LEGACY
Problemi!
18 odgovora1,270 pregleda
lulamira
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
lulamiraISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#1
Pozdrav svima.Imam jedan problem koji neznam kako da rijesim! Kad sam bacio sjemenkice proklijale su za 4-5 dana sve je bilo ok stavio ih u zemlju super sve islo medzutim evo nekih deset dana nisam bio u mogucnosti da biljkicama pruzim svetlost sunca nije bilo kise su padale stalno je mracno bilo i zima napolju bile su unutra u sobu na dobroj temperaturi i samo rasle u visinu! Sad su narasle nekih 10 cm je stabljika tanka skroz i na vrhu samo 4 mala lista skroz mala.Sta sad treba da radim cudno mi izgledaju tako visoka 10-12 cm a samo na vrhu skroz mali listici! sad je evo bolje vreme dali da je iznesem napolje ? sta da uradim stabljika je tako velika a tanka strah me da se neslomi neznam ni sam sta da radim? Pomozite ....
blackfox
AMBASADOR3.737 REP64%
→ Legenda
blackfoxAMBASADOR
jun 2013.
jun 2013.#2
Ako je ljepse vrijeme stavi ih van na sunce i zatrpaj zemljom tu stabljiku koliko god mozes pa ce bit manja mogucnost da se polomi..
LakoMan
ENTUZIJASTA222 REP6%
→ Poznavalac
LakoManENTUZIJASTA
jun 2013.
jun 2013.#3
zatrpaj je preko pola! izduzila se zbog nedostatka svijetla! a i vec ima o tome tako da nezam cemu nova tema!
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#4
...
triba si je joa ju
er stavit vani na sunce! neznan ata
ekaa..
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jun 2013.
jun 2013.#5
vialo se takvih biljkica ve po forumu...
ajd' ako ti nije mrsko,stavi sliku da vidimo koliko je tvoja alang i visoka :)
marley trix
ENTUZIJASTA378 REP45%
→ Poznavalac
josipalisac
LEGENDA5.105 REP1%
→ Zmaj
josipalisacLEGENDA
jun 2013.
jun 2013.#7
bacaj se na citanje ako nesto ocekujes od te biljcice. sorry na jos jednom off-u ali sjedni i citaj kad god mozes i otvori dnevnik pa ce bit nesto od tebe :) dobrodosao i sretno! :goldmaryjane:
lulamira
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
jun 2013.
1 / 10
jun 2013.
jun 2013.