LEGACY
Feminizirani muzjak...sta sad???
42 odgovora4,234 pregleda
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
kupio sam sjeme iz white labela, feminizirani super skunk, 10 komada..ovo je 14 dan cvjetanja, i izbacio je jaja...nije mi jasno kako sta...ima i pistile...da li da pokidam ta jaja i da ga ostavim jos tjedan dana ili da ga bacam van iz boxa..imam jos jednu biljku u 5. tjednu cvjetanja unutra(bitch): http://i40.tinypic.com/den190.jpg
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#2
sta si kupio to si i dobio da je pravi muzijak pa ajde da se cudimo ovako nist novo
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
kako mislis....white label smece ili opcenito feminizirano sjeme?
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#4
Op
enito fem sjeme je ve
inom ok,e sad od proizvoa
a ovisi kvaliteta,a mo~da jednostavno nisi imao sre
e.A ata je s preostalih 9?
Trebao bi sve u zemlju,pa pogledati ishod onda dati zaklju
ak o proizvoa
u,mislim da je ovako ipak rano i nepoateno:)
Ali to je samo moje mialjenje...
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#5
ma nisam ni rekao da je smece, nego pitam teglicu, mozda on ima iskustva s white labelom...zanima me koliko njima treba da oprse biljku ako su se danas pojavili i poskidao sam ih? hvala
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#6
ako ima pistile i jaja onda je hermic, ne?
tako da ne mora bit proizvodja
kriv, mozda je bilo previse stresa na biljci pa je razvila jaja da se nosi sa situacijom :P
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#7
hermic je definitivno. samo sta sad? ima li kakve sanse da se to rijesi ili cupanje?
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#8
cupaj kidaj ima sanse samo pazi da ne oprasis ostale....slobodno upaj cele pupoljke iz kojih banane ispadaju
...jako male ako budes paziio
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#9
ok. hvala na odgovoru.cupat cu, a za tjedan dana cu prebcit u drugi box...kolike su sanse da u tom vremenu oprase drugu biljku ako su se danas pojavili?
MedoZGB
ENTUZIJASTA400 REP50%
→ Poznavalac
MedoZGBENTUZIJASTA
maj 2010.
maj 2010.#10
pa radje se ti odma rijesi hermica da nebi bilo prekasno vec da zaprasi nisam siguran koliko mu treba da oprasi al mislim da cim izadju da su vec spremni koliko toliko... pa sam polagano i pazljivo kad je sijeces i mices od ostalih
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#12
ma ostavit cu jos par dana...skinuo sam sve muske...pa ako ih bude jos bit ce cupanje
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
KrejzyPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#13
brzo ce ti opet narasti jaja na biljci, najbolje rjesenje ti je izolacija od ostalih biljaka i cupanje ili eliminacija biljke... a sad ako imas samo dvije biljke cim prije odvoji ovu s jajima jer ce ti oprasit ou drugu i onda ces imat sjemenje i manji urod :/
sretno
mjesecar
LEGENDA5.752 REP8%
→ Zmaj
mjesecarLEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#14
cupaj jaja i pazi da ne oprasi ostale a ako imas jos 9 fem nju izbaci i posveti se ostalima
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
maj 2010.
maj 2010.#15
nemoj ih slusat...nemoj cupat...CEPAJ, SECI, GAZI! ODMAH! imas jos 9 sjemenki! tih 9 sjemenki ti moze drzat za 20 growa minimalno, nemoj stedit na tom, uvjek ti se moze dogodit neko sranje-slaba biljka, sje..genetika, evo dobio si hermica, radje stavi nekoliko njih pa biraj alfa kuju. a i mozda bi probao i neki drugi strain...pitanje je: di ces s tolko sjemenja??
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#16
ma shvacam ja to sve...al ne mogu ih sad posadit jer mi nece stici izrasti do ljeta...imam vremena do 7. mjeseca..onda pauza...zato mi je crnjak zbog ove biljke...da se to dogodilo prije mjesec dana nema problema, cupanje i novu..ovako cu se morat patit..izolirat cu ju danas da ne riskiram drugu biljku...pa cu probat s cupanjem..hvala svima na odgovorima
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
maj 2010.
maj 2010.#17
S mu~ijacima i hermi
ima zadovoljavam gastronomske potrebe svog psa ....
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#18
evo docekao sam da se svjetlo upali da pregledam grow...novih mukih cvjetova nema(jucer sam 6 vrecica skunuo)..al zato pistila ima puno vise nego jucer...zanima me da li je moguce da prestane biti hemafrodit..jer bio sam naletio u grow reportu( mislim 250 W HPS domacica)da su se pocele pojavljivat banane (nesto malo njih) i lik ih je pokidao i vise ih nije bilo i grow je uspio. evo i slika...
http://img227.imageshack.us/img227/8310/imag0018o.jpg
http://img688.imageshack.us/img688/2188/imag0019l.jpg
Trip
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
herb
ISTRAŽIVAČ144 REP63%
→ Entuzijasta
herbISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#20
evo vec je 3 dana proslo ni traga muskim cvjetovima...zenskih ima sve vise vise:181:..izgleda da je ipak moguce da biljka prestane biti hemafrodit ili sta je vec bila...slican slucaj je ima je ima u grow reportu od tropica(250 w domacica)...ako bude jos kakvih promjena svakako cu postat
marica-mara
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
maj 2010.
1 / 22
maj 2010.
avg 2010.