VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaPomoc - plitka rupa
LEGACY

Pomoc - plitka rupa

14 odgovora1,067 pregleda
chillmasterISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#1
e ovako posadio sam par biljaka u prirodi ali problem je u tome sto sam plitko kopao jedno 20 cm dubine,,znaci do 20 cm je mekana zemlja a dalje je tvrda i zanima me oce ona moci meni uspjet...ako ne jel vrijedi da iskopam dublje ? bilje su jedno 5 cm

jul 2013.

#2
ima tema problemi tokom uzgoja, zasto ovde... to ti je plitko, ako bude kise ili budes redovno zalivao teoretski koren moze da nastavi svoj put na dole, ali ce svakako biti usporena cela prica, rast i verovatno ce se odraziti i na prinos... trebao si ranije o tom razmisljati edit: tema premestena, a moram i naziv editovati da se zna o cemu se radi
BiohemicarISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#3
Plitko kopano ko sto rece Power. Da ih sad presadjujes u dublje rupe veliki ti je rizik . Ja bih ostavio tako kako jeste, mozes samo gore napravit ako sta pokusas...
roguz2ENTUZIJASTA

jul 2013.

#4
pogrjeaio jesi,i iskopao si rupu 2 min prije,niata steano al svakako e biti slabiji prirast

jul 2013.

#5
uzmi aaov i lagano zabadaj oko biljke i malo razmrdaj zemlju i tako par puta ju okopas i bice uredu
drogašISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#6
Meni je, recimo, teren konfiguriran tako da san je usadija kraj dvi velike stine u zemlji. Ima zemlje, al stine su na 10 cm. Naknadno itajui forum, doalo mi je da to i nije bila dobra odluka, al meni se inilo ok i jebiga. Pa, vidit emo...
ilijagtiISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#7
I juuuu,pa ja nisam iskopao svega pola asova napravio kocku i napunio humusom ispod tvrda zemlja ko kamen,znaci da se ne nadam dobrom?

jul 2013.

#8
imaa joa vremena a na godinu e bit bolje... :ninja:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se