VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikausporeno cvjetanje?
LEGACY

usporeno cvjetanje?

12 odgovora1,997 pregleda
TantorAMBASADOR

okt 2014.

#1
Da li se netko sustretao sa usporenim cvjetanjem s auto sjemenom? Imam auto new york city od piramyda i usao je u 80 dan a po mojoj procjeni jos makar dvadeset....Planirao sam danas fkush napraviti jer gnojio sam dobro a posuda je dosta mala ..
GruwerISTRAŽIVAČ

okt 2014.

#2
Koliko litara ima posuda
TantorAMBASADOR

okt 2014.

#3
dosada najmanja...jedno 5 lit
olidoboliLEGENDA

okt 2014.

#4
Jesi koristio kakav bloom booster? Jesi gnojio s bilo im? Ustvari ato je to usporeno cvjetanje?
TantorAMBASADOR

okt 2014.

#5
Gnojeno je sa hesi bloom i fosfor +,nikakvi boosteri... Prvi put sam se sreo sa takvim stanjem pa mi udno... Biljka izgleda zdravo(osim liaa sto je po elo ~uriti) ali jednostavno u zadnji 20 dana nije se udebljala kao sto su mi se druge... Probat cu flushat pa cu viditi
olidoboliLEGENDA

okt 2014.

#6
baci sliku..
green poisonAMBASADOR

okt 2014.

#7
koju rasvjetu koristia i koji ti je raspored svjetla 18/6...? itao sam negdje..., problem kao i tvoj i savjetovali su ga da stavi u mrak 24 sata i da nakon toga nastavi dalje sa re~imom svjetla kakav je i bio. Mogu e da ti je lampa odradila svoje i sada pati biljku i neda joj da puni hedove ?? Mada je to sve malo udno jer automatici imaju svoj ~ivotni ciklus vremenski odreen...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se