LEGACY
Prvi pokusaj
22 odgovora1,856 pregleda
DNK
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
DNKISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#1
Lijepi pozdrav svima
prije par tjedana sam pokusao zasaditi i za sad mi je uspjelo pa me zanimaju misljenja i komentari, i naravno pokoji savijet
Biljku drzim u ormaru te sam unutra ugradio cfl lampu od 125W sa reflektorom
gnojivo sam nedavno poceo koristiti jer sam tek sad dosao do neke love
koristim Guanokalong powder i Kalong Bloom
dobio sam letak uz to i za sada se drzim tog letka kako koristiti
zemlja je Klasmann Florabella Crni treset (nadam se da sam dobru zemlju kupio)
Evo par slikica:
https://www.dropbox.com/s/53vga6c4wfmmpne/2014-02-20%2014.33.00.jpg
https://www.dropbox.com/s/fep7ykrrcjt327m/2014-02-20%2014.40.38.jpg
Imam takoder jedno pitanje o nametnicima
na zemlji mi se pojavljuje nesto kao bijela mreza i trazio sam po internetu i neznam sta bi to moglo biti pa evo vam par slika ako mi mozete pomoci
https://www.dropbox.com/s/4x8uywtrpseb52d/2014-02-20%2014.55.49.jpg
https://www.dropbox.com/s/u34p6j7pwir96bs/2014-02-20%2014.56.10.jpg
https://www.dropbox.com/s/peg2j5z383us5cl/2014-02-20%2014.57.43.jpg
Hvala na pomoci :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#2
Mislim da ti bilj
ici fali svjetlosti. Pre izdu~eno dijeluje i nema baa neke lisne mase. Predpostavljam da ti je ormar prevelik za 125w cfl. Nadam ce da dr~ia cfl-ku na nekih 2-3 centimetra od biljke. Za te bijele fleke e ti rei netko tko zna, ja neam pojma.
DNK
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
DNKISTRAŽIVAČ
feb 2014.
feb 2014.#3
Zaboravio sam napomenuti da sam takoder nedavno nabavio ovu jacu lampu a prije sam koristio obicnu sobnu i stednu zarulju sto je razlog zasto joj fali svijetlosti. Nadam se da ce se stanje poboljsati sad kad koristim ovu jacu lampu sa reflektorom.
Nisam ju bas tak blizu stavio (2-3cm) jer sam primjetio da se malo grije pa nisam htjeo riskirati da ne unistim sve
DNK
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
DNKISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#4
Evo mali update koliko je napredovala od zadnjih slika
https://www.dropbox.com/s/1cm4w9kdpbi4r79/2014-03-04%2017.51.37.jpg
https://www.dropbox.com/s/k6tvhawjth39tvg/2014-03-04%2017.50.58.jpg
https://www.dropbox.com/s/pd0hz8jt0srm781/2014-03-04%2017.50.49.jpg
https://www.dropbox.com/s/njtobgtf8f2k8gy/2014-03-04%2017.50.38.jpg
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#5
malo bolje izgleda, al svejedno preizduzena..sta planiras s njom, kad stavljas na cvjetanje?
al vas se okupilo oko biljke, crne
arape, bijele
arape, fotograf...jos stavit u krilo kokice pa gledaj i slikaj,, *ebea Cinestar! :D :D
malimarko
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
malimarkoPOZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#6
ovo bijelo po zemlji mi izgleda kao...pomozi mi re...BUA?nemogu se sjetit pravog naziva i kraj :D
a sad ako je to nisam siguran zaato se stvara ni dali je problem znam samo da se stvara pod utjecajem vlage i topline (vidio si sigurno to kad se kvari hrana,kruh i sl.)
ja bi malo preoro zemlju i zanemario.ali pazi ja sam neiskusan ;)
DNK
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
DNKISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#7
neznam kaj cu sa njom jer sumnjam da je muska al vidjet cu za par dana
to sam zasadio tak da se mogu ispraksirat da kad nabavim sjemenke neke dobre sorte da nemoram eksperimentirati na tome hehe
polako si slazem homemade box u ormaru gdje se ona sad nalazi i kad ga slozim mislim nabavit sjemenke
od kuda vi nabavljate sjemenke?
a oko biljke smo se svi okupili jer kako mozes vidjet na 3 slici frend ima grinder u ruci pa je to valjda opravdani razlog :P
I ja sam mislio da je to, al je nestalo kad sam preorao zemlju, nekada se zna vratit malo samo al vise ne ko prije
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#8
nemora znaciti, ako mislis da je muska jer je izduzena takva to je zbog nedovoljno svjetla, stavi ti to polako na cvjetanje pa ces biti siguran sta je..
SJE MENKE sve imas na forumu, a imas i "Pretragu" tu utipkas sta te zanima pa ti izbaci hehe :D
DNK
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
DNKISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#9
milsim da je muska zbog ovoga
https://www.dropbox.com/s/chscldlxdwanpxa/2014-03-05%2015.07.23.jpg
a sad neznam dali to mora znacit da je
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#12
florabella je najbolja definitivno :) compo sana i tera magma su za klasu nize od klassmanovog treseta ;) pazite sta vam kazem :)
feb 2014.
1 / 12
feb 2014.
mar 2014.