VUTRA
ForumUzgajanjeProblemi i dijagnostikaprevise vode
LEGACY

previse vode

18 odgovora2,443 pregleda
money491ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#1
kako da maknem visak vode iz zemlje?
s0vaAMBASADOR

apr 2013.

#2
cekas da se osusi... :o
money491ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#3
da ali listovi na biljci su svi pali za dole i ko da e uvenut
marley trixENTUZIJASTA

apr 2013.

#4
bas hahahahaahah pa pojasni malo gdje ti se nalaze jel outdoor i tako to,
money491ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#5
da, neki dan sam zalio i zaboravio vodu smiksat s gnojivom pa sam opet zalio i napravio sranje...ju er sam je presadio u novu zemlju ali vidim da je ista listovi uope ne ~ute ali puno ih je uvenulo
loopAMBASADOR

apr 2013.

#6
jbg,kad si joj 2 stresa priredio...prezalivanje,pa onda i presadjivanje.. pusti je sad,nek se isuai,nemoj je dirati.... najgore je kad im poklanjaa previae pa~nje-gotovo uvek se neato shebe. d~uganj se razvija najbolje kad ga ostavia na miru !! a ina e,bolje podnose nedostatak vode nego previae-mislim da je ovo jedna od najponavljanijih re enica na ovom forumu :) naravno,uz ono uveno " itaj forum,sve ve piae!" :) EDIT-no,mogue je i da si shebao PH zemlje-i-ili-vode,pogotovu to drugi put kad si zalio u kombinaciji sa djubrivom,pa sad stagnira...jel meria PH ?
TropicoLEGENDA

apr 2013.

#7
ne kuzim bas...jeli se radi o in ili out projektu? ako je "in" onda bi valjda visak vode trebao istjecati iz posude kroz faking rupice u pitaru? Ako posuda/e nema rupice onda si napravija fail i mozes po et bu~at rupice. Ako je out voda ce sama pronaci put...ako ti voda u outu ostaje onda si jedan od rijetkih fenomena... Edit: Btw kad imaa problem u uzgoju onda se potrudis i oka ia koju sliku da sa sigurnoau mo~emo utvrditi o emu se radi. koristi opciju edit a ne pisati post za postom
money491ISTRAŽIVAČ

apr 2013.

#8
ma indoor je evo o emu se radi

apr 2013.

#9
auuuu... ovo ne izgleda kao da je viaak vode nego kao da je korijen ve odavno propao, toj biljci nema spasa...
CreativeLEGENDA

apr 2013.

#10
nema to veze s vodom frend

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se