LEGACY
prvi grow :)
12 odgovora1,062 pregleda
11 REP22%
→ Istraživač
jun 2011.
jun 2011.#1
moj prvi grow :)
http://img28.imageshack.us/img28/5659/dsc01298ks.jpg
http://img857.imageshack.us/img857/3391/dsc01302t.jpg
http://img41.imageshack.us/img41/3386/dsc01303ky.jpg
posadene su prije 2-3 tjedna danas sam ih presadio u vece posude :) :goldmaryjane:
jedna mi biljka ima listove objesene jeli to od presadivanja tj soka biljke?
Molio bih misljenje iskusnih....hvala :banana_dred:
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#2
Indoor,outdoor?
Mogue da su listovi obeaeni od previae polivanja,tako deluje na prvi pogled. I stres od presadjivanja je svakako tu.
Daj joa neki info...pogledaj malo druge dnevnike.
Zanima me takodje ata je 1995 u tvom niku...?
11 REP22%
→ Istraživač
jun 2011.
jun 2011.#3
outdoor :) a sto se tice 1995 u mom nicku malo sam previse konzumirao cannabis dok sam se registrirao hahah :P
hvala jos jednom na pomoci :))
11 REP22%
→ Istraživač
Marker
AMBASADOR1.557 REP2%
→ Legenda
MarkerAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#5
plantella list za vegu,a plantella cvet za cvijetanje bih ja...dosad mi se pokazalo kao odlicno gnojivo
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#6
A ako se ne snaea za Plantellu i druga e koristiti svakako. Samo se postaraj da u za fazu vegetacije nadjea gnojivo za vege,a kad po
ne da cveta prebacia se na flowering gnojivo. Prolistaj forum malo,puno se razgovaralo o tome,nai ea zanimljive i korisne stvari. Kad imaa pitanje,samo spusti ovde... ;) Sreno!
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
jun 2011.
jun 2011.#7
....evo procitaj malo ovo pa ce ti bit jasnije gnojenje nadam se.........
https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/643-prihrana-biljki.html
jun 2011.
1 / 7
jun 2011.
jun 2011.