VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaSicusni bjeli crvici?!
LEGACY

Sicusni bjeli crvici?!

16 odgovora1,302 pregleda

nov 2010.

#1
Pozdrav svima. uzgajam iz sjemena , sjeme sa klicom je vec u zemlji dva dana .. zemlja je composona , prije nego sta sam stavio sjeme u composanu , nju sam prije ispro vodom da oslabim gnojiva. Cetiri biljcice su provirile i jos im se nisu formirali prvi listici , jedna jos uvjek ima kapicu na seb Tocan Ph vode kojom zaljevan neznam al koristim slavinsku vodu par dana odstajalu. Nakon prvog dana kako su provirile u casicama su se pojavili sicusni bjeli crvici kako su tamo dosli neznam dali u zemlji neznam , koristim composanu preporucena mi je. Bilkje su u casicama ispod spar lampe 9 W minjon grlo 24/0 u plasticnoj su posudi . Pomagajte znanjem potpuni sam newb , pokusavam uzgojit Afghani indicu da napravim ulje za punicu ima zadnji stadij raka pluca.. ovo sve sto znam ,znam od Organizacije :) inace sam picajzla tako da me ovi crvici izluduju sve je trebalo bit savrseno Puno hvala unaprijed

nov 2010.

#2
Crvi su vjerojatno bili vec u zemlji.a ta lampa ti je nemoguce preslaba, ne za te 4 biljke nego cak i za jednu.
TarkiPOZNAVALAC

nov 2010.

#3
Treba ti barem 1000W lampa da bi napravio barem neato ulja... Tak da ako mislia ozbiljno pokuaavat s time, nabavi dobru opremu, jer ulja se malo dobije. Za crve ne znam, al mislim da nije niata straano.
tinitusENTUZIJASTA

nov 2010.

#4
i zasto si ispirao zemlju?
SulundarAMBASADOR

nov 2010.

#5
ako mislimo na isto...predhodno su bili beli... zalio sam zemlju sa nekakvim insekticidom...ubrzo su nestali.

nov 2010.

#6
@Pushidrogich & tarki: ceka ih box metar sa metar sa metar i pol visine, 400 w hps 200w led plave i crvene i fluo 30w 9 kom. @tinitus: ispro sam zemlju da oslabim gnojiva u njoj da nespalim klicu. @sulundar: ovo kaj ti imas na prstu je cudoviste, kod mene su bjeli crvici koji se nonstop uvijaju i jedva su vidljivi , dobro se covjek mora zagledat da ih vidi. Narezao sam cenjak na ploske i poslozio oko stavke, sinoc sam namocio kamilicu,mentu,lovor i cenjak pa cu jos sa time pokapat biljku... nadam se najboljem mada se cini kao da cenjak radi. thx na odazivu i drzat cu vas u toku ,
toroISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#7
U vezi otih crvia probaj koristiti neopitroid praaak Govorim ti iz iskustva ubija svu otu sitnu gamad a i nije atetan za ljude
Marley.ISTRAŽIVAČ

nov 2010.

#8
meni su bili na pocetku isto, sad kao da ih nema, al ja sam uzeo vanjsku zemlju.......
TarkiPOZNAVALAC

nov 2010.

#9
Trebo bi malo vei box na tu vata~u, da bolje iskoristia toliko svjetla.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se