LEGACY
Spor i nizak rast
48 odgovora5,700 pregleda
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#1
Pozdrav, evo imam te dvije biljke, jedna doma
ia a druga "widowka", obje stare 12 dana, izgledaju veoma lijepo i zdravo, ali me zbunjuje neato. Iako imaju lijepu i debelu stabljiku i zdravo liae, ipak jaaaaako sporo rastu (barem mi se tak
ini) i imaju jako niske katove - "internode", ...niti 1 cm ...???.
Zna
i u tih 12 dana one su narasle tek 10-ak cm... Dali je to normalno.
Koliko se ja sjeam mog prijaanjeg grow-a (pre koju godinu) nekako mi je sve to raslo puno br~e i viae.
Dali je netko imao sli
an problem??? Ustvari, dali je to mo~da i normalno...
Obje su pod MH 250W 18 sati dnevno...
Pozdrav !
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
BlekFog
POZNAVALAC1.120 REP58%
→ Ambasador
BlekFogPOZNAVALAC
mar 2009.
mar 2009.#4
Meni izgledaju prva liga za 12 dana, a i sad bi ti one brze i bolje trebale rasti nego u pocetku....
UNDERCOVER
POZNAVALAC913 REP35%
→ Ambasador
UNDERCOVERPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#5
to ti je normalna brzina rasta..... joa i bolje ato ima tak zbijene katove... frende...sve je u redu.. imaa lijepe biljcice
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#6
E pa super onda!
Budem otvorio dnevnik uzgoja pa budemo pratili kako napreduje...
Pozdrav!
38 REP76%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#8
Biljna je vrhunska, kako kazu strpljenja i bit ce vrhnja masnog.. :lock:
36 REP72%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#9
very nice =)
______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!
(It's time to get high!)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
apr 2009.
apr 2009.#10
mala_crna,puaia ti travu?Sorry na off ali mi neato govori da ne baa:costumed-smiley-027
36 REP72%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#11
ne...ja samo prirodno ;)
______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!
(It's time to get high!)
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
apr 2009.
apr 2009.#12
volim kada cura prizna :)
i kada ona prirodno ...dok ja pusim travu :)
36 REP72%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#13
:ludaci_lol: :thumb:
______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!
(It's time to get high!)
Ivory
ENTUZIJASTA424 REP56%
→ Poznavalac
IvoryENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#14
Samo se ti brini o Biljkama i sve ce bit za 5. Mala_crna ima drugih mjesta za ovakve razgovore...idi na humor pa tamo pisi sta te volja ...
36 REP72%
→ Istraživač
apr 2009.
apr 2009.#15
pa gle ima da...reci njemu sto me to uopce i pitao...i sta cemo se opet prepirat oko jedne recenice?
______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!
(It's time to get high!)
Gilgamesh
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
GilgameshISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#16
Jako mi je drago vidjeti da sve viae ljudi growa
za svoje potrebe i super im ide.
Frulice, biljke su ti bomba.
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
Eva RainENTUZIJASTA
apr 2009.
apr 2009.#17
Nemas brige, sve i da nastave tako rasti kad ih prebacis na cvjetanje one ce fine budove dati :icon_lol: Cuvaj svoje bebice i sretno :sun2:
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
apr 2009.
apr 2009.#18
provjeri temp ako mislia da sporo raste, a bolje da ti je razmak izmeu internoda krai, poslje e se to razvu, viae e grama izbacit
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
apr 2009.
apr 2009.#19
Rast i brzina zavise od genetike.Neke rastu brze a neke sporije u pocetku.Ne brini nista samo ih odrzavaj zdrave i bice to lepa biljka.
Ograz
ISTRAŽIVAČ148 REP65%
→ Entuzijasta
OgrazISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#20
sam ih "pumpaj" ne zaljevaj dok se zemlja ne osusi pa tek onda zali. korenje naraste i kad zalijes VUSH! eksplozija rasta. Ici ce to no frks
Silvijooo
ENTUZIJASTA464 REP66%
→ Poznavalac
SilvijoooENTUZIJASTA
maj 2016.
maj 2016.#21
Pozz ekipa zanima me dali su ovo male biljke za 10 dana od sadnje u zemlju. Imam mh 400w
sbcjeceo
LEGENDA5.962 REP10%
→ Zmaj
sbcjeceoLEGENDA
maj 2016.
maj 2016.#22
Pa i da jesi i da nisu ti tu nista ne mozes, zdrave su, dobre su, samo rokaj napred i bice super :) I ne zalivaj po njima dok je svetlo upaljeno!
Silvijooo
ENTUZIJASTA464 REP66%
→ Poznavalac
SilvijoooENTUZIJASTA
maj 2016.
maj 2016.#23
Pa ok mislio sam ovo mi je prvi grow pa zato da vidim jel to ok.
mar 2009.
1 / 25
mar 2009.
maj 2016.