LEGACY
Kalem grana, na stariju biljku od razlicite sorte
12 odgovora1,261 pregleda
Kanabalkan
ENTUZIJASTA373 REP43%
→ Poznavalac
KanabalkanENTUZIJASTA
apr 2012.
apr 2012.#1
Poznajeli neko neki nacin da kalem icinim na jednu majku, od druge sorte.
imam 5 vrsta, ali necu da sve da gledam, a ocu u isto vreme sve da sacuvam^^
Pa mije proslo kruz misli da na majku od Jack Herer koju sam mislijo da baci, uradim kalem sa vise sorta...
Ali nigde da naem kako da postupam sa kanabisom ...
Prva dva kalema koje sam probao, posle 12 sati skoro su se oauaili skroz..
Pa sam odma nasadijo dvoja druga, ali malo drugacije. sad je proalo 24 sata i nisu se osuaili, ali vidim vec da po
inju da gube boju.
Koje minerale treba biljkama kad i kalem uradia?
Koliko vremena treba da se spoju?
ako ima biloko neku informaciju ima....
Ili joa bolje neku temu negde...
Slike cu postaviti ve
eras ili sutra ujutru.
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2012.
apr 2012.#2
Zanimljivo...a zaato neprobaa da sa tih 5 razli
itih biljki,pre nego ato ih stavia na cvetanje,skinea vrhove i kloniraa.Klonove stavia na vegetaciju u box koji si spremio za majku.Kad prve zavrae cvetanje ubacujes ove klonove koji su bili u vege na cvetane i sa njih skidas druge klonove sa vrha i tako pi
ia u krug.Jedina mana je mo~da ato bi ti trebao vei box za cvetanje jer bi ove iz vege bile malo vee ali zato bi i urod bio mnogo vei.
matia
AMBASADOR3.973 REP71%
→ Legenda
matiaAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#3
Evo link ako ve nisi vidio, https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/9109-kalemljenje.html
Kanabalkan
ENTUZIJASTA373 REP43%
→ Poznavalac
KanabalkanENTUZIJASTA
apr 2012.
apr 2012.#4
nemam dovoljno mesta za to, orman de cvetaju ukupno 87 santimetara visine ima.
---------- Post added at 01:15 ---------- Previous post was at 01:11 ----------
Nisam vidijo tu temu, ali sam pro
itao neznam koloko takvi, i video gledo, ali ni jednu temu sa kanabisom od po
etka pa do kraja...
Kanabalkan
ENTUZIJASTA373 REP43%
→ Poznavalac
KanabalkanENTUZIJASTA
apr 2012.
apr 2012.#5
ovoje prvi kalem koji je posle 12 sati se osusijo.
506.IPB
a ovaj je drugi, sad ima skoro 48 sati, nije se osusijo za sad. Ali pocinje da gubi boju i nesta crno na vrh listova pocinje..
507.IPB
matia
AMBASADOR3.973 REP71%
→ Legenda
Kanabalkan
ENTUZIJASTA373 REP43%
→ Poznavalac
KanabalkanENTUZIJASTA
apr 2012.
apr 2012.#7
Pa listovi od majke, skoro su svi pali bili. Bijo sam je ostavio, nisam joj dao vode niti joj obraa pa~nju, hteo sam da je bacim pa u zadnjem trenutku reaijo da joj uradim kalem.
A za gran
icu kojusam dodao od Critical, nju sam namjerno osjekao liae da smanjim suaenje graice dok nepo
ne da upija preko grane.
Neznam dali sam se objasnio da se razumjeti mo~e...
apr 2012.
1 / 7
apr 2012.
apr 2012.