LEGACY
Pomoc - plitka rupa
14 odgovora1,067 pregleda
chillmaster
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
chillmasterISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#1
e ovako posadio sam par biljaka u prirodi ali problem je u tome sto sam plitko kopao jedno 20 cm dubine,,znaci do 20 cm je mekana zemlja a dalje je tvrda i zanima me oce ona moci meni uspjet...ako ne jel vrijedi da iskopam dublje ? bilje su jedno 5 cm
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#2
ima tema problemi tokom uzgoja, zasto ovde... to ti je plitko, ako bude kise ili budes redovno zalivao teoretski koren moze da nastavi svoj put na dole, ali ce svakako biti usporena cela prica, rast i verovatno ce se odraziti i na prinos... trebao si ranije o tom razmisljati
edit:
tema premestena, a moram i naziv editovati da se zna o cemu se radi
Biohemicar
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
BiohemicarISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#3
Plitko kopano ko sto rece Power. Da ih sad presadjujes u dublje rupe veliki ti je rizik . Ja bih ostavio tako kako jeste, mozes samo gore napravit ako sta pokusas...
roguz2
ENTUZIJASTA251 REP13%
→ Poznavalac
roguz2ENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#4
pogrjeaio jesi,i iskopao si rupu 2 min prije,niata steano al svakako e biti slabiji prirast
22 REP44%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#5
uzmi aaov i lagano zabadaj oko biljke i malo razmrdaj zemlju i tako par puta ju okopas i bice uredu
drogaš
ISTRAŽIVAČ115 REP43%
→ Entuzijasta
drogašISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#6
Meni je, recimo, teren konfiguriran tako da san je usadija kraj dvi velike stine u zemlji. Ima zemlje, al stine su na 10 cm.
Naknadno
itajui forum, doalo mi je da to i nije bila dobra odluka, al meni se
inilo ok i jebiga.
Pa, vidit emo...
jul 2013.
1 / 8
jul 2013.
jul 2013.