VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaŽuti listovi
LEGACY

Žuti listovi

58 odgovora9,295 pregleda
Just_naturalISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#1
znaci imam problem djete staro 18 dana ima 8 listova sve super sve 5 kad ono 2 lista pri vrhovima pocela zutit moguci problemi? svaka pomoc dobro dosla kasnije cu stavit sliku da vidite o cemu je rijec
TarzanZMAJ

jun 2014.

#2
ako dijete ima 8 listova onda ima i 4 noge?!? kad dodu slike dobijes i odgovor ovo vise nema smisla,, a nisi spomenuo sta radis in il out..ccc

jun 2014.

#3
ata se ~uti u gori zelenoj :D

jun 2014.

#4
Bez slika ti ovi iskusniji i ne mogu baa pomoi :D
Smokey McPuffAMBASADOR

jun 2014.

#5
Admin, briai post molim, dupli
Smokey McPuffAMBASADOR

jun 2014.

#6
}uenje gornjih listova, mladih, je uglavnom nedostatak ~eljeza i sumpora. Smanji zaljevanje dok zemlja nije potpuno suha, ali potpuno. Da ovu spasia, dodaj gorke soli u omjeru kuhinjska ~lica na 5l vode ili mala ajna ~li ica na 2l vode. Pazi na ph. Obino sve kree od njega.
sharpLEGENDA

jun 2014.

#7
il si joj j..o majku gnojenjem ili joj se korijen "udomacio" pa imas eksploziju vegetacije i novi listovi rastu nenormalno brzo. ako je ovo drugo, potamni ce listovi,bez brige.
smokers charmISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#8
pozdrav svima,jutros sam primjetio na biljci auto anubisa par zutih listova.Radi se o donjim listovima,onim prvim trolisti i petolisti.Ne mogu stavit slike s moba jer mi stalno izlazi upozorenje:Nepodrzana rezolucija,pokusao sam to sredit ali bez uspjeha.Kad bi mi neko priblizno mogao reci kako da reguliram trenutnu situaciju s biljkom bio bih mu jako zahvalan. Pozdrav
sharpLEGENDA

jun 2014.

#10
vrijeme je za presadit il u vece posude il direkt u zemlju. ovisno od tvog plana.
smokers charmISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#11
i mislio sam da je doslo vrijeme za to,ali nisam nista htio radit dok ne cujem misljenje nekog iskusnijeg.Ipak ta biljka je prozivjela stres akcije spasavanja pa me malo strah radit nesto samo na svoju ruku.Hvala

jan 2016.

#12
bog ljudi ja san novi ode ali nisan siguran di bi moga pisati dali u temi ili mogu ovako ode pisati molim vas da mi pomognete oko toga hvala

jan 2016.

#13
Sta te muci?
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#14
biljek su stare cca 15 dana u zanda dva tri dana pojavilo se zutilo sporo rastu rasu pod cfl cca 9000 lumena par komada je 2700k a par 6000 k ima ventilaciju od pc ventilatora jedan ulaz jedan izlaz i jedan je unutra zarulje su na limu koji reflektira svjetolos temp je 28 -29 a vlaga 30%-40% bok je dimenzija 110-60-60 molim vas pomozite da se ne uniste u ovako ranoj fazi
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#15
Nisi morao otvarati temu, kad pitas za problem daj sve podatke, koja je zemlja, cime zalivas, da li si djubrio? Onako cisto usput za inace pokusaj da povecas vlagu... Deluje mi da je zemlja neka losa i da su jako gladne, ali prosto ne mogu da verujem da zemlja moze biti toliko slaba
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#16
zaljevam vodom iz spine, nisam gnoijio, presadio sam ih pred tri cetri dana i ova zemlja je:
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#17
Pa to sefe nije zemlja nego treset gde ces u tome gajiti pored toliko kvalitetnih supstrata... Uzasno su ti gladne biljke eto sta ti je problem, a jos tako mlade kad cak ni ne treba da se djubre ako su u dobroj zemlji... Najbolje bi bilo presadjivanje ali ne znam koliko ces uspeti a da ne ostetis koren, ne znam da li bi djubrivo pomoglo a bez presadjivanja...
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#18
da kupim planet list gnojivo, dal se mogu talo mlade gnojit, i novu zemlju, koji mi preporucujes
StipeZMAJ

apr 2016.

#19
Planeta List :) Plantella, ne planet heheh Evo tu vidi zemlje koje su dobre. Kad presadis ne trebas gnojit barem 2-3 tjedna. https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/
Pablo erespabloISTRAŽIVAČ

apr 2016.

#20
hvala dalo bi mogo gnojit o u zemlju da biljkama ne pruzam stres od presadivanja jer su ulicne menke da ih ne sjebem me strah ovo mi je prvi grow
sbcjeceoLEGENDA

apr 2016.

#21
Samo budi pazljiv i bice dobro, budi nezan i neces puno ostetiti, dobra zemlja je osnova uzgajanja..

apr 2016.

#22
Ne atedite na zemlji jer uprotivnom viaestruko koata ili se sve zapravo uniati.
#23
Molim Vas pomo , imam 4 cure stare oko mj. dana indoor ispod 2 x 250w led (grow 80x80), posaene u ~utoj florabeli zemlji. Meutim 2 cure su po ele ~utit, 1 raste normalno a 1 je neka zakr~ljala. PH vode mi je oko 8 pa sam stavljao iscjeenu limunsku kiselinu. Stavio sam i gnojivo i zaljevao svaki ili svaki drugi dan. Voda ispod tegle ima PH oko 6,5-7. Ovo mi je prvi grow! Slike uskoro.
sbcjeceoLEGENDA

sep 2016.

#24
Moze biti svasta, stavi slike pa uskoro dolazi i odgovor :D
#25
Evo slikica Sorte silver haze i jamaican pearl
sbcjeceoLEGENDA

sep 2016.

#26
Dobro da nisi slikao u potpunom mraku, slikaj pod normalnim svetlom da se vidi lisce i zutilo lepo :whato::
#27
Evo kona no pravih slika ;), mislim da je problem u zemlji jer sam zemlju pomjeaao sa destiliranom vodom a prije ubaio tester (kapi) i im sam stavio zemlju unutra je poplavilo. Zato mislim da mi je PH zemlje previsok. Da ga snizim sa limunskom kiselinom??

sep 2016.

#28
koliko ti to esto i sa kojom koli inom vode zalijevaa ?
#29
S malo viae od litre, svki dan, nekad svaki drugi i malo ih prskam vodom.

sep 2016.

#30
auuh,smanji to na svaki 4-ti dan po pola litre,litru davia ih ih
Pitt bullISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#31
Cao drugari imam Jedan problem koji nmg da resim vec skoro mesec Dana zute mi listovi nzm sta je probao Sam da joj dajem cistu vodu 2 ned I nista se nedesava jel smatram da nisam preterao prehranu a zadnji mesec Dana padne kisa pa sunce jel neko zna Ili ko je imao slican problem nek mi napise pomoc hitno drugari...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se