LEGACY
par pitanja
18 odgovora1,302 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#1
pozz.. prvo da kazem da sam biljke(sve ukupno 10 biljaka) posadio 1.4. ove godine, sto je dosta rano za sadnju(outdoor). Sad me zanima, poato kazu da cvjetanje pocne tek krajem 8 mjeseca, znaci da ce moje biljke rast 4 mjeseca prije nego sto dodju do faze cvjetanja.
sad, dali sam time sto sam posadio tako rano, napravio dobru stvar ili losu?
Meni je nekako logicno da sam napravio dobru stvar, jer biljke imaju 4 mjeseca da rastu, a samim time,mislim da cu dobiti na kolicini, jer ce 4 mjeseca rast a tek onda cvjetat..
I jos bih pitao biljke su mi malo izduzene..jel to zbog manjka sunca ili?
hvala.
badger badger
ENTUZIJASTA362 REP41%
→ Poznavalac
badger badgerENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#2
pa i nije tako rano 1.4.
tako je rast ce 4 mjeseca.
vrlo dobra stvar ako imaa dobar plejs pa ju modjes pustit da raste kolko ho
e
duza vegetacija-ve
a biljka-viae hedova.
moguce da imaju manjka sunca al niata bez slika..
moguce ga je taka genetika
svasta je moguce...
bitno da rastu i da su zelene :)
sretno.
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#3
slike ce sutra.mjesto je predobro, blizu ali daleko :=) , jedini je problem sto drveca zapravo su pocela cvjetat, tj listove stvarat i oni su sve gusci i gusci tako da mi se cini da ce do 8 mjeseca zapravo raditi potpuni hlad..a mozda i nece,kako god lako se premjesti jer rekoh,mjesto je predobro :)
nije mi niko odgovorio , dali mi biljka moze uspijeti opce bez gnojiva, i sta je dobro kad se gnoji a sta lose..
naravno zanima me, imam nekakvo gnojivo doma, nezz tocni NPK al krece se 6-7-8 tak nest..dali bi vegetacija,i samo sazrijevanje biljke uspijeti bez gnojiva, i ako bi uspijelo, sto bi bilo drugacije, kad bi gnojio i kad nebi gnojio..(da napomenem,vrijeme nije problem,ima ga na pretek,znaci ne zuri mi se da sto prije bude gotovo)
hvala unaprijed.
badger badger
ENTUZIJASTA362 REP41%
→ Poznavalac
badger badgerENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#4
dude wherz my car?
mogo bi se odvazit pa mal nea i pro
itat... :D
sta mislis da se kanabis prije
ovjeka magi
nom rukom gnojio ili?
kak nebi moglo uspit bez gnojiva
moze moze i te kako...
moje osobno mialjenje je ne gnojit tokom vegetacije (ako je neka fina aumska zemlja i tako to ) a i autdoor ako ona nema hrane viae sam pusti korjenje i eto ima je!"
a onda bi u cvjetanju mal napumpo (par puta zagnojit) hedove i to je to
al to ti je sad daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko...
to gnojivo je verovatno za cvatnju jel ve
i omjer P I K joj odgovara za cvat dok joj N trea za veget..
gnoj-stimulans ili ti dodatna prehrana- rast
e brze i bolje i ja
e
al se lako stim shebat
i to viae onda nije prirodno...
a sad ovisi na ata ciljaa... max crop ili kvalitet i filing dok pusis...
(ako pravilno gnojia dobijes i jedno i drugo- mada se mialjenja o tom razlikuju)
pis.
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
jun 2009.
jun 2009.#5
ccc ma daj badreru ne solji pamet
jesil li sta uzgoio,po vidjenju nisi bogumi
jel piskaras da te se cuje il si mnogo pametan
otso ovaj forum bogumu pomalu u fini kutac nabrekli
samo tolko a bit ce jos
josip broz:ohno::icon_lol:
badger badger
ENTUZIJASTA362 REP41%
→ Poznavalac
badger badgerENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#6
a sta ti ond kad si tolko pametan i PROgrower nis
ovjeku odg na pitanja.:icon_lol:..
neg tu pljujea p meni.:ohno:...
i ata to nije to
no iz mog posta?
a sta sam uzgojio vidi
emo za mjesec dana..pokuaaja je bilo a na greakama se u
i..
a da se to prizna treaju ti **** ;)
jos? samo daj ja uvjek rado prihva
am kritiku:bis:
sry vlasniku thre4da na spamu.
o
ito sad imaa pravog profesionalca koji
e ti pomo
a ja ti zelim svu sre
u u daljnem uzgoju
:sun2:
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
jun 2009.
jun 2009.#7
ne pamtim vishe pa mora da urlicem
kaj se palis,ja se ne kurcim i ne blebecem barem
a kaj se tice pljukanja to se ti sam pljukces
a cimam samo tako to me je mana:bis:
fala na paznji
i batali se mudrovanja :vb_whip:
glafno da me ku~ia:rofl:
badger badger
ENTUZIJASTA362 REP41%
→ Poznavalac
badger badgerENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#8
zaato quoteaa post odmah iznad?:signs054:
palim se samo na zenski spol ... sry...:icon_lol:
ne pravim se pametan neg tio
ovjeku pomo
a ova naaa rasprava
e ga garant ponukat na
itanje foruma tak da je MI`N KOMPLIT.
eto.
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#9
ja doso doma upravo vidim 7 odgovora reko brutalno ziher mi neko nes pametno reko..
badger thx na savjetima,prati me i dalje da te mogu pitat neke stvari, i thx drugima na savjetima i spamu :dog_walk2: .
sad idem :sick: pa na neki fest pa opet :sick: i onda spavat,sutra praksa ujutro opet :sick:i to e to :) pozz svima,do slikanja :)
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#10
sto se tice slika ima ih u ovoj temi
https://forums.vutra.org/vanjsko-uzgajanje/4940-prvi-outdoor.html
ali su to slike stare oko pola mjeseca-mjesec.
doci ce nove .soon.zz
jun 2009.
1 / 10
jun 2009.
jun 2009.