljena nekih 7-10 cm od biljaka!
Zadnje zaljevanje spustio pH na 6,5!
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#6
mo~da u ovoj ato je obolila ima viae granula...
ja bih izbjegao stavljanje bilo
ega dodatnog korjenju ,voda i zemlja za po
etak je zakon !!!
isperi ju poatenski pa prati
jan 2014.
1 / 8
jan 2014.
jan 2014.