LEGACY
Sprzeni prvi listovi
10 odgovora2,641 pregleda
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#1
Pozdrav weedersoni, imam jedan problem i nikako da vam se javim prije, tek sam se danas registrirao ali vas citam vec 1 mjesec :D. Ubiti moj problem je s tim listovima neznam kako da to popravim ili zasto je to nastalo... evo i slika!
ps. Molio bih vas ako znate zasto je tako da podjelite znanje ;)
:smoke18:
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Vu ing.POZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#2
Nekad kod otvaranja semenke ostane ona ko skramica zakacena na prve "pomocne" listice (na jednom od njih) pa mozda zbog toga, al ako su ovi "pravi" u redu ne mora da se zamaras.
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#4
i ne vidi se dobro na slici, ali cini mi se da ti je biljka izduzena puno- treba joj vise svjetla.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#5
opet zemlja 2/3 saksije i nista o uslovima, zemlji, zalivanju, vazno da se trazi pomoc bez da se daju osnovni podaci... obrati paznju na vrhove pravih listova, ako to krene na njima, a primecuje se, onda nije dobro, a za to sta je moraces malo vise da se raspises... i dopuni tu saksiju zemljom, sto sadis tako plitko
maj 2013.
1 / 6
maj 2013.
maj 2013.