LEGACY
Hitno , vidi li se možda spol na slikama!
30 odgovora2,235 pregleda
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#1
Ako moze netko pomoc hitno je , pa kad saznam spol moze se slobodno izbrisat tema da se ne zatrpava forum bzvz :)
Na svim slikama je ista biljcica slikana , ovo boja varira malo poato je slikano starim mobom , hvala joa jednom!
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#2
Ako moze netko pomoc hitno je , pa kad saznam spol moze se slobodno izbrisat tema da se ne zatrpava forum bzvz :)
Na svim slikama je ista biljcica slikana , ovo boja varira malo poato je slikano starim mobom , hvala joa jednom!
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#7
Kao sta mesk kaze, daj sliku iz profila, tj. probaj sa macro modom uslikat iz profila tamo gdje se djeli glavna stabljilka sa ostalim listovima na vrhu (onaj "v" spoj). Tamo bi trebali rast novi vrhovi i tamo prvo pistile provire. Ma da se meni cini prerano jos za izbacit spol nekako mi se jos cine male. E da i pokoja informacija doliko su dugo u vegi bi bilo dobrodoslo. inace meni su znale davat spol u vegi nakon cca 3-4 tjedna na 18/6 bez da sa ih stavljao na cvjetanje.
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#8
Kao sta mesk kaze, daj sliku iz profila, tj. probaj sa macro modom uslikat iz profila tamo gdje se djeli glavna stabljilka sa ostalim listovima na vrhu (onaj "v" spoj). Tamo bi trebali rast novi vrhovi i tamo prvo pistile provire. Ma da se meni cini prerano jos za izbacit spol nekako mi se jos cine male. E da i pokoja informacija doliko su dugo u vegi bi bilo dobrodoslo. inace meni su znale davat spol u vegi nakon cca 3-4 tjedna na 18/6 bez da sa ih stavljao na cvjetanje.
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#9
Ma komplicirano je sve ispalo , uglavnom bia sam prisiljen prebacit na 12/12 odredjeno vrijeme jer tako mi je odgovaralo radi svjetla da ne dodje do nikakve sumnje i da me ne otkriju ukucani posto mi svjetlo malo izbiva iz boxa , poato je bilja onda ve
po
ela cvjetati to sam uz put iskoristia za provjeru spola , odmah sutradan od onih slika pustila je pistile , i odmah nakon toga vracena je u vegetaciju jer sam se rijeaia problema radi kojega sam moramo stavit 12/12 , i od kako su slike slikane , biljka se negdje najmanje upeterostru
ila ,jer je na dan slikanja presadjena u novu composanu 12l , lst je odradjen odli
no , sad ima ve
jako puno sporednih vrhi
a.. Sad opet doalo do novih problema i sranja , i biljke
e izgleda morat vani :( , nadam se da
u kroz narednih par dana na
odgovarajuce mjesto jer mi je tolko ~ao , kao da mi je sestra :D , joa je lijepo jedna sativica i jedna indikica domaja :(
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#10
Ma komplicirano je sve ispalo , uglavnom bia sam prisiljen prebacit na 12/12 odredjeno vrijeme jer tako mi je odgovaralo radi svjetla da ne dodje do nikakve sumnje i da me ne otkriju ukucani posto mi svjetlo malo izbiva iz boxa , poato je bilja onda ve
po
ela cvjetati to sam uz put iskoristia za provjeru spola , odmah sutradan od onih slika pustila je pistile , i odmah nakon toga vracena je u vegetaciju jer sam se rijeaia problema radi kojega sam moramo stavit 12/12 , i od kako su slike slikane , biljka se negdje najmanje upeterostru
ila ,jer je na dan slikanja presadjena u novu composanu 12l , lst je odradjen odli
no , sad ima ve
jako puno sporednih vrhi
a.. Sad opet doalo do novih problema i sranja , i biljke
e izgleda morat vani :( , nadam se da
u kroz narednih par dana na
odgovarajuce mjesto jer mi je tolko ~ao , kao da mi je sestra :D , joa je lijepo jedna sativica i jedna indikica domaja :(
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#11
Evo ko ~eli vidjet biljke ima tu novih slika u dnevniku. To aost jedini si ti bia pogodia da ce bit kurvica , svaka
ast :)
https://forums.vutra.org/threads/6596-Big-Tower-CFL-grow
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
apr 2010.
apr 2010.#12
Evo ko ~eli vidjet biljke ima tu novih slika u dnevniku. To aost jedini si ti bia pogodia da ce bit kurvica , svaka
ast :)
https://forums.vutra.org/threads/6596-Big-Tower-CFL-grow
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
aost100ENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#13
brate, ja ne pogaam a ni ne filozofiram ko ovi tu neki macro mod ovo ono. lijep urod zelim.
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
aost100ENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#14
brate, ja ne pogaam a ni ne filozofiram ko ovi tu neki macro mod ovo ono. lijep urod zelim.
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#15
onda podijeli s nama tehniku prepoznavanja zenske biljke dok pistili nisu jos provirili. i bez filozofije molit cu:icon_lol:
Spawn_of_Uamenti
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Spawn_of_UamentiENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#16
onda podijeli s nama tehniku prepoznavanja zenske biljke dok pistili nisu jos provirili. i bez filozofije molit cu:icon_lol:
apr 2010.
1 / 16
apr 2010.
apr 2010.