LEGACY
drukčija struktura listova
10 odgovora1,978 pregleda
29 REP58%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#1
bok ljudi nadam se da ne ispadam glup ali neznam biljka je stara 9 dana(lowryder2) i do sad je sve ok ali je izbacila jedan ili dva ko retardirana lista totalno druk
ija od drugih uope ne sli
e na vutr. mislim dali je to neki problem uope i kaj ako tako nastavi i dalje.... dal do toga dolazi zbog stresa ili?
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#2
slika bi pomogla, sta to retardino znaci?
dal ima nazubljene krajeve ili uopce neke sli
nosti sa o
ekivanom biljkom?
ili je bas neki alien leaf.
29 REP58%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#3
na~alost neam sliku ali izgleda
udno i
ini mi se da ti listovi sporije napreduju
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#4
moguce da mislia na one sto se razviju iz sjemenke. ta dva su drugacija od ostalih jer zapravo nisu neki listovi, oni otpadnu ionako.
Noname_
ENTUZIJASTA485 REP71%
→ Poznavalac
Noname_ENTUZIJASTA
avg 2009.
avg 2009.#5
ma to su ona dva prva lista iz sjemenke koja uopce ne izgledaju kao list marihuane.Oni ce ti kasnije prvi otpast...nebrini sad bi trebali krenit rast oni pravi listovi
Alleyezonme
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
AlleyezonmeISTRAŽIVAČ
avg 2009.
avg 2009.#6
ne ljudi,verovatno o5 neke nepravilnosti ph po saksiji,imam trenutno 4 fem blueberry-ja,u saksijama od 18l,i one koje su imale probleme sa ph su one koje su izbacivale malo uvrnute ili ti mutirane listove...look at my avatar...:dog_walk2: dva vrha..:sun2:
ako ces u dogledno vreme raditi prvi flush,ne uzbudjuj se,a ako si to ostavio za sam kraj cvetanja onda razmisli o nadgledanju tog ph,i blagovremeno korektuj,i obavezno meri i regulisi ph vode kojom zalivas....
avg 2009.
1 / 6
avg 2009.
avg 2009.