VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostika8. tjedan - nema trichoma
LEGACY

8. tjedan - nema trichoma

30 odgovora2,538 pregleda
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#1
biljka mi je u 8. tjednu cvjetanja (otkad je pustila pistile) sve se super odvijalo do sad, headovi izgledaju normalno, ali trichoma uope nema! liae ve ~uti i otpada, oko pola pistila je smee... headovi joa rastu, ali sporije nego prije ato da radim? :ohno:

jun 2009.

#2
mozda ti je jednostavno takva sorta da nedaje puno vidljivih trichoma? neznam,mislim da jedino to moze biti jer biljke ti izgledaju super dobro i zdravo... ne brini se ti,nego kad je vrijeme(a mislim da je sad il jako brzo) ti to lijepo skini i zapocni neku drugu sortu,mozda skunk ili kush ako zelis trichome : )
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#3
nadam se da je tako kao ato ka~ea... a za idui grow u se malo bolje pripremiti, planiram sklepati neki big tower box... i obavezno neato s puuuno kristala :D

jun 2009.

#4
odakle ti sjeme ?

jun 2009.

#5
Nepoznato/doma ica u dnevniku re e.Zna i li to balcane da e biti slab rad? isto me zanima.
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#6
tako je, nepoznata sorta. kad sam puaio to je bio slab rad jer je bila puna sjemenki, tako da je sad sve mogue...
TarkiPOZNAVALAC

jun 2009.

#7
Pa otkini sad jedan hed, posushi ga i probaj jel radi iako ne vidim kako bi moglo pucat ak nema trichova.
Teglica_UnkaAMBASADOR

jun 2009.

#8
zasto su listovi tako zuti i suvi??? sprzio si je necim nema sanse da je ovakva genetcki sprzio si je 100%
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#9
nisam ju ni im spr~io nego je na kraju cvjetanja pa se sami suae a pregnojiti ju nisam mogao jer ne gnojim ve 2 tjedna, a sve skupa sam ju pognojio 2-3 puta s treinom doze biljka je malo prije poginula, pa ata bude
DirtyDENTUZIJASTA

jun 2009.

#10
je da vecinom prejebene sorte imaju pun ***** trichoma ali uopce ne mora biti... "bijele" sorte bi po tome morale nuzno biti s najvecim postotkom THC-a ali ni uvjek tako... uglavnom sto vise trichoma to bolje jer to redovito znaci dobra sorta ali postoje sorte kod kojih ih jednostavno ima vrlo malo a ultra jake su... ok. tesko da ce ova biti neka ultra jaka ali nema razloga da ne bude super i bolja od ulicnog sranja... zbilja mi se ne da trazit ali dobro se sjecam kako je bilo neko istrazivanje i najvise o sorti ovisi kolicna trichoma(vise nego o kvalitetnom uzgoju ilitiga npr. i lose uzgojen ww bi trebao biti bijel) dok ipak kolicina THC-a uopce ne ovisi toliko o kolicini trichoma(nesto je pisalo kao o okom vidljivim trichomima)... tako da nemas razloga da se bediras unaprjed... a i ako ne budes zadovoljan jacinom napravi hash i dobro...
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#11
ma ata god bude, dobro je... ipak je ovo prvi grow s nepoznatom vrstom, ali moram priznati da sam malo u bedu sad ma nema veze, idem to sve prespavati pa u sutra biti pametniji hvala na podraci

jun 2009.

#12
uvjek se isplati dati 20€ za skunk#1 od s.seeds-a ako nisi siguran porijeklo što ti bi da sadiš od vutre koja je slaba i puna sjemenja
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#13
a uj, to je jedino ato sam tad imao, a i nisam o ekivao da e iata ispasti... nema veze, skupio sam dosta iskustva uosnovama groanja i puno tog pro itao, pa u za drugi neku dobru genetiku nabaviti i onda je samo nebo granica :)

jun 2009.

#14
dosta zna i iskustvo i nema cijenu ali si se isto moga i klepit po mozgu od prvog growa mada ako sve to smotaa,ko zna ... :icon_lol: ma opuateno bie bolje drugi put
HeadonistAMBASADOR

jun 2009.

#15
:icon_lol: ma zarolat u sve u jednu pljugetinu pa puaim dok me ne ubije a niata, javit u u dnevnike uzgoja smoke report kad bude gotovo suaenje :icon_lol: do tad u~ivajte i hvala svima

jan 2010.

#16
upravu si skroz ja sam 2 puta gurao grow i to sa semenom chije je poreklo bilo poznato purple one mi je naravno bilo skroz zelena jer je ko zna shta pofasovala napolju s#1 je super izgledao ali je radio kao obichna konoplj LOL i jedna biljka porekla nekok skunka je bila josh i naj ali ipak nije to to. ima mnogo seed banaka i za bukvalno 20e sa sve shipingom moze se uzeti 5 reg semenki neke dobre sorte i da j88 mish mechku barem dve tje biti ribe ... shto se iskustva tiche naravno odradish par puta svebeshe i na greshkama nauchish! naravno nishta od toga bez fantastichne i azurne pomotji na forumu! god blass vutra.org :P

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se