VUTRA
LEGACY

Problemi!

18 odgovora1,270 pregleda
lulamiraISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#1
Pozdrav svima.Imam jedan problem koji neznam kako da rijesim! Kad sam bacio sjemenkice proklijale su za 4-5 dana sve je bilo ok stavio ih u zemlju super sve islo medzutim evo nekih deset dana nisam bio u mogucnosti da biljkicama pruzim svetlost sunca nije bilo kise su padale stalno je mracno bilo i zima napolju bile su unutra u sobu na dobroj temperaturi i samo rasle u visinu! Sad su narasle nekih 10 cm je stabljika tanka skroz i na vrhu samo 4 mala lista skroz mala.Sta sad treba da radim cudno mi izgledaju tako visoka 10-12 cm a samo na vrhu skroz mali listici! sad je evo bolje vreme dali da je iznesem napolje ? sta da uradim stabljika je tako velika a tanka strah me da se neslomi neznam ni sam sta da radim? Pomozite ....
blackfoxAMBASADOR

jun 2013.

#2
Ako je ljepse vrijeme stavi ih van na sunce i zatrpaj zemljom tu stabljiku koliko god mozes pa ce bit manja mogucnost da se polomi..
LakoManENTUZIJASTA

jun 2013.

#3
zatrpaj je preko pola! izduzila se zbog nedostatka svijetla! a i vec ima o tome tako da nezam cemu nova tema!

jun 2013.

#4
... triba si je joa ju er stavit vani na sunce! neznan ata ekaa..

jun 2013.

#5
vialo se takvih biljkica ve po forumu... ajd' ako ti nije mrsko,stavi sliku da vidimo koliko je tvoja alang i visoka :)
marley trixENTUZIJASTA

jun 2013.

#6
i zasto 2 iste teme jedna za drugom :knockknock:

jun 2013.

#7
bacaj se na citanje ako nesto ocekujes od te biljcice. sorry na jos jednom off-u ali sjedni i citaj kad god mozes i otvori dnevnik pa ce bit nesto od tebe :) dobrodosao i sretno! :goldmaryjane:
lulamiraISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#8
Okk hvala vam :leafblunt:
lulamiraISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#9
slucajno sry :)
lulamiraISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#10
sutra ide slika :P zao ce mi bit ako propadnu a bas sam planiro dobar sajt za njih jos sam kasno posadio :S jbg

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se