LEGACY
TO je TO ili?
10 odgovora1,536 pregleda
31 REP62%
→ Istraživač
nov 2008.
nov 2008.#1
Pozdrav svima!
Kraj prvog growa(ikad) mi je dolazi uskoro ili je vec dosao pa pitam ja vas sad jer sam malo zbunjen!
dakle, biljka(indor) jer u 71. dan cvijetanja i kao svaki pravi noob imam problema sa prepoznavanjem zrelih plodova!
vec sam ju mislio cvaknut al se onda pocelo desavat to da su na ovim kao zrelim vrhovima
pocele rast ko divlje nove zelene pistile!
1.zanima me dal je to normalo i da li bi trebalo biljku finisirat unatoc tim novim pistilama?
2.kaj se moze desit ak biljka predugo ostane zrelit?
hvala!!
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
nov 2008.
nov 2008.#4
bolje skinut ranije nego kasnije
ima sve na forumu pa searcha malo opali
evo da sa ja na tvom mjestu ja bi je skino
al to sam samo ja, neko mozda ne bi
EDIT
Jel bar znas jel indica il sativa?
il hibrid u kojem omjeru?
reci nest vishe vec sad ak slika nema
31 REP62%
→ Istraživač
nov 2008.
nov 2008.#5
indica!
dozivjela je puno stresova u vegetaciji pa mislim da bi i duze mogla cvijetat!
***** to kaj bas nekuzim koje su boje trichomi!
da li se omjer boja trichoma gleda u odnosu na cijelu biljku ili na samo na cvijetove?, jer imam filling da mi biljka nije ravnomjerno zrela!
zadnjih 14 dana joj dajem samo vodu, brijem da cu ju ostavit jos cca. 2 dana na svijetlu
1. dan mraka i to je to!
nov 2008.
1 / 6
nov 2008.
nov 2008.