LEGACY
iz jedne sjemenke 2 razlicite biljke ?
14 odgovora2,198 pregleda
blackbetty
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
blackbettyENTUZIJASTA
apr 2015.
apr 2015.#1
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#2
i ti si siguran da su te biljke iz jedne semenke :) cuapj korov, rasadi, dopuni zemljom, a one manekenke treba imati zivaca spasiti
dragan1985
POZNAVALAC1.260 REP73%
→ Ambasador
blackbetty
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
Stastopojo
AMBASADOR4.559 REP87%
→ Legenda
StastopojoAMBASADOR
apr 2015.
apr 2015.#5
Iscupaj to covjece i vec sutra prebaci te biljke u saksije i nadji im neku bolju zemlju, nemoj te gromade da im stavljas i daj im svjetla. Pa ce valjda krenuti nabolje.
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
apr 2015.
apr 2015.#6
Meni ova okrugla izgleda ko limun ili neki drugi agrum :)
Sve su ti rekli. Da se sve spasit.... samo zivce u djep i polako ;)
lud
POZNAVALAC732 REP15%
→ Ambasador
Lazarus Led
LEGENDA14.233 REP92%
→ Zmaj
Lazarus LedLEGENDA
apr 2015.
apr 2015.#8
Is
upaj slobodno tu manju biljku. To ti je bilo sjeme u zemjli koju si koristio. 100% neko drvo, joa je teako utvrdito koje, ali odgovorno tvrdim
upaj manju.
:lol:
apr 2015.
1 / 8
apr 2015.
apr 2015.