LEGACY
Žuti listovi
58 odgovora9,295 pregleda
Just_natural
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
Just_naturalISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#1
znaci imam problem djete staro 18 dana ima 8 listova sve super sve 5 kad ono 2 lista pri vrhovima pocela zutit moguci problemi?
svaka pomoc dobro dosla kasnije cu stavit sliku da vidite o cemu je rijec
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Pablo Escobaar
AMBASADOR3.587 REP60%
→ Legenda
Smokey McPuff
AMBASADOR4.502 REP86%
→ Legenda
Smokey McPuff
AMBASADOR4.502 REP86%
→ Legenda
Smokey McPuffAMBASADOR
jun 2014.
jun 2014.#6
}uenje gornjih listova, mladih, je uglavnom nedostatak ~eljeza i sumpora. Smanji zaljevanje dok zemlja nije potpuno suha, ali potpuno. Da ovu spasia, dodaj gorke soli u omjeru kuhinjska ~lica na 5l vode ili mala ajna ~li
ica na 2l vode. Pazi na ph. Obino sve kree od njega.
smokers charm
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
smokers charmISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#8
pozdrav svima,jutros sam primjetio na biljci auto anubisa par zutih listova.Radi se o donjim listovima,onim prvim trolisti i petolisti.Ne mogu stavit slike s moba jer mi stalno izlazi upozorenje:Nepodrzana rezolucija,pokusao sam to sredit ali bez uspjeha.Kad bi mi neko priblizno mogao reci kako da reguliram trenutnu situaciju s biljkom bio bih mu jako zahvalan. Pozdrav
smokers charm
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
smokers charmISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#11
i mislio sam da je doslo vrijeme za to,ali nisam nista htio radit dok ne cujem misljenje nekog iskusnijeg.Ipak ta biljka je prozivjela stres akcije spasavanja pa me malo strah radit nesto samo na svoju ruku.Hvala
fulldedarak
LEGENDA7.154 REP22%
→ Zmaj
Pablo erespablo
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ
apr 2016.
apr 2016.#14
biljek su stare cca 15 dana u zanda dva tri dana pojavilo se zutilo sporo rastu rasu pod cfl cca 9000 lumena par komada je 2700k a par 6000 k
ima ventilaciju od pc ventilatora jedan ulaz jedan izlaz i jedan je unutra zarulje su na limu koji reflektira svjetolos temp je 28 -29 a vlaga 30%-40% bok je dimenzija 110-60-60
molim vas pomozite da se ne uniste u ovako ranoj fazi
sbcjeceo
LEGENDA5.962 REP10%
→ Zmaj
sbcjeceoLEGENDA
apr 2016.
apr 2016.#15
Nisi morao otvarati temu, kad pitas za problem daj sve podatke, koja je zemlja, cime zalivas, da li si djubrio? Onako cisto usput za inace pokusaj da povecas vlagu... Deluje mi da je zemlja neka losa i da su jako gladne, ali prosto ne mogu da verujem da zemlja moze biti toliko slaba
Pablo erespablo
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ
apr 2016.
apr 2016.#16
zaljevam vodom iz spine, nisam gnoijio, presadio sam ih pred tri cetri dana i ova zemlja je:
sbcjeceo
LEGENDA5.962 REP10%
→ Zmaj
sbcjeceoLEGENDA
apr 2016.
apr 2016.#17
Pa to sefe nije zemlja nego treset gde ces u tome gajiti pored toliko kvalitetnih supstrata... Uzasno su ti gladne biljke eto sta ti je problem, a jos tako mlade kad cak ni ne treba da se djubre ako su u dobroj zemlji... Najbolje bi bilo presadjivanje ali ne znam koliko ces uspeti a da ne ostetis koren, ne znam da li bi djubrivo pomoglo a bez presadjivanja...
Pablo erespablo
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ
apr 2016.
apr 2016.#18
da kupim planet list gnojivo, dal se mogu talo mlade gnojit, i novu zemlju, koji mi preporucujes
Pablo erespablo
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ
apr 2016.
apr 2016.#20
hvala
dalo bi mogo gnojit o u zemlju da biljkama ne pruzam stres od presadivanja jer su ulicne menke da ih ne sjebem me strah ovo mi je prvi grow
11 REP22%
→ Istraživač
sep 2016.
sep 2016.#23
Molim Vas pomo
, imam 4 cure stare oko mj. dana indoor ispod 2 x 250w led (grow 80x80), posaene u ~utoj florabeli zemlji. Meutim 2 cure su po
ele ~utit, 1 raste normalno a 1 je neka zakr~ljala. PH vode mi je oko 8 pa sam stavljao iscjeenu limunsku kiselinu. Stavio sam i gnojivo i zaljevao svaki ili svaki drugi dan. Voda ispod tegle ima PH oko 6,5-7. Ovo mi je prvi grow! Slike uskoro.
11 REP22%
→ Istraživač
11 REP22%
→ Istraživač
sep 2016.
sep 2016.#27
Evo kona
no pravih slika ;), mislim da je problem u zemlji jer sam zemlju pomjeaao sa destiliranom vodom a prije ubaio tester (kapi) i
im sam stavio zemlju unutra je poplavilo. Zato mislim da mi je PH zemlje previsok. Da ga snizim sa limunskom kiselinom??
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
11 REP22%
→ Istraživač
sep 2016.
sep 2016.#29
S malo viae od litre, svki dan, nekad svaki drugi i malo ih prskam vodom.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2016.
sep 2016.#30
auuh,smanji to na svaki 4-ti dan po pola litre,litru
davia ih ih
Pitt bull
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
Pitt bullISTRAŽIVAČ
sep 2018.
sep 2018.#31
Cao drugari imam Jedan problem koji nmg da resim vec skoro mesec Dana zute mi listovi nzm sta je probao Sam da joj dajem cistu vodu 2 ned I nista se nedesava jel smatram da nisam preterao prehranu a zadnji mesec Dana padne kisa pa sunce jel neko zna Ili ko je imao slican problem nek mi napise pomoc hitno drugari...
jun 2014.
1 / 31
jun 2014.
sep 2018.