LEGACY
LST max popratne pojave
10 odgovora1,481 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#1
dr~im ju (zapravo 2 stabljike) 6mjeseci vegetacijski period , oko 40-50 savijanja , visina biljke kojih 10cm , zapravo viae sli
i neprohodnoj mini unglici.... o
io sam da svako zaokretanje u predhodnom nodiju crpi hranjive tvari pa listovi pokazuju nedostatak kalija (zbog formiranja stabljike) , jel to to
no ili ? uskoro e outdoor pa me zanima da intezivnije gnjojim ili ne ( psude ne u outdoor zemlju)
klon ppp
1*75 hps
4*cfl 25/6700k
2*23/6700 k
kolko sam ja primjetio oko 50ak vegetacij.vrakova +/-
thks
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#2
emu vegetacija 6 mjeseci a visina 10 cm? nadam se da je povraina vea
prvo u hladovinu/sijenku da nema stresa pa lagano na sunce,bar jedan dan neka je u sijenci
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
24 REP48%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#4
emu vegetacija 6 mjeseci ? a to su mi jedine pre~ivjele iz te linije i prirasle srcu , pravim veg vrakove da kad po
ne cvetanje ima puno pokrova... nea kao lovryder ali normalna , i naravno sa
uvat klonove
al kuja je rigorozna ne da se , ide lijevo desno izgleda ka bonsaji hoe gore ja joj nedam pa ide u airinu ... uslikat u kad oslobodim okolne oko moje bebe ... imam jock horrora koji mi hoe prekrit ppp al sam i njega lstirao pa dok ne ode vani....
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Kushonja O.G
AMBASADOR1.967 REP13%
→ Legenda
Kushonja O.GAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#6
6mj . 10 cm ....Ufff ...evo da ti pomognem---https://forums.vutra.org/svijet-interneta-i-kompjutera/2716-upute-za-postanje-slika-i-youtube-video-klipova.html
jul 2009.
1 / 6
jul 2009.
jul 2009.